Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 18:02)

Ha!!!!! Chytrá hlava promluvila !

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 17:02)

To by mě zajímalo kolik zase zaplatili u toho šarlatána peněz za ty čáry máry fuk. A ještě si myslí, že to účinkuje.

Klára (St, 10. 2. 2021 - 17:02)

Jano přesídlit se plánujeme nějak do konce měsíce, zatím je to tam nastavený na topení a asi se tam zajedeme podívat v nejbližší době, protože už většinu věcí máme stejně tam. Možná to rozsekneme tento nebo příští víkend ,uvidíme. Návštěvníku, já o mamince nebudu psát podrobnosti o čůrání, to je naprosto nevhodný a ty druhý Návštěvníku jak se s ptal na Nikolu a jak dělala to druhý dnes, tak taky o tom nepíšu detailně nikdy, ale zase to tak hodně rychlý nebylo, ale jak se uvolnila v pipince tak se to stalo a bylo obojí. Libor odjel za otcem a přijede za chvíli, děláme večeři, koupili jsme si pstruhy a tak je uděláme a k tomu brambor a bude to taková lehčí večeře. Nečůráme venku ale jen doma a tak je to méně atraktivní o tom psát. Sluníčko , nepřemýšlej o tom jestli máš pipinku menší než já a jestli čůráš stejně nebo víc nebo méně než já, vždyť to je přece jedno. Jestli se chceš se mnou porovnávat tak to zkus třeba tak, že budeš psát normálním stylem jako já. To by mi udělalo velkou radost.

Bára (St, 10. 2. 2021 - 18:02)

Klárko moc hezky jsi to napsala té nebeské hvězdě. Doufám,že maminka je taky ráda za dobré zprávy,jak se cítí a jaký na to má celkový pohled? V osm na její zdraví ! A taky zdravím Pavkola jestli tady někde je. Je ti už lépe?

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 17:02)

Kláro ,opět skvělá odpověď..... Nikdy jsem se nepřipojila k vám, ale dnes večer si dám poprvé taky.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 16:02)

Klára a mamča jak čůra?

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 16:02)

Klára a mamča jak čůra?

Sluníčko (St, 10. 2. 2021 - 14:02)

Já jsem mám velkou radost Klárko že maminka je dobře na tom a zase budu psát jak jsem čůrala. Já jsem se vyčůrala jen na záchodě ale ráno hodně a teď taky hodně z pipinky jako ty a asi mám pipinku menší než máš ty když jsi starší ale umím čůrat taky hodně ale někdy taky málo když jdu čůrat brzo.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 16:02)

Vysvětli nám,proč si tak hloupá,i když to je slabé slovo?

Klára (St, 10. 2. 2021 - 13:02)

Už jsme se vrátili před polednem domů a jsme po obědě a budeme odpočívat. Důležité je to, že mamča je prý stabilizovaná a nedochází k úbytku váhy ani podle lékařské zprávy k nárůstu márkrů a nález se nepatrně zmenšil a má znaky pouzdření a to je prý dobré. Ještě je potřeba pokračovat dál v přírodní terapii a prý i těch šest dávek ozařování je ok a hlavní je prý i to, že není doporučené chemoterapie a operace. Další kontrola za měsíc 10. března. Tak jsem za tyto zprávy ráda a večer si dám na zdraví maminky a kdo z vás se chtěl přidat tak tomu jsem vděčná. Čůraly jsme před Prahou na pumpě a já měla jen trochu v pipince a udělala jsem jen malý proud, protože jsem si radši nedala ráno před cestou kafe a Niki taky kafe neměla,ale čůrala víc než já z pipinky ale hned u toho rychle dělala i to druhý a ani nic před tím neříkala, že by se jí chtělo, to bych ji nechala v kabince samotnou, ale tak se stalo a byla prázdná nakonec z obou stran. Zpátky jsme se vyčůraly taky na benzince a pak jsem zase už jela od Prahy do Mimoně já . Jelo se dobře, bylo to krásně vymrzlý a neklouzalo to ale teď jsem spíš vymrzlá já a měla jsem z toho rychlý čůrání na záchodě. Tak se hodně obleču a bude to dobrý. Miku, nevím, co jsem ti provedla, že ses tak ohradil jen na mé doporučení, že jsi starší než Bertík a že mne tvůj postoj zklamal a hned mi tady nadáváš. Mohli jsme si to vysvětlit. Nevím jak se mám k tobě zachovat, mrzí mě tvůj postoj a to velmi. Půjdeme k sobě a mamča je z té cesty unavená a tak ji necháme odpočívat. Libor ještě v Praze něco koupil pro otce z potravin a tak tam za ním odpoledne zajede, já budu spíše doma.

Jana (St, 10. 2. 2021 - 16:02)

Tak jsem já také moc ráda a držím mamince palce. Kdy se plánujete přesídlit do nového?

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 15:02)

To asi Kláro, když Nikola začala čůrat a hned jí šlo i to druhý a před tím to neregistrovala, že by potřebovala, tak to asi měla rychlý průjmový nebo ne?

Lucka (St, 10. 2. 2021 - 14:02)

Bude dobře Klárko, jsem taky ráda za dobré zprávy a večer.....

Holkočůr (St, 10. 2. 2021 - 13:02)

Super! A večer na maminku ! KALÍME !!!

Scarlett (St, 10. 2. 2021 - 13:02)

To jsem moc ráda. Večer se k vám připojím skleničkou. Hezký zbytek dne.

Natalie (St, 10. 2. 2021 - 12:02)

Jsem trochu napjatá jak dopadly holky s mámou v Praze, snad dobře.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 09:02)

Copak se děje? Mike honidlo se dnes neozval,asi se mu opravdu rozsvítilo,když ho včera Klára umravnila.....

Mike (St, 10. 2. 2021 - 09:02)

Ať jde do hajzlu, kráva jedna zbohatlická. Návštěvník měl pravdu . Zlatokopka, a já ji tady vynášel do nebes. Obyčejná vychcaná mrcha!

!!! (St, 10. 2. 2021 - 14:02)

Aha, uražený ego. Tak takoví jsou nejlepší. Od těch dál nebo to skončí fackama. Nesnáším sprosťáky.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 11:02)

Ty táhni do.....! Nechutný dilino!

Reklama

Přidat komentář