Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 08:02)

Sluníčko, a vyčůráš se na lanovce jako Klárka? To přece musíš, když to umí i ona.

Sluníčko (Út, 9. 2. 2021 - 11:02)

Já jsem se ještě na lanovce nevyčůrala ale zkusím to ale teď by mi nastydla pipinka zkusím to v létě nebo si dám židli na skříň a vyčůrám se ze skříně v židli a to bude jako na lanovce jestli to půjde mi. Teď jsem se vyčůrala na záchodě hodně a taky vykakala ale to se tady nesmí.

Z (Pá, 12. 2. 2021 - 10:02)

Z

Z (Pá, 12. 2. 2021 - 10:02)

Z

Z (Pá, 12. 2. 2021 - 10:02)

Z

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 11:02)

Je možný,že může být někdo tak blbej???

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 14:02)

To mě pobavilo. Ale vážně, teď jí Klára řekla jednou svůj názor a tak uvidíme jestli nás Sluníčko opustí nebo bude víc individuální a třeba se bude snažit nejen Kláru napodobovat, ale dokonce být lepší. Když se na té domácí rádoby a lanovce vykaká určitě ji trumfne.

Jasně (Út, 9. 2. 2021 - 13:02)

Hrát blbečka můžeš donekonečna!!!

Holkočůr (Út, 9. 2. 2021 - 11:02)

Sluníčko NA HRAD ! Kom se hrabou na tebe Zemanovy bonmoty. Navíc, ty to ještě myslíš vážně......

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 08:02)

Teda co způsobí jedno chcaní na lanovce.....
A Mike začíná žárlit .

Mike (Út, 9. 2. 2021 - 07:02)

Klárko,neskutečný ráno s tebou. Já jsem v tobě dodělanej do poslední molekuly....

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 07:02)

Tohle bude pro tebe, Bertíku zoufalá neřešitelná situace .

Bertík (Út, 9. 2. 2021 - 07:02)

Klárko ty jsi tak krásně čůrala na lanovce a já se už vzbudil velkej že budeš čůrat ale to bylo tak nádherný já jsem se mi to udělalo strašně hned já bych chtěl jet s tebou na lanovce a ty bys mi ukázala tohle čůrání. Já to tak chci já prosím jen jednou až bude teplo tam Libor nebude. Ty jsi tak krásná a na lanovce je to nejhezčí jak čůráš a klidně bych to tvý čůrání vypil já to chci až já nevím co mám delat když ty mě nechceš ani jednou ukázat čůrání .prosím, prosím já dnes se to ve mě strašně udělalo všechno ale i v myšlení k tobě.

Mike (Út, 9. 2. 2021 - 07:02)

Hele, Ty lehni na hadr. To je moje holka ,já jsem tady s ní daleko před tebou. Takže zapomeň na lanovku a nějaký čůrání a neblbni ji hlavu a zalez!!!

Bertík (Út, 9. 2. 2021 - 10:02)

Ty zalez to je moje holka a já mám její fotku a dělá se mi to samo s ní a tak že Klárko jsem tvůj?

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 08:02)

Aaaaa,dva nadržený blbci se hádají,já to řikala,že si huby rozbijou

Klára (Út, 9. 2. 2021 - 07:02)

K té lanovce Adame,já si to už nepamatuju do podrobností, ale bylo léto a vím,že jsem měla sukni a jen kalhotky a plný boty to vím a taky jsem to nějak vyčůrala jako že opřená dozadu a nožky trochu zvedlý, aby pipinka směřovala čůráním dopředu ,ale trochu jsem si stejně načůrala pod zadek ,ale rychle to uschlo.

Klára (Út, 9. 2. 2021 - 07:02)

Včera večer se Libor chtěl tam moc pipinkovat,že jsme šli do pelíšku už dřív a nesvítili jsme a nejdřív si chtěl hrát s mými nožkami od prstů až nahoru k pipince a zpátky a pak byl rychle ve mně a tak mě miloval až jsem zapomněla na všechno a když jsem měla pipinku plnou jeho lásky,strašně jsem chtěla se vypipinkovat až jsem se úplně oddala jeho lásce a bylo to taky a on zůstal ve mně a usnuli jsme spolu v objetí a bylo to moc krásný. Teď jsem byla čůrat av bříšku jsem měla hodně čůrání a ale už je to dobrý. Niki přišla taky ale byla rozespalá a tak ji pipinka nečůrala tak rychle jako mě ,ale už má taky bříško prázdný a šla za mamčou se podívat jestli je v pořádku ,protože už u sebe svítila a p9ry je lepší než včera. Tak to jsem ráda. Máme tady hodně sněhu a myslím na ptáčky, ale dostali hodně krmení, zajedeme tam ke konci týdne.

Feetman (Út, 9. 2. 2021 - 07:02)

Klárko a smrděly ti nohy nebo jsi je měla umytý, když si s nimi včera večer Libor hrál?

Sluníčko (Út, 9. 2. 2021 - 05:02)

Už jsem musela ráno čůrat a chtělo se mi hodně a pipinka mi čůrala skoro dřív ale držela jsem si ji rukou než jsem byla na záchodě a tak jsem nebyla počůraná a začala jsem se vyčůrat až když jsem si sundávala kalhotky a tak jen maličko jsem pustila do kalhotek ale nechala jsem si je když to bylo jen málo. Klárko taky se ti chce dnes hodně?

Reklama

Přidat komentář