Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ty (Čt, 21. 1. 2021 - 16:01)

jsi teda dobrej úchyl:))

Zuzka (Čt, 21. 1. 2021 - 15:01)

To by mě teda nenapadlo. Taková blbost. Večer vyzkouším, ale se zavřenou pusou. Jestli to nepůjde bude reklamace.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 16:01)

Jasně že to nepůjde. Tak leda klukovi.

Sedmnáctý (Čt, 21. 1. 2021 - 16:01)

Shlédni ...pissvatersports, singlurinate, sologirlpiss. Tam máš videonávod.

Libor-ka (Čt, 21. 1. 2021 - 15:01)

Jo jde to.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 14:01)

Jo, Klára sice píše že jdou ven a dojdou si na záchod předem, ale jestli se po obědě napily ,tak budou muset venku taky. Klára je teda dnes hodně uchcaná. To nemusí být jen po kafi. Když to dělají denně venku může být taky víc nastydlá.

Zuzka (Čt, 21. 1. 2021 - 14:01)

Nebo je to i tím stresem a kafe do toho. Já když měla před zkouškami a nebo něco důležitýho na řešení, tak jsem byla taky na záchodě ulítlá každou chvíli. Prostě nervy a stres a rychlejší potřeba je k tomu.

Názor (Čt, 21. 1. 2021 - 13:01)

str.650 upř.

Názor (Čt, 21. 1. 2021 - 13:01)

Nalistujte si Ivoše včera před půlnocí. Jeho názor vystihuje přesně to, co si myslím o celé diskuzi ohledně Pavkola, Kláry a dalších.

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 13:01)

Slíbila jsem, že napíšu. Já nějaký velký zážitky s čůráním nepříjemný neměla. Nepříjemný je když by na mě někde koukal cizí kluk a to se mi stalo jednou a stopla jsem to a rychle utekla pryč, ale stejně jsem si počůrala kalhotky, protože to stopnout nešlo dlouho a pak jsem se v bezpečné vzdálenosti vyčůrala do konce. A neobvyklý čůrání bylo jednou na střeše kde jsme se opalovaly a nechtělo se nám dolů na záchod se ségrou a tak jsme se spolu vyčůraly u rohu do kanálku na dešťovou vodu a jednou jsem čůrala na stromě dolů a to jsem byla sama a nikdo to neviděl. Vanessa sem prý taky napíše, ale teď se jí to nechce psát, že si dá jiný jméno, aby byla anonymní.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 13:01)

A můžeš upřesnit j jak píše Klára - máš to častěji prudký nebo pomalý. Na sestru se ptát nebudu,nechci nic podeělat. Zeptám se jí přímo až napíše.

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 15:01)

Asi normální. Asi kdybych potřebovala jako Klára tak asi taky víc.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 13:01)

To jsi asi byla v sukni,když se ti to přihodilo. Já bych bez dovolení holku neobtěžoval ,ale rád bych se podíval.

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 12:01)

Miku já vím jak jsi to myslel, ale jak jsem psala, musím být silná a nesmím se skládat. Nezlobím se na tebe.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 12:01)

Jak to ale Kláro takhle dlouho vydržíš? Pak se zniceho nic sesypeš nadobro. Musíte se společně semknout jako tým a nestydět se za své emoce. Zadržovat radost, bolest, cokoliv je špatné . Hlavně si hodně o všem povídejte, ty s maminkou,s Liborem s Nikou a otevřete se sobě navzájem. Plakat pro maminku není přece ostuda. Chápeš?

Tony (Čt, 21. 1. 2021 - 13:01)

Souhlasím. Lépe bych to nevystihl. Toto je cesta správným směrem.

Bertík (Čt, 21. 1. 2021 - 12:01)

Myslím na tebe Klárko a aby maminka byla zdravá a ty jsi nebyla smutná. Přijde Kristýnka a já se moc těším. Dnes se mi o ní nezdálo a ani se mi neudělalo v noci pro ní noc a já na ni čekám a mám sebe pro ní a mám pro ní dárek a když se vyčůrá já budu chtít pindíkem taky protože čekám s pindíkem taky na ní. Já ji mám moc rád jako tebe,ale jí víc, ta je reálná tady pro nás.

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 12:01)

Lucko určitě dáme na maminku na zdraví večer. Víš já nebudu bulit, já se teď mobilizuju a cítím, že jsem tady důležitá pro obě jak pro mamču tak pro Nikolu jako takový sloup, o kterého se můžou opřít a Libor to zastřešuje. Nikolka je možná víc citlivá než se zdá a už jsem to přešla ten její útěk a pochopila jsem to a i to jak si vymyslela, že se pipinkovala s Liborem, i když to bylo od ní hnusný a zlý. Venku je krásně sluníčko a vezmu Nikolu ven, Libor za chvilku přijde na oběd. Tak uvidím, jaký má novinky. Už se mi čůrání zklidnilo, ale byla jsem ještě jednou před chvilkou a zase hodně, ale ne tak kriticky jako dopoledne. Nika o ní nevím, zase to až tak ji nesleduji, ale jestli půjdeme ven tak se ještě vyčůráme radši i kdyby se nám moc nechtělo.

Sluníčko (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Já jsem Klárko si dala taky kafe ale moc ho nepiju a taky jsem za chvilku potřebovala už čůrat a za chvilku pak už taky moc hodně a čůrala jsem taky jako ty z pipinky rychle proud a tmavší to bylo víc jindy čůrám víc jako vodu než jako žlutou moč.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

teď tě nechápu narážíš na to že jsem neměl psát o tom Romanovi nebo že jsem se za to neměl omlouvat když už jsem to zvoral? a nechat to po.e.ané?

Reklama

Přidat komentář