Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

tak to jsem zase nemyslel ve chvíli kdy te to zácpovitý nebo z těžka ale ve chvíli kdy to není to rychlý

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Už to vidím,ty mě chápeš

Klára (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Už jsme se vrátily z chaloupky a bylo to moc fajn. Jela jsem opatrně ale ani moc nesněžilo a tak jsme si to s Nikolou užily. Ptáčkové už na nás čekali a ta pěnkava s červeným bříškem byla asi nejvíc ochočená a pak sýkorky a brhlíci a byla jsem šťastná, že jim tady můžeme dát nové krmení, protože všechno už sezobali a tak dostali další slunečnice a tři koule. Jak jsem jela opatrně a ne rychle, tak se nám pipinky naplnily a hned jak jsme zastavily Niki vystoupila a rychle stáhla kalhoty ,punčocháče a kalhotky a hned prudce čůrala z pipinky ven do sněhu, já jsem vystoupila a svlékla se taky na druhé straně jsem čůrala taky a rychle ale víc na bobečku a pokropila jsem tam taky sníh trochu do žluta. Chaloupka odpočívá a tak jsme zazvonily na Helenku a poseděly u ní a vypily čaj a snědly koláč a dostal jsme vajíčka a slepici a tak zase si ji uděláme někdy k jídlu. Zpátky se taky jelo dobře a s čůráním jsme vydržely a chtělo se nám až skoro doma a tak jsme si pak došly hned u auta u garáže a Niki už čůrala pomalu a já rychleji, ale v pohodě. Před chvílí přijel Libor a oni se tam otočili dokonce dvakrát a prý možná zítra nebo až v pondělí. Zítra spíše budeme kompletovat to, co se ještě odveze a Libor pak objednal auto na stěhování, ale moc si toho nevezmeme a jen to, co se nám líbí a důležité věci. Jestli jsme se včera pipinkovali jsem ráno ani nenapsala ,ale ano a Libor jak jsem předpokládala chtělo se mu hodně a chvíli se jen mazlil a pak rychle musel do mě do pipinky a jen se chvíli připojil a už se krásně vypipinkoval do mě a já skoro taky ale on už i když se vypipinkuje ví jak se přitlačit nebo rukou ještě udělat a já se pak uvolním taky. Když to je tak pomalu tak se u toho nepočůrám,ale když to je někdy hodně rychlý tak se vypipinkuju a počůrám se trochu u toho. Tak sem ještě nakouknu večer a v osm si dáme dnes Libor říkal ,že slivovici jako lék, ta je ale silná, ale já ji můžu a když to pak zapiju třeba pivem nebo vodou, tak to je ok, Niki nevím, ještě velkýho plnýho panáka neměla takhle silnýho, ale zkusíme to a nechám jí to taky zapít. Snad jí to nic neudělá a bude hezky chrnět po tom.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Vždyť jsem říkal. Dámiçky se projíždějí po návštěvách a Libor to oddře s nemocnou mámou . Že se nestydíte.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Drsný, fakt.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Mám okolo sebe taky ženský,ale aby každou půl hodinu chodily chcát,tak to nechàpu,dojdou si doma,za pul hodiny už musí na chalupě a za další půl hodinu už zase nutně doma,to mi hlava nebere?

Pozorovatel (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Trasa do Mikulášovic při pohodové bezpečné jízdě cca 1 a půl hodiny. U dívky která vypila kávu po obědě akorát na malou potřebu. Ale toto berte s rezervou. Je to individuální.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

No, normální holka, která fakt nevydrží dvě hodiny nemočit si nedá kafe před jízdou, víš.Ale jinak pohoda drsný psaní, dík.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

asi záleží na tom kolik se toho vypije já třeba rád piju pepsi colu a když si dám jen plechovku tak nic ale když půlllitrový plast tak jdu taky každou hodinu

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

To by mě zajímalo ,jak teda vy dlouho vydržíte s čůráním. Když jedete na chalupu opatrně tak to není víc než hodina až dvě a to by se potřeba dala vydržet. Asi mám jinou látkovou výměnu, kolikrát Kláro jdeš za den v průměru čůrat?

Klára (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Tak jsem byla dnes čůrat ráno pak před polednem pak preventivně než jsme jely ,pak na chaloupce a pak doma jak jsme přijely a půjdu ještě večer. Tak zatím pětkrát. Ale je to různý, ale pětkrát denně v průměru. U Niki jsem to neměřila. Návštěvníku ,toho panáka Nikole nabídnu, ale radši symbolicky, máš pravdu, aby neblinkala , to mi zase nedošlo, omlouvám se za svou blbost. Jdeme na véču.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Ahoj Klárko. Myslím, že s tím čůráním jsi v pohodě a s tím panákem má opravdu Návštěvník správný názor, aby Nikole nebylo špatně. Já si dám dnes s vámi, jak jsem ti psala včera.

Holka 16 (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Za sebe. Byla jsem čůrat od rána pětkrát z toho čtyřikrát se mi chtělo nutně a jednou než jsem byla venku tak málo aby se mi nechtělo venku. Myslím, že Klára není víc učůráná než já, Nikola možná trochu víc.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Hlavně dávej sestře velkou slivovici! Ty jsi opravdu nezodpovědná holka. Nejen s tím
čůráním venku. Víš co to s ní udělá? V lepším případě se opije a usne, v horším bude zvracet a budeš ji zase hlídat celou noc.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

to je fakt pokud už je v pubertálním věku tak je v jejím věku slivovice leda tak na akné a to ještě jen potřít zvenku :)

Mike (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Klárko, fantazie! Jsem se úplně dodělal.

Jana (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Krásně jsi to zvládla. Jsi samostatná. Večer si dám taky na vás. Byla jsem venku s holkou a nakonec jsme taky vykonaly potřebu do sněhu. Ona už měla problém a je ještě menší tak se nic nedělo a já to udělala s ní. Daleko nikdo nikde a hned nám bylo dobře. Pro zvědavce- šlo jen o malou potřebu.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Palec nahoru za to objasnění nakonci! A kdo ví třeba někdy dojde i na tu druhou. O:)

Jana (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Kdyby došlo na tu druhou, o ní bych nepsala. A jestli chceš podrobnosti o té malé, podívej se na videa s močícíma holkama, muž mi to ukazoval a teda nic moc zajímavého pro ženskou. Normálně jsem si dřepla a pustila to s úlevou. O holce psát nebudu, to je ještě dítě.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

to je správné že píšeš jen o sobě a tobě je kolik? píšou jsem dvě holky vě věku 24 a 25 a pak možná ty ostatní o něco mladší zajímá mě to jen z toho hlediska jestli ty si starší než ty dvě prostě jestli si v tomhle ohledu zvedla laťku nic víc zatím nehledám neboj

Reklama

Přidat komentář