Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bára (Pá, 12. 2. 2021 - 08:02)

Ok, tak až budeš chtít ráda opět napíšu o tom jak mi to šlo. Pa a klidný den ti přeji.

Pavkol (Pá, 12. 2. 2021 - 08:02)

Napiš budu rád, ale opatrně, aby se tady ase nestrhla kritika, že se píše o všem. Musím se krotit a držet tématu i kdybych se rád zeptal na ty věci další, ale nechci ,aby vznikla zlá nálada proti mě.

Klára (Čt, 11. 2. 2021 - 18:02)

Už jsme doma a na domečku je to všechno celkem připravený k bydlení. Libor po mně hned chtěl čůrání ale mě se moc nechtělo, protože jsem byla doma a za necelou hodinku se mi pipinka naplnila jen málo, ale to mu nevadilo a tak hned chtěl se mnou se pipinkovat a ještě abych se vyčůrala mu do pusy a udělala jsem jen menší čůrání, ale jemu se to líbilo taky a hned chtěl se pipinkovat a skončili jsme v pelíšku a on byl krásně rozvášněnej a hned byl ve mě ale vydržel a počkal až to bude nejkrásnější a a pak se v objetí uvolnil do mé pipinky úplně a já taky až jsem byla trochu mokrá i ze sebe. Nějak jsme pak jen leželi a plánovali si, jaké to tady bude a jestli tady budeme šťastni a tak. Ještě jsme trochu poklidili venku sníh a dali si pak teplý čaj a ještě jen tak seděli a spíše mlčeli a bylo nám moc krásně a já zase myslela na maminku, aby s námi tady ještě dlouho pobyla a aby nemoc překonala. Řídila jsem cestou tam i zpátky a bylo to v pohodě. Ještě jsem šla jednou čůrat a on chtěl ještě se nechat načůrat do pusy a já jsem vyčůrala trochu víc a on to krásně vypil a moc se mu to líbilo a ještě by se pipinkoval znovu, ale už jsme chtěli odjet zpátky. Bertíku, až si najdeš holku,slibuji ti,že se ráda s tebou setkám a ty mi ji představíš. Ano? Hele vem si to obráceně, kdybys ty měl holku a byla s tebou zasnoubená tak by asi ona nechodila ukazovat čůrání jinýmu klukovi a asi by se ti to ani nelíbilo, kdyby to udělala. A tak já když někoho mám moc ráda a chci s ním žít tak taky nepůjdu čůrat s jiným klukem a Libor by taky nebyl rád. Vezmi to tak, Sluníčko, necháme tomu čas, až budeš chtít se rozpovídat, ráda si to přečtu a pomůžu ti svým názorem. Cením si toho, že už píšeš normálně a jestli je to něco hodně špatnýho, tak se nepřemáhej a až budeš připravená, pak mi to sdělíš. Mám tě taky ráda a teď ještě radši, když si na nic nehraješ. A Lucko, co pipinka ? Už je to lepší?

Sluníčko (Čt, 11. 2. 2021 - 20:02)

Já na tebe moc myslím v postýlce. Mám tě moc ráda. Já se bojím to napsat všechno, ale třeba najdu odvahu.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 19:02)

Sluníčko, zapomněla jsi mi odpovědět na otázku tvé sestry. Prosím.

Bertík (Čt, 11. 2. 2021 - 19:02)

Já to beru já si rychle najdu tedy holku podobnou tobě a pak ti ji přijdu ukázat. Ale to té doby si můžeme tady psát?

Lucka (Čt, 11. 2. 2021 - 18:02)

Tedy vy si to užíváte....To je moc fajn. Ta moje pipina? No nic moc,trochu lepší, ale ještě ne úplně. Ta tvoje he hezky ošetřena..., u mě zítra....

Bertík (Čt, 11. 2. 2021 - 17:02)

KLárko když půjdeš se mnou jednou čůrat tak pak už si holku najdu podobnou jako jsi ty neboj se. Já vím že nejsi volná a taky bych nic nechtěl víc. Já nevím jak tě přesvědčit když už jsem z toho zoufalý.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 17:02)

Paul: „Proč chceš zabíjet veverky?”
Bert: „Protože jsou teplý.”

Bertíku! (Čt, 11. 2. 2021 - 17:02)

Hele, nemyslíš že je to tak trochu vydírání? Najdi si holku a pak se s tebou Klárka ráda jistě setká a ty se jí pochlubíš. To bude daleko lepší.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 15:02)

Klára asi už je s Liboremudělaná a má ji plnou...od Libora. Tu svoji plnou mu vy...do ruky nebo do pusy

Holka 16 (Čt, 11. 2. 2021 - 13:02)

Dnes jsme před chvilkou se se ségrou vychcaly a měřily si kolik načůráme. Já jsem měla 370 a ségra 350 ml. Ale když jsem chcala já první do sklenice tak ona to skoro nevydržela a držela si pipinu rukou aby to nepustila a stejně jsem měla víc, ale taky jsem potřebovala rychle a hned.

Adam (Čt, 11. 2. 2021 - 15:02)

Pěkné a doufám, že aspoň jedna bude dnes dělat i to druhé.

Holkočůr (Čt, 11. 2. 2021 - 14:02)

Moc pěkný. Chtěl bych vás vidět naživo.

Klára (Čt, 11. 2. 2021 - 12:02)

Lucko, tak v klidu odpočívej a bude to zase dobrý. Já jak jsem byla chvílema víc venku jak jsme přijeli tak jsem taky měla nožky úplně studený dole a teď dneska chodím častěji čůrat, ale nebolí mě to, jen musím jít rychle a pipinka to pouští hned a hodně ji mám pak mokrou, protože to sice jde hodně ,ale pak dočůrávám jen mírně a je všude okolo ní. Niki ta je v pohodě a nestěžuje si. Já jsem měla včera v botách sníh, protože jsem zahučela do hromady sněhu nohou a bylo to. Návštěvníku, i kdyby se mi Mike omlouval, už mě nezajímá na něj reagovat. Tak to cítím a kdyby se omluvil, prosím, ale pro mě je už za horizontem slušnosti. Sluníčko jedno nešťastný, já nevím, jak na tebe reagovat. Ale jestli jsi prožila něco hodně zlého pak, to pochopím ,ale když mi napíšeš o tom víc, tak i pochopím více a můžeme si o tom povídat. Já to taky měla hodně těžký a vlastně ještě to není ideální, když máme maminku nemocnou. Ty druhý Návštěvníku, Niki nic takového nemá a nevím ,jak jsi k tomu názoru přišel. Já jsem jen kdysi tady napsala, že Niki objevila, že její tělo hezky reaguje na některé podněty ,které si sama dává a tak to vyzkoumala, ale nic takového co píšeš se nestalo a nestane. Na to si jí já ohlídám a ona je sice zvědavá, ale taky zodpovědná, natolik ji znám dost dobře. Bertíku, ty mne stále uháníš na čůrání. Ale já vím,jak by ti to fungovalo, když se ti tak líbím, než bych se vyčůrala ,tak ty bys to pustil taky a to hezký. Ale já mám Libora a ta by sis měl najít opravdu holku. A chceš-li, tak klidně podobnou jako já,a pak ti všechno půjde lépe nejen ve fyzičnu, ale i v komunikaci a citech. Chceme zajet s Liborem na nový dům , odvezeme tam ještě pár drobností a možná v sobotu tam zajedeme a zkusíme tam poprvé zůstat a sem si jen dojedeme občas pro nějaké ještě zbytky věcí. Vůbec nejsem z té změny smutná, nějak to beru jako věc normální. Zíta ještě přijede teta a možná ji tam vezmeme se podívat taky. A koukám, že Niki je po obědě v pelíšku a ani si nečte neb nekouká na telku, tak to zase bude za chvilku chrnět, tak pojedeme bez ní.

Sluníčko (Čt, 11. 2. 2021 - 16:02)

Klárko já se bojím zatím o tom napsat, ale třeba dostanu odvahu. Nezlob se na mě
za to. Nečůrám venku, je tam zima, ale stejně jako ty, já jen doma a spíš se vyčůrám hodně, protože na to nemyslím a pak se mi chce rychle na záchod.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 13:02)

Tak udělej tam s Liborem hezký věci......

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 12:02)

On si posype hlavu popelem a zase tady bude slintat, Klara mu odpusti a takhle to pujde dokola

Hm, (Čt, 11. 2. 2021 - 12:02)

Mike se asi opravdu urazil. Dnes nereagoval na Klárku vůbec.

Sluníčko (Čt, 11. 2. 2021 - 11:02)

Klárko to bys nepochopila a já to nechci moc říkat. Jen že to nebyla hra,ale něco daleko víc, když jsem měla sestru a už ji nemám.

Reklama

Přidat komentář