Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Ne Pavkol a já opravdu nejsme jedna a ta stejná osoba :0) známe se z jiných stránek. Kakací vlákno tady bohužel rozbila banda idiotů kteří tam vtrhli s úmyslem tu diskuzi zničit a to se jim bohužel povedlo. Pavel se možná někdy vyjadřuje až moc přímo a někdy neohrabaně ale aspoň je upřímný. Jinak já už byla na téhle diskuzi dávno před Pavlem když to tady mělo ještě drajv a pisatelé měli úroveň. Teď už se to tady spíš setrvačnosti točí pořád dokola. A na tebe to nebylo s těmi zoufalými honiči. Spíš na Mikea. Jako speciálně od něj s tím co tu píše je psát o někom jiném že tu píše sračky přinejmenším hodně ambiciózní tvrzení...

Pavel alias Pavkol (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Díky kiki ty jsi moje dobrá víla

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 20:01)

díky moc kiki buď s tebou budu komunikovat na té "naší" stránce nebo na e-mailu zase jsem ti tam další dvě reakce připsal myslím že tě potěší

Nene (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Ten příběh je vymyšlený jen osoby žili před delší dobou prý a tak se tady ten člověk vypisuje ze svých traumat. To nevíš?

A (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

takovej Bertik ten je komplet vymyšlenej a nepovedl se, ale hodně to o autorovi vypovídá. A taky ty ženské komentující to je tragedie. Kdyby si nechal jen Kláru udělá líp. Jenže kdo by sem pak psal.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

To bylo na tebe.

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

a to by ses ani nezeptala kterej je ten Pavel že bychom se aspoň pozdravili? Vím že už to nezachráním ale já hlavně nechci být odpudivý a to je asi to co mi nedocházelo. Nemám rád netolerantní a nechápavé lidi ale paradoxně právě oni mi otevřeli oči jak velkého se těch pět dní dopouštím přešlapu. něco jiného by byla soukromá korensopdence (mobil nebo email) ale tady jsem to neměl vůbec rozvíjet. No co se dá dělat už je to ve fázi že se to nedá napravit

Pavel1 (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

To v té poslední věti si napsala výstižně

Bára (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Děkuju. Já sem chodím hlavně kvůli Kláře a Liborovi a to mě nadchlo, Pavel se zdál sympatický, ale dál to nechci prohlubovat.

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

to se fakt neboj před časem jsem sliboval že mezi 11. - 20. lednem končím takže jsem tu dneska definitvně naposled toto je moje poslední zpráva

Bára (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Ahoj Pavle. Díky tvé konverzaci zde s jinými jsem pochopila,že nejsi schopen sebereflexe a přijmout oprávněnou kritiku. Jsi hraniční osobnost a já jsem k tobě získala velké sympatie. Chyba. Tímto končím a přeji ti hodně štěstí v životě. Pokud někdy na někoho budu zde reagovat ,ty to nebudeš. 10.únor je tedy bezpředmětný. Je mi to líto,ale nechci jinak.

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

chápu rozumím ahoj zasloužil jsem si to

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

dobře ale proč tedy někdo v srpnu "zazdil" tu druhou diskuzi kde to možné bylo a přibyly od té doby pouhopouhé dvě stránky?

Pavel1 (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Bych mohl psát za tebe,už zase uznáváš chybu a zase lituješ,pořád dokola,to je zbytečný se už nad tiím pozastavovat,nezlob se,ale já se nedivím,že s takovým přístupem skoro všude narazíš a doteď sis nikoho nenašel,to by mi asi jeblo být ženskou a tendle kolovrátek pořád dokola poslouchat,to jsem zvědavej na Báru,jak todle vydrží,ta bude muset mít svatozář

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

ale jakým způsobem se teda Báro dozvím jestli naše dohodnuté setkání platí nebo jestli ho rušíš?. To sem i když teď budu se snažit dodržovvat dekórum budu muset až do toho dohodnutého 10 února lézt stejně a teprve pak to definitivně zabalit

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

a i když už je mi jasný že už to asi nenapravím uznávám svou chybu a upřímně jí lituju

a (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

čeho lituješ??

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

že jsem se až příliš ponořil do psaní a zvědavostí o "tom druhém" ano mohl bych Báře nabídnou ať jdeme na vlákno tomu určené ale myslím si že bude výchovnější odříznout to zůstat jen u toho malého a pak mi snad i ostatní budou věřit že to bylo vykolejení - momentální hnutí mysli - u něhož jsem si neuvědomoval že někdo jako Bára to pochopí a někomu to může hodně vadit a proto ať chci nebo ne musím se podřídit odpůrcům brát je zřetel a chovat se podle toho. je sice pravda že jsem ještě asi před půl rokem chodil na kakání parnterky kde bylo dané téma naopak povolené ale když to někdo zazdil a zamrzlo to tam tak jsem vůbec neměl právo nárok ani nic jiného zkoušet to téma otevřit někde jinde těm kteří mě přesto pochopili děkuju a těm kterým to vadilo se ještě jednou hluboce omlouvám.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Jako o kadění? A v čem je problém? Co ti vadí na kadění, to je to přece jedno. On to tady admin zakázal nebo co to meleš?

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Nezakazal,ale diskuse je tady o necem jinem

Reklama

Přidat komentář