Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (Čt, 11. 2. 2021 - 16:02)

Klárko já se bojím zatím o tom napsat, ale třeba dostanu odvahu. Nezlob se na mě
za to. Nečůrám venku, je tam zima, ale stejně jako ty, já jen doma a spíš se vyčůrám hodně, protože na to nemyslím a pak se mi chce rychle na záchod.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 13:02)

Tak udělej tam s Liborem hezký věci......

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 12:02)

On si posype hlavu popelem a zase tady bude slintat, Klara mu odpusti a takhle to pujde dokola

Hm, (Čt, 11. 2. 2021 - 12:02)

Mike se asi opravdu urazil. Dnes nereagoval na Klárku vůbec.

Sluníčko (Čt, 11. 2. 2021 - 11:02)

Klárko to bys nepochopila a já to nechci moc říkat. Jen že to nebyla hra,ale něco daleko víc, když jsem měla sestru a už ji nemám.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 11:02)

Jestli je to pravda co teď píšeš, tak ok. Ale když tolik uznáváš Kláru,tak víš, že i ona to neměla jednoduchý. Možná kdyby ses tady otevřela, pak by to pro tebe bylo snazší. Jen bych chtěla vědět, to byla tvá mladší nebo starší sestra?

Lucka (Čt, 11. 2. 2021 - 10:02)

Klárko ahojky. Tak jsem na těch lyžích asi nastydla a už jsem na bylinných čajich a čůrám jak vodotrysk každou chvíli a v noci jsem taky musela. Ale co,budu se válet a relaxovat.

hah (Čt, 11. 2. 2021 - 09:02)

To bude spíš nějakej ožrala.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 09:02)

A tendle expert bude něco podobného

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 07:02)

Už jsem tady několikrát psal,že se občas zapomene a že píše jinak a dělá si prdel a pak to bylo poznat o té lanovce a skříni

Klára (Čt, 11. 2. 2021 - 07:02)

Dnes zase máme dévéčko dopoledne a tak to rychle uteče. Sluníčko, konečně jsi normální, ale tedy i mě vysvětli,co to mělo znamenat a proč jsi doteď psala takovým divným stylem????
Dnes jsem měla taky hodně plnou pipinku jako ty a potřebovala jsem čůrat rychle a dělala jsem dlouho proud do záchodu a Niki pak to samý, protože se i jíza celou noc bříško naplnilo hodně. Mamča dnes trochu hůř chodila, bolela ji noha, ale snad to bude dobrý. Libor se ještě vykuluje, ale už tady bude mít připravený kafe a snídani za chvilku. Jdu to udělat.

Bertík (Čt, 11. 2. 2021 - 08:02)

Klárko já na tebe ráno myslel ale nezdálo se mi o tobě ani se mi to neudělalo z pinďíka samo ale jak jsem si představoval jak čůráš dlouho proud z pipinky teď ráno tak už jsem musel taky a už jsem byl s tebou až se mi to udělalo rukou všechno pro tebe. Já bych chtěl strašně moc jednou s tebou čůrat a ukázal bych ti jsi se mi to rychle udělá když bys čůrala a já tě viděl jak krásně umíš čůrat když jsi tak krásná holka.

Sluníčko (Čt, 11. 2. 2021 - 06:02)

Dobře ráno Klárko. Vzala jsem si veškeré rady dost k srdci a budu se snažit psát rozumně. Už jsem byla čůrat jako chodíš ráno ty a taky jsem potřebovala hodně. Stáhl a jsem rychle kalhotky a hned už jsem čůrala a dlouho. Stále to teklo z pipinky a kdybych si to změŕila, muselo by toho být hodně, někdy to zase zkusím. Ještě máme prázdniny a tak budu odpočívat a pak pojedeme s rodiči nakoupit. Přeji ti hezký den . Včera jsem si na maminku připila a jsem moc ráda, že se její zdravotní stav upravuje. Opravdu tě mám moc ráda a denně na tebe myslím a když se trápíš, dokážu pro tebe plakat . To jsem psala a cítím to upřímně.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 07:02)

A teď prosím mi vysvětli proč jsi do dneška psala jak kretén a dělala si z nás prdel?

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 17:02)

Přesně!

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 22:02)

Asi tak

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 22:02)

Napsat obecně byla taky čůrat a prý se jí hodně chtělo je trochu jiné než tady porovnávat pipinky.

Ivoš (St, 10. 2. 2021 - 22:02)

To jsou jen kecy v kleci.....pipiny tady porovnavalo Sluníčko s Klárou a ta mu jednoznačně napsala že ať to neřeší, že je to jedno. Nikolu jsem nikdy zde neviděl napsat slovíčko a Klára, a to souhlasím s jiným večerním návštěvníkem, Klára nic bližšího sexuálního stran své sestry zde neuvádí snad cca před pul rokem,kdy se zmínila a byla překvapená, když zjistila,že Nikola objevila,že jí to taky funguje. Ale to bylo všechno. Podívejte se na jiná vlákna,kde se natvrdo otevřeně píše o Incestu, a jiných zakázaných praktikách . To je dost za hranou na rozdíl od konstatování jestli někdo čural pomalu ,rychle na poslední chvíli nebo na bobku či ve stoje.

Ida (St, 10. 2. 2021 - 23:02)

V tom souhlasím s tebou. Jsou zde různá jiná diskusní fóra, kde je to ohledně sexuality osob pod zákonem velmi velmi za horizontem povolených praktik. Myslím že ti , co se zde pohoršují nad normálním močením kluků a dívek si nedokážou ani představit ,co je i jen v rámci diskuze ještě vůbec dovolené a nezakázané jinde, jak ty píšeš.

Puluj (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Klárko, děkuji za příznivé zprávy. Přeji mamince uzdravení a v novém místě hlavně pohodu a životní radost.

Reklama

Přidat komentář