Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 10:02)

Tak naše zlatokopka se stěhuje definitivně. Libore jsi vůl.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 10:02)

A ty taky jdi do.... Ty jsi vůl.

Pavkol (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Jsem tady a taky dobré ráno. Sluníčko to je mi moc líto co se stalo. Opravdu.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Nemohu si pomoci,ale Sluníčko v tom svém vyjadřování se zase blíží k tomu původnímu. Ikdyž je to o něco méně ujetý.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 10:02)

Prosim tě,nech ji v klidu a nedělej jí to horší. Tohle není vůbec žádná legrace.

Holka 16 (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Jsem se včera stejně z toho trochu opila. Měla jsem depku z toho všeho ,tři panáky s kolou a na Sluníčko taky myslím, ale bude to lepší. Až jsem musela v noci čůrat ,Vydržel a jsem to až na záchod ale hned jsem chcala jsem strašně moc a ráno taky, ale špatně mi není. Jen bych ještě ležela.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 08:02)

Bertík, ten už bude mokrej. Teď jestli na Kláru nebo na Sluníčko.

Bertík (Ne, 14. 2. 2021 - 07:02)

Sluníčko já na tebe moc myslím taky. Nebuď smutná. Krásně jsi čůrala a to se mi líbí a chci si s tebou psát o všem.chceš taky i o čůrání a o všem. Mě se líbí, že jsi jako Klárka trochu a když si tě představím že bylo ráno u tebe čůrání hodně z pipinky plný tak se mi to opravdu moc líbí a všude až strašně moc jako u Kláry.

Sluníčko (Ne, 14. 2. 2021 - 08:02)

Moc se mi stýská Bertíku a já si budu s tebou ráda psát ale nebudu se zlobit když si budeš psát i Klárce . Já mám taky jako Klárka delší vlasy a hnědý a taky nosím copánek často a taky čůrám jako Klárka hodně s mám takovou pipinku jako má ona a i nohu mám stejně velkou a taky už mám ty ponožky s bambusem co nosí Klárka aby neměla zpocený nohy.

Bertík (Ne, 14. 2. 2021 - 08:02)

Ty jsi moc krásná holka. Já mám takový ty myšlenky že se mi něco udělá. Já na tebe hodně teď myslím jak hezky vypadáš a jak čůráš ráno. Já se trochu stydím ale jsi moc krásná.

Sluníčko (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Já asi vím co mi chceš napsat když se stydiš a líbí se ti když čůrám a udělá se ti něco z toho tam mezi nohama. Já jsem to ještě nikdy u kluka neviděla jak se mu to udělá , ale asi vyčůrá to hezký jak o tom píše Klárka, že se to dělá i Liborovi. Mě je 15 a já vůbec jak nemám ségru tak jsem to s klukem takhle neměla a jen jsem u jednoho čůrala a on mi to chtěl ukázat ale já nechtěla. Já se bojím. Ale psát si o tom se s tebou asi nebojím.

Bertík (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Já jsem musel Sluníčko s tebou a se mi to udělalo a vypustilo když jsi tak krásně čůrala.
Ale se stydím. Před Klárkou jsem se nestyděl

Sluníčko (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Já se taky asi stydím když mi to ještě nikdo nenapsal .

Sluníčko (Ne, 14. 2. 2021 - 07:02)

Klaekobspinkala jsem dobře,ale byla jsem s maminkou večer a pak si šla lehnout a myslela jsem na Aničku a stejně jsem plakala, ale pak už jsem usnula. Byla jsem se vyčůrat až ráno a úplně jsem byla plná,že bych se počůrala a musela si pipinku držet ale pak už to šlo a nepočůrala jsem se. Myslím na tebe a za tu svíčku moc děkuji. Mám tě moc ráda. Strašně moc. Víš?

Klára (Ne, 14. 2. 2021 - 07:02)

Sluníčko nesmutni. Ty věci,co se staly se opravdu nezmění, ale dusička sestry ma6 už klid a svobodu,ale vidí a vnímá tebe a kdybys byla smutná tak by se taky trápila. Myslela jsem na tebe i večer v pelíšku a až to bude možné slibuju,že se určitě za tebou vypravíme a ty mi to všechno řekneš a bude to lepší. Já jsem taky ráno čůrala hodně jako ty a i ještě něco k tomu,ale asi jsem nastydlá včera a pipinka mě pálí a trochu bolí. Asi jak jsem to včera předržený a pak mi to šlo venku dlouho a nemohla jsem udělat rychlý proud a tak jsem nastydlá. Tak si po kafi ještě udělám bylinky. Niki je taky vzhůru a taky chtěla být ráno při čůrání sama když to měla i se zadečkem. Pojedeme dopoledne na nový bydlení a zůstaneme tam poprvé do rána, ale sem ještě budeme párkrát vyjíždět, zkontrolujeme jestli máme všechno a klíče ještě si necháme. Zatím si necháme i doktora v Mimoni a i zubaře ,ale to taky změníme postupně. Jdu na snídani. Bertíku taky tě zdravím a buď na Sluníčko hodnej. Moc prosím.

Bára (Ne, 14. 2. 2021 - 08:02)

Tak úspěšný první bydlící den a noc Klárko. Dobře ráno všem zde. Sluníčku zejména také a Pavlovi jestli sem ještě chodí.

Sluníčko (Ne, 14. 2. 2021 - 08:02)

Klárko já tě mám moc ráda za všechno. Mě pipinka nebolí a tak si radši ten čaj dej a čůrej jen na záchodě jako já. Myslím na tebe moc a myslím na ten váš nový dům. Musí být moc krásný.

Scarlett (So, 13. 2. 2021 - 23:02)

Dost mě to šokovalo co napsala , že přišla o sestru. A vůbec se nedivím,že si to tím napsáním otevřela a plakala. Tohle jsou lidsky hrozný věci a já s ní soucítím hluboko do duše. Klára ,Bertík ,ale i ostatní tady ji mohou podpořit. Opravdu mě to dost zasáhlo.

Ivoš (So, 13. 2. 2021 - 22:02)

Ok, ale tady asi nikdo netušil, že její sestra tragicky zahynula a v této souvislosti mi to dává její dětské naivní psaní dříve smysl. Nevím, jak to všechno vyváží. Možná ji Klára postaví do reálu. A jak to vyřeší Bertík bude taky zajímavé. Asi by bylo hloupý psát Kláře, že mu to u ní vyteklo při jejím čůrání a Sluníčko by to pak tady mělo číst a kamarádit se s ním i třebas více jako kluk a dívka. Jenže Bertík mi připadá taky natolik naivně důvěřivý, že je schopen to spontánně tady sdělit a nedomyslet ,že tím může ublížit Sluníčku

Jenda (So, 13. 2. 2021 - 22:02)

Já jsem měl pořád ten pocit, jako že Sluníčko si představuje Kláru jako svou starší sestru. Ale to jsem netušil, že to bude tak dramatické. Jen tak, jako že by ji chtěla. A nelíbilo se mi, že jí tady občas někdo nadával a vystrkoval jí odsud. Souhlasím s Bárou, že si jen ponechává takové "rozpustilé dětství".

Reklama

Přidat komentář