Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Tak ona to rozepisuje trochu víc

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Pokud si pamatuji ,a sleduji to velmi pozorně, tak na Nikolu jsem žádné reakce ,o kterých píšeš téměř nezaregistroval. I takoví zoufalci jako byl Honič nebo nyní Mike ,Bertík, tak ti reaguji také jen na Kláru .

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

O své nezletilé sestře by psát neměla,když píše o sobě v poho,pak na ní reagujou úchylaci,že ji chtějí dělat...,to by se mi nelibilo,aby na mé nezletilé děcko někdo takhle reagoval. Pomatuju si,že jste tady reagovali na Sluníčka,že by sem takové věci neměla psát (i když si myslim,že ta ze sebe akorát dělá malou a dělá si prdel) a Klára to sem o své sestře může psát? To je to samé,ne

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Psát běžně o močení mladší sestry není nic závadného. Co vím,tak se Klára distancuje u ní od všeho ostatního, co by mělo bližší sexuální podtón. Když já napíšu, že má vnučka čůrala a musela rychle, není to nic špatného. Viz. běžně veřejně k dostání - Kniha o čůrání, Jak močí kluci a dívky, Ukaž mi to a další.

Simona (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Nestihla jsem bohužel Kláro společný přípitek v osm hodin,ale nyní si na vás a hlavně maminku ráda dám,protože máte dobré zprávy. Tak na zdraví a pěknou dobrou noc.

Názor (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Já bych o rodičích a jejich potřebě ....ne ! Tady si píšou kluci a holky o čůrání, ale proč do toho zatahovat rodiče. S Klárou v tom jsem zajedno.

Šišmiš (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Krásný čůráníčko a potěšení ze zlepšení tvé maminky!

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Takže ono o tom mluvit je nevhodné jen kvůli tomu že je nemocná?

Jitka (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

A ty bys psal o své vážně nemocné mami jak čůrá?????

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Ne ani o 100% zdravé stejně jako o všech dalších příbuzných.

Ondra (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Samozřejmě.

Klára (St, 10. 2. 2021 - 19:02)

Nechtěla jsem odpovědět,ale nakonec to udělám. Návštěvníku, zaplatili jsme zhruba 9 tisíc korun za léčivé preparáty ,které má maminka brát. On si nevzal ani korunu bokem, ale mamča mu tam stejně peníze nechala navíc. Jestli máš problém kdo to platil, tak maminka z toho, co získala za prodej svého krámku. A neboj se,já bych za takovou léčbu dala taky cokoliv, aby se maminka uzdravila.

Tony (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Jsem velmi rád, že vaše maminka je ve stabilním, mírně se zlepšujícím stavu. Posílám vřelý pozdrav a přeji klidné dny v lepší pohodě.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 19:02)

Kláro, vůbec na toho prudiče nereaguj, co je mu po tom ? Je to vaše rozhodnutí a vaše volba terapie.

Klára (St, 10. 2. 2021 - 19:02)

Báro, maminka se na to dívá tak napůl. Ona má v sobě strach, že to nemusí dopadnout dobře, ale taky dnes další naději, že to je lepší, i když není vyhráno. Takže takový výkyvy nálad a občas hodně unavená. Návštěvníku, o mé ségře klidně o čůrání napíšu, ale o mamince ne, protože je nemocná a já to necítím jako dobrý o tom psát a kdy jsem dnes potřebovala nejvíc čůrat? Asi jak jsme vyjeli z Ptrahy k té první benzínce, to už jsem pospíchala na záchod a Niki mě pustila první a já hned se staženýma kalhotkama jsem už proudila a hodně a zase Niki tolik nemusela a čůrala víc před tím a teď jen normálně. Tak jsme to měly obě jinak v pipinkách nastavené a plné. Bertíku, to je moc hezké, že se ti to stalo ve spánku a že jsi tolik toužil se mnou čůrat, až jsi mě viděl ve snu a tak už víš jak čůrám. Kdyby sis našel holku ,tak bys měl tyto zážitky jen s ní. Já ti to budu moc přát a až se nějaká objeví ,doufám, že se s ní pochlubíš. Jdu ještě k sobě a dnes jsem taky unavenější a tak se asi po přípitku zabalíme do pelíšků a budeme koukat na telku a třeba usneme. Niki už je u sebe, ale něco dělá na počítači ,asi kecá s kámoškama.

Zvědavý (St, 10. 2. 2021 - 19:02)

Klárko a kdy jsi dnes nejvíc potřebovala čůrat a pak jsi se vyčůrala?

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 18:02)

Já teda nevím jaký je rozdíl v tom popisovat chcaní svojí malý sestry nebo matky, přijde mi že téměř žádný, nevhodný je oboje. Naštěstí tady několikrát bylo řečené, že jde jen o příběh psaný nějakým mužem. A "Kláro" když nechceš aby se tě tu pak ptali na podrobnosti k tomu druhému tak o tom vůbec nezačnínej, jak jednoduché. Když každou druhou cestu píšeš že dělala u pumpy to druhý tak na to pak někdo reaguje to u diskuzí bývá, připomíná mi to "Nejdřív si otevřel hospodu u silnice na Písek. Ale chodili mu tam lidi".

No, (St, 10. 2. 2021 - 18:02)

myslím, že nevhodné je hlavně moralizovat a předkládat komukoliv, co zde má psát a co ne.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 19:02)

Tak se toho sám drž.

No, (St, 10. 2. 2021 - 19:02)

ok, beru. Dám si na to pozor.

Reklama

Přidat komentář