Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Scarlett (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Ano. Ráda. Pro Kláru cokoliv! A stihnu to i na minutu. Díky Fido za upozornění.

Fido (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Vážení přátelé. vy všichni od Boru u Tachova až po Vsetín, teď bychom si měli všichni připít, neb máme slavné výročí! Přesně před dvěma lety, za temného zimního večera, 12.února 2019 v 21 hodin 29 minut, vstoupila na tyto stránky naše milovaná KLÁRKA J. Tak ať to tady s námi dál vydrží a pořád nám píše. Klárko, na zdraví a lásku!

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 07:02)

Fido, já si na Kláru připiju, ale souhlasím s Pulujem, že by to mělo být i s ní. Kláro, dáme si na toto tvé výročí dnes společně?

Gr. (So, 13. 2. 2021 - 00:02)

Smekám, že jsi to Fiďáku vedl v patrnosti. Já to sleduju denně,ale že jsou to už 2 roky mi uniklo. Klára je úžasná. Připíjím a jestli jak říká Puluj to zopakujeme s Klárou až bude vzhůru ,přidám se taky. Moje žena ji čte aj mí kámoši. Krásný příběh ze života. Kláro a Fido na vás oba !

Ivoš (Pá, 12. 2. 2021 - 23:02)

Tak tohle jsem si s radostí vychutnal a připil na Kláru a její lásku, zdraví a prostě všechno. Moc děkuji Fido.

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 22:02)

Mám nalito. Na tohle se musí. Na Kláru!

Lea (Pá, 12. 2. 2021 - 22:02)

Já to také sleduji a moc tedy nepíšu, ale na toto si připiju ráda. I s mužem . Klára je výjimečná dívka .

Ida (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Neváhám ani chvilku. Na Kláru a na Fida, že to připomněl. Vůbec by mě to nenapadlo taková souvislost.

Holkočůr (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

To teda! A že holka nic neřekla. Kláro na další roky KALÍME !!!

Tom (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Nestihl jsem přesně, ale na toto si připiju jednoznačně. Klárko díky za vše!

Ondra (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

To dám a moc rád. Myslím,že to ona ani neregistruje. Je výjimečná. Klárko na další tvůrčí počiny a životní pohodu. A děkuji moc!

Klára (Pá, 12. 2. 2021 - 19:02)

Ještě jsem nakoukla, Lucko to víš, že se s Liborem hezky zabalíme do pelíšku a on by chtěl jít se mnou do sprchy a pak se pipinkovat, tak necháme jít Niki samotnou a pak si tam vlezeme sami a já se mu vyčůrám a on pak bude krásně chtít se vypipinkovat do mě. A ty si to taky hezky užij. Sluníčko, myslím na tebe a snad budeš dnes už spinkat dobře. Máš tady mne a můžeš kdykoliv napsat vše až to tak budeš chtít a dnes se vyspi už v klidu, nemusíš se ničeho bát. Návštěvníku ,já na tu otázku tvou nemůžu odpovědět ,protože tak nepřemýšlím a já bych to nebyla schopna ani napsat, protože bych to obulila a jen na to myslím a už psát nemůžu a už bych plakala. Tak jdu radši sklapnou noťas a nemyslet na to. Zuzko, mamča je celkem ok, trochu unavenější odpoledne a prý chrněla ,ale jinak to zvládá. Jdeme do koupelny, Niki už tam byla a odešla před chvílí a ta se asi zavrtá do pelíšku taky a usne při telce, ale já když budu s Liborem ji to vypínat nebudu. Ona se pak vypne stejně sama, ale třeba až po hodině.

Sluníčko (Pá, 12. 2. 2021 - 19:02)

Klárko já už jsem v posteli a myslím na tebe a asi brzy usnu. Jak jsem moc nespala tak už se mi zavírají oči, ale chtěla jsem ti jen říci, že dnes budu už spát dobře a když mě máš taky hodně ráda tak já budu šťastná a nebudu se bát ti všechno napsat když ty to taky píšeš ty smutný věci co byly.

Bertík (Pá, 12. 2. 2021 - 20:02)

Sluníčko neusínej ještě já bych tě moc chtěl já jsem ti psal a tys to nečetla. Napiš mi jestli bys mě taky chtěla a jestli jsi jako Klára podobná.

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 20:02)

Bertíku, holka asi už spí. Byla dost unavená. Já ji to připomenu za tebe kdyby si toho zítra nevšimla.

Bertík (Pá, 12. 2. 2021 - 20:02)

Děkuji. Ona asi usnula. Snad si to přečte.

Ivan .L (Pá, 12. 2. 2021 - 19:02)

Krásný víkend holky ! Moc se mi líbí nejen čůrací a milovací chvíle ,ale ten styl příběhu jak to prožíváš a dokážeš to sdělit zajímavou čtivou formou.

Bertík (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Sluníčko neboj se s Klárou psát jestli jsi podobná jako ona nechtěla by sis psát i se mnou a seznámit se?

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Podobná? Ty si vybíráš podle vzhledu?

Bertík (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Já mám fotku jak Klárka vypadá a mě se strašně líbí a já bych takovou holku chtěl. Já když Klára čůrá tak se mi to udělá u toho samo.

Reklama

Přidat komentář