Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

:( (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Na autismus se ho ptala Nona nebo Pozorovatel, ale jestli je autista, tak v důsledku poškození mozku epilelpsií. Asi ne od dětství.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Šílený, tak naše zlatokopka si odjede na chalupu sypat zrní a mámě nepomůže a zase vše oddělá Libor. Tohle mi hlava nebere. A zatím, co jsem napsal v noci ve dvě si taky stojím, ta Jitka je zlatokopka taky. Rádoby zbohatlická podnikatelka ,co má ve 24 letech takový cesty. Co asi dělá? Společnici? Odpověz mi, jestli máš charakter!

David (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

Proč si vůbec ty holky bereš do úst? Tak mají peníze no, závist je hrozná vlastnost. Klára tady napsala už všechno možné a třeba to na tebe takhle působí, ale jak můžeš tohle říct na základě těch pár informací o Jitce? Vůbec ji neznáš, nic o ní nevíš a hned máš jasno. Může být schopná či šikovná podnikatelka, mohla peníze zdědit, mohla získat nějaké finanční odškodnění, vyhrát v loterii zkrátka mohla finance na cesty získat jakkoliv nemluvě o tom, že mohlo jít nějaké studentské pobyty typu Erasmus. Nevíš prostě vůbec nic o tom a hned na ní pliveš špínu.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

Je vidět, že jsi ještě mladý holátko, co hovno v životě dokázalo a hovno vo životě ví.. Takový zlatokopky utáhnou kohokoliv na píču a chcaní, když se nechá.

David (So, 30. 1. 2021 - 15:01)

Za to vulgarismy a urážení druhých jsou jasným znakem vyspělosti a úspěšného života někoho, kdo toho udělal opravdu mraky pro společnost. Můžeš tyhle své silácké řeči alespoň nějak obhájit? Co máš za zkušenosti, že tedy tohle píšeš?

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

Piš o chcaní, netahej sem nic jinýho.

Martina (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

Chčiju ti na mozek, troubo. Za sebe si budu taky psát co chci!

No dopr.dele., (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

na mozek nemusíš.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

To je pravda,ty ho nemáš

JJ (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

to je taky pravda. Tak jsme se shodli.

jj (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

Já taky. Mám rád popisy kadění, kdybys mohla přispět. Jak často, kde, konzistence a klidně jak to máš v rodině.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

A co povídka "na WC v Podolí" znáš? Tvůj názor?

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

A to tě se*e, viď. Ať tě tvá závist zahubí!!!!

Zuzka (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Ty jsi opravdu diagnóza. Už se přestaň navážet do těch holek. Jsi ostuda. Neumíš diskutovat slušně , jen urážíš a závidiš.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Máš psát o močení.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Polib si. Tady se kecají hodiny filosofická hovna o Pavkolovi, mimo téma a to je v pořádku? Tak zklidni hormon.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Taky nechápeš nadsázku?

Jenda (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

To co psal Návštěvník (škoda, že se nepodepsal aspoň nějakou značkou, aby se dal odlišit), v několika příspěvcích, na obhajobu Pavkola, s ním naprosto souhlasím. Každý jsme nějaký, Pavel bude asi trochu i autista. Ale má docela slušné vystupování, nikoho neuráží, jeho písemný projev je uspokojivý. Je fakt, že je až moc ukecaný. Ale máme ve společnosti taky handicapované lidi. Nejvíce poznatelné jsou s tělesným postižením, a jsou pro ně rúzné úlevy, např. vyhrazená parkoviště a jiné, které naopak někdy ztěžují život zdravým. Ale ve fungující sociální společnosti to tak je, a je to dobře. Nemůžou se ti, kterým Pavkol tolik vadí, nad tím povznést a ignorovat ho? Když jim tolik vadí? Stejně jako když na přeplněném parkovišti jsou místa pro invalidy prázdná, ale já je nechám volné? Přál bych mu, aby to setkání s Bárou se stalo, a když jí to nedělá potíže, tak aby mu ukázala po čem touží. A aby se z nich stali opravdoví kamarádi.

Klára (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Nakonec se rozdělíme. Libor odveze na dům věci a pojede s mamčou a já s Nikolou zajedeme na chaloupku. Lucko, to víš, že se najdeme v téhle diskuzi a večer si připijeme rády. Je tady už bez sněžení a tak to ujedeme snad v pohodě. Zatím čůráme jen na záchodě a asi se radši ještě vyčůráme než pojedeme i když se mi moc nechce, ale zkusím to. Ale máme kafe i i Nika si dala teď po obědě a tak si myslím, že se nám pipinka naplní a bude tlačit na vyčůrání. K Pavkolovi bych chtěla podotknout, že se Báru zaslouží a Báře chci poděkovat taky za její kladnou reakci na mne. Pavkole, myslím, že by sis měl povídat pouze s ní a pak to bude pro tebe přínosem. Držím vám oběma palce. Za chvíli asi vyrazíme. Těším se, ráda řídím bez Libora, je to hloupý, ale já mám k němu nějakou obavu, že on to umí líp a bojím se ,abych něco nepokazila, ale on je pohodář a podporuje mě ale stejně je tam trochu nejistota.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Myslím, že to Klárko zvládneš a budeš brzy vyježděná a jezdíš opatrně jak jsem pochopila. Rozumím ti o tom pocitu větší svobody a jistoty, když řídíš sama a Nikola je ještě malá, aby ti do toho mluvila. Zkuste se opravdu vyčůrat na pumpě a ne venku, je to menší riziko. Ještě se načůráte venku až bude teplo.

Reklama

Přidat komentář