Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (Út, 9. 2. 2021 - 15:02)

Klárko jestli chceš abych byla lepší já se vykakám na skříni taky jestli umíš i ty já tě mám ráda a já jsem chci být tvůj vzor jako ty pro mně ale tady se to nesmí psát ale jen ti to řeknu tady

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 15:02)

Ty vole, mě zase vomejou. Sluníčko, jestli budeš takhle pokračovat, taj já budu denně vomytej a čistotnej jak homouš

Holka 16 (Út, 9. 2. 2021 - 14:02)

Verunka se vykakala, ale bylo to jiný než já včera. Taky byla na bobečku a že bude kadit na igelit na zemi ale stejně nejdřív čůrala, ale jen maličko a chtělo se jí kadit a já jsem viděla jak má hovínko plný v zadku ,ale nejde ven a tlačila několikrát a stále to nešlo a až po delší době se jí pomalu dostalo kousek ven a pomaličku kakala celý a tlustý hovínko a pak už z ní lezlo rychle a ještě vykadila po něm rychle dvě řídký šišky a bylo to. Taky jsem to zabalila do igelitu a papíru a ještě do igelitky a odnesla to do kontejneru. Hodně musela tlačit než se vykakala celá.

Adam (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Jí to často nejde ven asi trpí na zácpy. Nakonec to zvládla hezky. Jaké to pro vás bylo v té a v té pozici, o čem jste přemýšlely?

Ha!!!!! (Út, 9. 2. 2021 - 14:02)

Co je to tady za kravál??

Holka 19 (Út, 9. 2. 2021 - 14:02)

Asi už budu za chvíli kadit a tak to uděláme jako včera.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 14:02)

Do toho! Už jen představa, že cítíš jak se ti chce ve mně vyvolává silné pocity.

Klára (Út, 9. 2. 2021 - 12:02)

Mamča je dnes lepší a za chvíli bude oběd . Držíme se doma a čůráme jen normálně na záchodě a asi nikam nepůjdeme. Zítra pojedeme do Prahy a tak si jen přeju aby moc nesněžilo a nechám řídit Libora. Miku a Bertíku, nehádejte se kvůli mě. Bertíku a kdybych s tebou šla jednou čůrat, co by ti to dalo? Myslím, že bys za pár dní chtěl víc a já jsem zadaná a jsem s Liborem. Miku pro tebe to samé. Feetmane, Libor si rád hraje s mýma nožkama, ale jak víš tak je mám čisté a pečuji si o ně a večer jsem byla ještě z koupelny celá umytá a tak moje nožky byly úplně čisté a hezké. Sluníčko a ty mě tady se snažíš stále napodobit a být jako já, je to sice hezké od tebe, ale proč třeba já nemám potřebu napodobovat tebe....Přemýšlela jsi o tom i takto? Půjdeme na oběd.

Mike (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Dost jsi mě zklamala ,že ses mě nezastala. Ale na tvou maminku si zítra připiju,ta za to nemůže .

Aha! (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Třeba ti to naopak pomůže, aby se ti v hlavě rozsvítilo a konečně sis začal hledat holku na vztah nebo sex a neuháněl ses tady denně se zadanou holkou.

Ondra (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Zítra jdu do toho taky. Tak dobře dojeďte a dobře tam vše vyřiďte.

Jana (Út, 9. 2. 2021 - 15:02)

Jsem ráda Klárko, že je mamince lépe a tak zítra hlavně jeďte opatrně a přeji dobré pořízení. Taky mne pobavilo, jak se ti dva do sebe dali a jsou jako dva kohouti. Máš pravdu, že i kdybyste se sešli a třeba bys mu to čůrání ukázala, tak by chtěl víc a víc a nic to neřeší. Já bych to neudělala ani kdybych byla volná takhle napoprvé když se neznáte. Tak hezký zbytek dne a budu se zítra těšit na dobré zprávy po návštěvě v Praze.

Mike (Út, 9. 2. 2021 - 13:02)

Jestli za tebou pojede Bertík ,tak já taky . A rozbiju mu hubu. Hele , ty jeden vozembouchu, nech Klárku být !!!!!!

Lucka (Út, 9. 2. 2021 - 13:02)

Já jen koukám jak se tady o tebe kluci perou, pak jeden ujetej na nohy a specifický Sluníčko ....ale hlavně ,že jste s maminkou v pohodě. Nepůjdete odpoledne na lyže? Já teda jo na čerstvý vzduch.

Bertík (Út, 9. 2. 2021 - 12:02)

Já tě ale Klárko jednou chci vidět čůrat já přijedu jen řekni kam a kdy já už chci jen jednou a já nevím jestli to mám udělat ale já na tebe moc myslím a pak už bych ti dal pokoj.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 12:02)

Klárko skvěle!

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 11:02)

Jo a to potřásání rukama, to je taky hroznej zlozvyk. Na Západě už od toho dávno upustili. A potom se divíme, že jsou u nás chřipkový epidemie.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 11:02)

Kluci,tak si ji rozdělte,na jednoho bude chcát a na druhého kadit

Kikina (Út, 9. 2. 2021 - 10:02)

Už se poprali? :0)

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 10:02)

Má pravdu, předsedo. Má pravdu!

Reklama

Přidat komentář