Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (Ne, 14. 2. 2021 - 08:02)

Klárko já tě mám moc ráda za všechno. Mě pipinka nebolí a tak si radši ten čaj dej a čůrej jen na záchodě jako já. Myslím na tebe moc a myslím na ten váš nový dům. Musí být moc krásný.

Scarlett (So, 13. 2. 2021 - 23:02)

Dost mě to šokovalo co napsala , že přišla o sestru. A vůbec se nedivím,že si to tím napsáním otevřela a plakala. Tohle jsou lidsky hrozný věci a já s ní soucítím hluboko do duše. Klára ,Bertík ,ale i ostatní tady ji mohou podpořit. Opravdu mě to dost zasáhlo.

Ivoš (So, 13. 2. 2021 - 22:02)

Ok, ale tady asi nikdo netušil, že její sestra tragicky zahynula a v této souvislosti mi to dává její dětské naivní psaní dříve smysl. Nevím, jak to všechno vyváží. Možná ji Klára postaví do reálu. A jak to vyřeší Bertík bude taky zajímavé. Asi by bylo hloupý psát Kláře, že mu to u ní vyteklo při jejím čůrání a Sluníčko by to pak tady mělo číst a kamarádit se s ním i třebas více jako kluk a dívka. Jenže Bertík mi připadá taky natolik naivně důvěřivý, že je schopen to spontánně tady sdělit a nedomyslet ,že tím může ublížit Sluníčku

Jenda (So, 13. 2. 2021 - 22:02)

Já jsem měl pořád ten pocit, jako že Sluníčko si představuje Kláru jako svou starší sestru. Ale to jsem netušil, že to bude tak dramatické. Jen tak, jako že by ji chtěla. A nelíbilo se mi, že jí tady občas někdo nadával a vystrkoval jí odsud. Souhlasím s Bárou, že si jen ponechává takové "rozpustilé dětství".

Tony (So, 13. 2. 2021 - 21:02)

Můj přípitek na vše dobré Kláro. S úctou k tvé odvaze a názorům zde je prezentovat již dva roky. Fido, děkuji vám zacenné připomenutí. Příjemný večer.

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 21:02)

Tak nevím jak se Bertík zachová. Jestli se pochlubí, že se udělal u čůrání s Klárou nebo o tom nebude psát, aby se Sluníčko nenaštvalo, když o ní má zájem. Nebo se udělá u toho až bude Sluníčko čůrat? Dost pikantní situace, jak z toho vybruslí...

Holka 16 (So, 13. 2. 2021 - 20:02)

Já na to Sluníčko musím myslet. Já tyhle blby situace neumím nebrat osobně. Napila jsem se Klárko na tebe ale i na Sluníčko ještě jednou. Kdyby tady byla ségra mnou tak bych se možná kvůli Sluníčku opila.

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

Moc hezké čtení.

Klára (So, 13. 2. 2021 - 18:02)

Navečer jsme se už vrátili, ale vypadalo to jednu chvíli, že tam asi zůstaneme, ale nechali jsme v Mimoni Ťufíka a i když bychom pro něj dojeli zítra a ještě dovezli zbytky drobností, Niki to obulila a měla pravdu, protože by tam zůstal úplně sám a já bych taky byla po něm smutná. Ale zítra se vrátíme a zkusíme to poprvé být do rána tady v novém ale klíče od Mimoně si ještě necháme a do konce měsíce to předáme sousedovi a ještě si tam v tom čase dojedeme několikrát pro, zbytkové věci. Tetě i paní Krejčové se tady moc líbí a tak je budeme zvát na návštěvy a bude to v pohodě. Čůráme dnes jen na záchodě a neřešíme to, ale když jsem jela zpátky a řídila , byla jsem hodně přepitá čajem a kafem a v tom chaosu jsem si nedošla čůrat a pak cestou se mi chtělo tak, že jsem to v sedačce držela až to bylo nepříjemný dolů do bříška a nakonec jsem si zastavila a Niki se už taky kroutila vzadu a čůraly jsme hned u auta u autobusové opuštěné zastávky. Zatím co Niki stáhla kalhoty a proudila hned prudce, já jsem čůrala taky okamžitě, ale bez většího proudu jak jsem to měla předržený a bylo to nekonečný než jsem to všechno vyčůrala. Teď jsme doma a budeme odpočívat a večeři jsme si udělali tam a jen jsme si ji přivezly a ohřejeme si ji. Sluníčko, hodně jsem o tobě přes den přemýšlela, víš ono to je tak, že se to nijak nedá vrátit zpátky a tvoje sestra už je v nebíčku a má svobodnou duši a když jí to budeš přát, tak ona bude taky šťastná a povede tě v životě a bude tě chránit. A to je moc důležitý. Večer v pelíšku na tebe budu myslet a když ti bude hodně smutno, tak mi napiš kdykoli a cokoli. Přemýšlela jsem ,jestli to nejsou Albrechtice tady v Krkonoších, to bychom za tebou i zajeli tě podpořit a rádi a jestli tě chce Bertík na bližší kamarádění a myslí to doopravdy, tak se mu také neboj psát a povídat si s ním. Tak už bude za chvíli večeře.

Bára (So, 13. 2. 2021 - 20:02)

Napsala jsi to pro tu sluníčkovou holku nádherně . Tohle musí být pro ní šílený. Ona chtěla být zacyklená v dětské duši a tebe si zhmotnila do své sestry a proto tě tak bezmocně napodobovala. Tvůj postoj k ní je opravdu nádherně lidský a upřímně čistý .

Bertík (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

Klárko já na tebe taky moc myslím a moc krásný čůrání máš ale já teď víc myslím aby Sluníčko nebylo smutný ale tebe mám moc rád taky.

Lucka (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

Tak už jsme tě zapili... Hele takhle předržený čůrání..,já jsem jednou jela a to bylo hrozný. Já jsem se houfaletlačila do sedačky, abych vydržela a bolelo to dovnitř, pak už bylo místo k zastavení, hele vyběhla jsem z auta a to už šlo samo, ale taky bez proudu a nekonečně dlouhý. Mokrý kalhotky jsem sundala a v sukni naostro jsem už dojela . Prostě stane se. Tak zítra poprvé spánek tam....tak ať se vám něco hezkého zdá! Víš že se to splní.

Sluníčko (So, 13. 2. 2021 - 18:02)

Já jsem čekala Klárko na tebe . Já jsem dnes plakala a čekala jsem jestli napíšeš a já na tebe taky budu moc myslet a s Bertíkem si budu psát jestli bude chtít. Klárko ty Albrechtice jsou jinde a jak se to stalo to bylo pod Pastvinou to je kousek od Lanškrouna. Já mám smutný den už teď nebudu psát ,ale mám tě moc ráda a ani nebudu psát jak moc jsem čůrala. Mě to dnes nejde . Kdybys někdy přijela já bych tě strašně moc chtěla vidět .

Klára (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

Sluníčko, dnes už nepiš a nesmutni. I když to je jinde než jsem myslela a daleko, slibuji, že se za tebou vypravíme a ráda, moc ráda tě opravdu poznám . Až bude po bacilu a bude hezky. A neboj. Bertík píše, že mě má taky rád, ale já jsem zadaná, takže se neboj, že bych ti ho přebrala jestli budete víc spolu kamarádit. Zapálila jsem za tvou sestru svíčku a moc na tebe myslím. Taky půjdu do pelíšku dřív, dnes bylo hodně práce a jsem unavená. A ty se vyspinkej taky hezky a už nesmutni, prosím.

Šišmiš (So, 13. 2. 2021 - 20:02)

Moc krásný čůráníčko a pipinkováníčko. A na zdraví!

Bertíik (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

Sluníčko, já na tebe taky moc myslím. Bude to všechno dobrý a napíšeme si zítra až nebudeš moc smutná já bych chtěl s tebou kamarádit.

Hynek (So, 13. 2. 2021 - 18:02)

Tak Klárko, na další pokračování a pohodu tvé rodiny. Připíjíme právě nyní pravým sektem spolu s bráchou...

Mirka (So, 13. 2. 2021 - 16:02)

Já také na Kláru připíjím , ať se jí daří a ať se vše s maminkou upraví do pohody. A děkuji Fido za upozornění.

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 17:02)

Aha, to koukám, už roky jo? Dávám panáka na další úspěšné čůrání a pipinování !

Pozorovatel (So, 13. 2. 2021 - 12:02)

Tohle od tebe je Fido velmi pěkné gesto a já jsem si po obědě připil také. Odhalilo to totiž jeden zajímavý fenomén, že Klára má zde početnou skupinu přiznivců , méně kritiků a porovnáme- li časy tak jsou zhruba dvě stejně početné skupiny, ta denní a noční a ještě kolik je těch, co to jen sledují a neodváží se publikovat svůj názor. Je to zajímavé, jen tak dál . Na tebe také Fido, do druhé nožičky!

Reklama

Přidat komentář