Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holky 19 16 (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Ne,na Moravu je to daleko.

Adam (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

To nevadí,přijedu a celej den na mě budete srát

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Je to dospělej člověk a akorát si tady hraje na dítě,tak nemá cenu na tím debatovat

??? (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

A jak to víš? To píšeš ty?

!!! (Út, 9. 2. 2021 - 21:02)

Ale vždyť si může psát kdo chce co chce nikdo mu nedokáže že to vymýšlí ne?

Bertík (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Klárko já chápu že jsi zadaná já jsem s tím čůráním asi hodně ujel. Já to budu respektovat a jestli se někdy jen tak sejdeme tak klidně i bez čůrání bych tě chtěl poznat jako člověka i s Liborem.Já si ale nezačal, to Mike na mě začal mě urážet a vyhrožovat a já si dám na tvou maminku samozřejmě taky zítra a budu víc přemýšlet že bych si měl najít holku jestli to dokážu.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Na tom je krásně vidět že ať napíše kdokoliv cokoliv a je myslím už jedno jestli to byl vlastní nápad čůrat na skříni jako právě Klára má lanovce nebo popud Návštěvníka tam dělat to druhé který mohl být do jisté míry sarkasmem všechno to je ve snaze být jako Klára a dělat co by Kláru oslnilo.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Zle to nemyslela ale nepřipouští si že Sluníčko vždycky udělá to co řekne Klára a tím ho vlastně omezuje v čistě jeho vlastním chování pod výhrůžkou toho vážení si které zdůraznila tím slovem jedině.

Majka (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Ale Klára přece neřekla, aby Sluníčko vylezlo na skříň a tam vykonalo potřebu, to si vymyslelo samo. Tak já to zase vnímám správně od ní, že ji upozornila na to, že se už jedná o kravinu a ať to nedělá..

Ano, (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

to byl popud odpoledne od Návštěvníka a Sluníčko se toho hned chytlo, ne od Kláry.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Já nevím mě to přijde takový... Buď budeš dělat věci co dělám já a které já určím jestli jsou nebo nejsou normální a pak si tě budu vážit nebo žij podle sebe ale já si tě vážit nebudu. Vidím v tom náznak vydírání protože jak všichni víme je tebou posedlá a z jejího pohledu si ji vážit musíš to by nepřežila tak bude dělat to co jí ty dovolíš ze strachu tě zklamat ale ona by se neměla omezovat ve vlastním životě a kvůli tomu aby se zavdecila někomu úplně mimo rodinu nebo jednou vztah.

Bára (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Přečetla jsem si tvůj názor. Asi máš v tom pravdu, já taky tady balancuji, jestli je to správně. Bude důležité jak Sluníčko zareaguje. Nemyslím si ale, že to Klára myslela zle.

Klára (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Já jsem překvapená, že tak myslíte na moji maminku a vůbec to nedokážu docenit. Samozřejmě zítra v osm si dáme na maminčino i vaše zdraví, pokud vše bude příznivé. Dnes jsme se drželi opravdu doma a já ještě dělala nějaké věci školní a tak takový všední den a s normálním čůráním jen na záchodě a tak já se spíš ozvu zítra a asi později až přijedeme. Mike, ty přestaň Bertíka urážet a vyhrožovat mu, já si myslela, že jsi starší a rozumnější než od ,ale dost jsi mne tímto postojem zklamal, a tobě Bertíku opakuji ,že jsem zadaná a tím to všechno padá a jestli chceš tak si mě uchovej v podobě té holky, co máš na fotce a věř, že jestli to má někdy se stát, tak se třeba s jedním z vás nebo oběma potkám naprosto neplánovaně někde, tak tomu nech volný průběh. Sluníčko, jestli budeš chtít čůrat nebo i to druhý dělat na skříni tak prosím, ale já takový kraviny dělat nebudu, protože nejsem magor. Tak a teď jsem na tebe zlá, protože se mi taky nelíbí ty tvé některé výstřelky a budu si tě vážit jedině, pokud budeš dělat rozumné věci. Půjdu pomoci mamče a pak asi budeme chvíli v klidu a zalezeme do pelíšků. Niki chce zítra jet s námi taky a tak hlavně ,aby to neklouzalo a dojeli jsme bezpečně a dostali jsme jen povzbuzující zprávy. Ještě jednou moc díky za podporu a velmi si jí vážím.

Ivoš (Út, 9. 2. 2021 - 23:02)

Velmi rád si zítra na zdraví tvé maminky taky připiju. Cením tvůj zásadní postoj ke Sluníčku i k oběma žárlivcům, úspěšný zítřejší den!

Scarlett (St, 10. 2. 2021 - 00:02)

Souhlas. Já se těším a ráda se připojím také. Že to zítra dopadne pozitivně o tom nepochybuji.

Lucka (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Jasně Klárko, zítra ve osm to zapijeme. Hele byli jsme s partnerem na lyžích a super. A nečůrala jsem venku, ale až doma ale pak jako vodotrysk, ale vydržela jsem to až domů.

Bára (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Já se zitra taky ráda připojím. Myslím na vás všechny a taky věřím že to bude jen lepší. A děkuji, že jsi dala snad ty rozhadaný kluky trochu do latě a Sluníčko, já ti nevím, jestli není trochu jednodušší, třeba se tak na tebe fixuje ,že to nedokáže. Ono tě natolik nekriticky uctivá, že já opravdu nevím, jak se správně tady zachovat. Možná si jen někdo dělá recesi ,ale nepřijde mi to. Tak palečky držím na zítra. Pa a klidný večer odtud z Liberce.

Zuzka (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Jejda,to by bylo super. Klárko zítra se ráda večer připojím!

Holkočůr (Út, 9. 2. 2021 - 16:02)

A když zítra budou příznivé zprávy tak si dáme Kláro večer přípitek? Už mi to tady lenoší a sám bez motivace si jen tak nedám....

Ondra (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Já se taky připojím jestli Klára bude souhlasit.

Reklama

Přidat komentář