12494 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Klára spinká s Liborem a já s Nikolou už jsme vzhůru. Čuraly jsme,Nikola mi ukázala, že bude do nočníku a pustila to hezky všechno a já musela taky,protože jak jsem ji viděla nezadržitelně intenzivně čůrat a slyšela ten proud tak jsem svou plnou baculku skoro taky pustila a tlačila jsem si na ní chvilku ruku,protože jinak bych se mohla počurat,Niki mi pak podala nočník a já hned měla z baculky velký čurání a nočník jsme načuraly skoro celý plný,prý je na objem jednoho litru a tak jsme každá měla v baculce v močáku tak necelou půlku litru a to je už hodně. Niki chce jít ven,já myslela že budeme na zápraží a u toho se vyčuráme tam,a Nika je asi zvyklá takhle nebo se jí chtělo tak nutně, že by tam nedošla a počůrala se už cestou ven ,ale je zase už velká , už by měla potřebu udržet alespoň chvilku ikdyž musí velmi nutně. Těším se na celý dnešní den Klára mně chce pozvat na houby.
4. Červenec 2020 - 7:40
Klára (anonym)
Miška mně předběhla s psaním. Teď jsem vyšla na zápraží a vyčůrala se do trávy asi taky hodně protože moje čůrání se spustilo hned jak jsem stahovala dolů kalhotky,ale nepočůrala jsem se ani trochu. Než to všechno vyteklo tak to chvíli trvalo a pipinka udělala taky větší proud. Už mám bříško prázdný a je mi dobře Libor asi brzy půjde taky dolů, mamča je vzhůru a tak ji půjdeme potěšit a dnes snídani už mám hotovou,máme v lednici sýrové talířky s rajčaty a k tomu pečivo a dáme si s Miškou kafe a Niki asi čaj. Pak vezmu Mišku na houby,Majka přijede na návštěvu zítra a tu vezmeme na houby taky. Po kafi asi budeme v lese dělat loužičky. Schválně jestli mám já nebo Miška větší výdrž a jsem zvědavá, která nás si řekne první a pustí to u stromu ven. Já myslím,že spíš Miška,ta po takovém močopudném nápoji vždycky nemůže vydržet a musí okamžitě. Tak uvidím,svěřiím se.
4. Červenec 2020 - 7:52
Pissík (anonym)
Holky nádhera!
4. Červenec 2020 - 7:53
Viola (anonym)
Já jsem se ráno taky vyčůrala venku za domem. Měla jsem normální proud, ale měla jsem to nutný a taky jsem už čůrala a ještě jsem nebyla na bobečku,ale kalhotky jsem stihla rychle stáhnout a naštěstí nejsou mokré. Janku ahoj.
4. Červenec 2020 - 8:07
Matlák (anonym)
Já už mám vyteklý z holky.
4. Červenec 2020 - 8:42
Janek (anonym)
Odpověď na Já jsem se ráno taky vyčůrala
Ahoj Violko,já jsem taky čůral ráno hodně . A tobě to šlo samo nebo jsi to pustila sama tak rychle ještě než sis dřepla?
4. Červenec 2020 - 8:52
Viola (anonym)
Šlo to samo,už to bylo ukrutně nutný.
4. Červenec 2020 - 9:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Šlo to samo,už to bylo
Já bych se chtěl dívat na tu tvou skoro počůranou pipinku . To muselo být hodně rychlý a muselo to z ní hned stříkat velkým proudem.
4. Červenec 2020 - 11:16
Klára (anonym)
Máme krásně moc hub a tak je zpracováváme. Miška si je usuší a vezme pak domů. Po tom kafi jsme dopoledne v lese čůraly,ale asi až za hoďku a obě jsme udělaly prudký rychlý loužičky,já přes celou pipinku, Miška ji měla trochu víc rozšířenou a ta měla prudký proud víc dopředu než já, Niki se přidala a vyčůrala se taky skoro stejně hodně jako já a taky ji to teklo po celý pipince jak jí měla sevřenou k sobě . Pak už jsme byly jen tady na záchodě.
4. Červenec 2020 - 14:51
Matlák (anonym)
Odpověď na Máme krásně moc hub a tak je
Myško dáš mi čůrání? Já mám novú pnutī.
4. Červenec 2020 - 15:01
Zuzka (anonym)
Moc vás všechny zdravím. Fajnově si to užíváte . Moc vám to přeju! Pa.
4. Červenec 2020 - 17:16
Janek (anonym)
Odpověď na Šlo to samo,už to bylo
Tak zítra budu tam,jak jsme se domluvili Violko. Hezký večer. Těším se!
4. Červenec 2020 - 19:46
Viola (anonym)
Janku,já se bojím, můžeme si zatím ještě jen psát o čůrání? Moc se omlouvám, dej mi ještě trochu čas.
4. Červenec 2020 - 19:54
Návštěvník (anonym)
Celý to je zde divný
4. Červenec 2020 - 22:30
Návštěvník (anonym)
zavání to pedofilií, že na to někdo neskočí.
4. Červenec 2020 - 22:45
Světlana (anonym)
Můj se opil a já jen málo,hodně jsem močila v parku nevydržela bych domů, on mi chtěl moč vypít,musela jsem močit z vyššího postu než dole vsedě. Měla jsem vydatnou potřebu se vymočit ,on si to nechal pomočit obličej a část močení vypil. Teď usnul doma. Nevím jak to mám v sobě pochopit,že chtěl mé močení do sebe. Nebylo to úmysl,bylo to,protože bych to už nevydržela .
5. Červenec 2020 - 0:52
Klára (anonym)
Šla jsem se ven vyčůrat s plnou pipinku a hned jsem to pustila do trávy a přišla Miška a Niki a udělaly to samé se mnou. Niki čůrala hodně a nemohl a dočůrat, když už to bylo , za chviličku jí z pipinky tekl další mírný pramínek a pak ještě dvakrát, Miška ta se rozčůrávala z malého pramínku rychle do silného prudkého a já z pipinky měla od začátku normálně rychlý proud hned jak jsem stàhla kalhotky a nějaká kapička už byla i do kalhotek, ale stihla jsem je stáhnout prakticky ještě včas než ze mně vystříklo hlavní čůrání. Půjdu zkontrolovat maminku a udělat pro nás snídani.
5. Červenec 2020 - 7:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na zavání to pedofilií, že na to
Když tady píšou děvčata od 15 výše, tak je to ok.kdyby to psaly holky o deset méně, pak ti dám za pravdu,ale to by musely psát také o sexuálních praktikách. O tom,že se holka s holkou nebo sama vyčůrala ,to je si myslím vpořádku. Co vím tak tady se nejvíc prezentují holky 17 -22let,ta Viola má 15 ?
5. Červenec 2020 - 7:40
Klára (anonym)
Ségra před chvilkou přiběhla za mnou celá vyklepaná s rukou od krve a hned mně táhla do koupelny. Dostala totiž poprvé holčičí dny a ikdyž ví ,jak to třeba funguje u mně,stejně z toho byla vyplašená. Tak jsem ji osprchovala a ona si pipinku vysušila a dostala na to ty správný hygienické pomůcky. Miška je teď s ní a ona to Niki dá myslím v pohodě. Mamča to ješte neví,ale řekneme ji to a to nebude problém a Liborovi to může být jedno. Když mám holčičí dny já tak je decentní a v pohodě taky. Jdeme se nasnidat,Majka už napsala,že jede,tak tady bude brzy.
5. Červenec 2020 - 8:09
Pissík (anonym)
Odpověď na Šla jsem se ven vyčůrat s
Krásné ráno holky,i pro mně díky vám!
5. Červenec 2020 - 8:10
Janek (anonym)
Odpověď na Janku,já se bojím, můžeme si
Ok, ale jsem z toho zklamaný, chtěl jsem tě poznat. Tak někdy příště.
5. Červenec 2020 - 8:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Když tady píšou děvčata od
nepíšou sem holky ale píše sem někdo o holkách. Ty jsi tu novej?
5. Červenec 2020 - 10:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na nepíšou sem holky ale píše
Nejsem, jsem tu déle na doporučení přátel,kterým se to líbí jako příběh. Nevidím na tom nic škodlivého. Stačí se podívat na vedlejší diskuze,kde si sdělují intimní praktiky skutečně mladí i pod povoleným věkem, to je už přes čáru. Jestli to někdo píše o holkách....muže to být vypozorované,ale proč by to dávali do celkem smysluplného příběhu?
5. Červenec 2020 - 10:22
Pozorovatel (anonym)
No na některý věci by si Libor měl dát pozor. Už jednou ho zetkař označil.
5. Červenec 2020 - 10:27
Zuzka (anonym)
Odpověď na Ségra před chvilkou přiběhla
Klárko o sestru se neboj,poprvé je to vždycky něco nečekané a nové. Kdyby ji bylo nedobře, tak ji nech odpočívat. Já to tak neměla, ale pamatuju si,se jedna holka na střední to měla s bolestmi a jednou dokonce odpadla nebo zvracela, ale to jsou výjimky. Neboj, ona to zvládne. Pozdravuju vás všechny,včetně Majky,kterou sice neznám, ale taky ti tady dříve vyjadřovala podporu.
5. Červenec 2020 - 10:32
Šišmiš (anonym)
Odpověď na No na některý věci by si
Holky dáte ten viadukt v Mikulášovicich?
5. Červenec 2020 - 10:35
Viola (anonym)
Odpověď na Ok, ale jsem z toho zklamaný,
Nezlob se prosím, já bych měla takové obavy,že bych se nevyčůrala s tebou. Myslela jsem na to,ale neznám tě. Chceš se poznat víc třeba skype nebo mailem?, když mi řekneš ,kam mám tobě psát,tak ráda. Taky jsem měla po ránu větší čůrání jako holky napsaly a asi jako Klára taky rychle hned asi jako jsem psala včera, že to začalo jít samo hned jak jsem si vyhrnula sukni a rychle svlékala kalhotky.
5. Červenec 2020 - 11:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No na některý věci by si
Libor? Ten od Kláry? Ten je dospělej a pracuje. Asi myslíš jiného. Nebo toho jak se tady občas mihnul a hrál si na autora. Pak asi rozumím.
5. Červenec 2020 - 11:14
Janek (anonym)
Odpověď na Nezlob se prosím, já bych
To jsi čůrala moc hezky. A ještě jsi čůrala potom? Už je poledne a já už čůral znovu a to ty bys už musela taky nutně na záchod jestli jsi ještě nebyla.
5. Červenec 2020 - 12:39
Klára (anonym)
Niki s námi nešla na houby. Je sice v pohodě, ale spíš se drží doma,je to pro ní nová věc. Našly jsme hodně hub i dnes a udělaly jsme loužičky jednou pod takovou malou skálou . Nejvíc čůrala Majka a Miška,já jen málo protože jsem musela ještě doma i na to druhý. Budeme houbičky čistit a sušit.Teď Libor nás zve na oběd,on s maminkou vařil a je skvělej!
5. Červenec 2020 - 13:36

Stránky

Přidat komentář