Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zuzka (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Tak to byl super den. Bohužel já měla povinnosti. Až o víkendu bude víc volno.

Ondra (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Já se na té procházce vidím jako bych tam byl s tebou.............

Jana (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Klárko to jsme byli skutečně my, ale v pohodě. Jen jsme si objeli ty končiny, kam rádi chodíme po lesích a je tam opravdu hezky. Nedovolili bychom si neohlášeně obtěžovat a neboj nikoho nebudeme o vašem novém místě informovat. Ale opravdu máme radost, že jsme vás našli a zase jsme k vám tady na diskuzi pocitově blíž. Moc si ten den ještě užívám dodatečně.

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Moc hezký. A nebolelo tě to v pipině, takhle zezadu?

Klára (Čt, 25. 2. 2021 - 13:02)

Mamča se sluní na zahradě a tady ji máme od baráku na jih a tak je tu krásně ,i když ráno bylo ještě chladno a chvilku mlha, tak na sluníčku je 20 C. Pojedeme se podívat kousek zase po okolí, Niki by chtěla na chaloupku a tak to asi nepůjde dnes, ale na víkend by to možná šlo, ale asi jen zase na otočku. Čůráme doma, ale já jsem jednou čůrala tady vzadu za domem a jen tak, že bylo hezky a chtěla jsem udělat loužičku a chtělo se mi tak normálně a tak jsem stáhla kalhoty a kalhotky a na bobečku jsem se vyčůrala menším obloučkem do trávy loužičku. Niki ta byla doma, ta o mě nevěděla. Jinak by se určitě přidala. Budeme dělat k večeři su shi a tak to bude asi sranda. Máme na to věci a to přivezl Libor a tak až přijedeme budeme vyrábět. Já bych chtěla sama s Liborem, protože je hezky a s Nikou bych mohla jen normálně čůrat, ale já dnes jsem nějak nastavená ,že bych chtěla se procházet a souznít jen s ním a vyčůrat se pro něj a chtěla bych i hodně víc. Tak to nějak uděláme, řeknu to Niki na rovinu, že chci jet jen s Liborem, když mamča je zakotvená na zahradě. Je tady moc krásně a je tady soukromí, v Mimoni jsme měli baráčky vedle sebe. Tady je to okolo se živým plotem a soused nejbližší je tak 150 metrů od nás a pak už je vesnice ,ale na druhou stranu je jen louka, lesík a řeka. Moc jsem tady ráda.

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 14:02)

Už se těším na tvé moc hezké čůrání.

Lucka (Čt, 25. 2. 2021 - 13:02)

Taky frčím ven. Beru kámoškou a přijdeme se kolem vody. A docela mně baví čůrat venku. Nějak jsi mně tím inspirovala. Klidně se vyčůrám, i s kámoškou, ta je bezva.

Martin (Čt, 25. 2. 2021 - 15:02)

Tak napiš jak ti to šlo,nebo jestli jste se vyčůraly obě. Je to moc fajn si to přečíst, ne každá holka se tím pochlubí.

Holkočůr (Čt, 25. 2. 2021 - 11:02)

Myslím, že jsem našel holku na společný močení. Je to bývalá spolužačka a potřebovala na WC a zde na jednom z úřadů jsme se spolu zavřeli na dámsko- panském? Vůbec to neřešila a jako by to i chtěla ,aby ch byl s ní, měla krásný bílý šaty s černými puntíky ,silonky punčocháče světlý až krajkový bílý kalhotky. Nesedla si ale byla tak, že jsem jí pipinu viděl, nejprve jí to teklo maličko dozadu a pak už naplno mírně dopředu a asi se jí chtělo, protože u toho dvakrát vzdychla a vždy se jí ten proud moči zvětšil. Krásná vodová čirá moč z ní proudila, nechala mne její pipinu otřít, byl jsem tak vzrušenej, že to skončilo rychlým vyvrcholením přímo do ní. Večer přijde na návštěvu, respektive si pro ní dojedu a přivezu si jí. Je jí 26. Výhra !

No, (Čt, 25. 2. 2021 - 12:02)

Jestli to nejsou jen tvé fantazie, pak tedy blahopřeji. A jestli se ti ta holka líbí, tak na tvém místě bych tu její močící pipinu postříkal z fleku okamžitě než by byla vychcaná.

pepan (Čt, 25. 2. 2021 - 11:02)

Snad vyteču, to je síla. To čtu už podruhé a ta představa je úžasná. Se nedivím, žes ho tam musel strčit a byl si. Budu taky.

Klára (Čt, 25. 2. 2021 - 07:02)

Už jsme s Nikou vzhůru a dáme snídani. Sešly jsme se v koupelně a čůraly spolu. Niki první a ještě moc neprobuzená a z pipinky to pouštěla do záchodu pomalu a dlouho a já už byla tak hodně plná skoro na počůrání, ale držela jsem si pipinku rukou aby se mi nepočůrala a dalo se to, ale pak jsem se vyčůrala okamžitě a rychle prudkým proudem. Mamča už je taky vzhůru a šla do koupelny a my zatím připravíme snídani. Sluníčko, taky na tebe myslím, měla jsi ráno v bříšku hodně vody a pipinku taky plnou. Feetmane, na tebe už nereaguju. Krásně ti to v noci napsala Ida a já bych se po ní jen opakovala. Báro myslím i na tebe. Jak to včera dopadlo s Pavlem v Praze? A blahopřeji ke zkoušce.

Bára (Čt, 25. 2. 2021 - 07:02)

Klárko dobré ráno. Já taky měla dlouhou výraznou malou potřebu po ránu, ale to tak bývá,když se za noc močák naplní tak pak to trvá dlouho než všechno ze sebe vyčůráš. . Děkuji za přáničko. Okoukla jsem ten krámek včera, byl tam takový zvláštní muž kolem padesátky, že je Pavel mi popřel, asi tam nebyl,ale má tam na mně kontakt,tak se může ozvat. Dnes jsem unavená po včerejší obhajobě a budu odpočívat. Klárko posílám ti radost a myslím na tebe a na vás všechny včetně maminky.

Holka 16 (Čt, 25. 2. 2021 - 06:02)

Načůrala jsem 360 ml a měla jsem tmavší žlutou moc z pipiny. Taky jsem potřebovala hodně a ségra ještě spí tak nevím jestli si to změří. Ale pipinka mě lehce svědí já si budu ještě v posteli s ní hrát ,mě se chce abych se udělala.

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 07:02)

A už stříkáš?

Holka 16 (Čt, 25. 2. 2021 - 07:02)

Já nestříkám,moc mi to slo6 a kdyby mi to udělal kluk ještě bych to chtěla víc. Pustila jsem teď trochu do mokra ale nepočůrala jsem se. To samo.

Tom (Čt, 25. 2. 2021 - 21:02)

Udelal bych ti to pusou...

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 07:02)

Takže si měla mokrej orgáč,nádherný

Holka 16 (Čt, 25. 2. 2021 - 07:02)

Jo,ale nepočůrala jsem se,když jsem přeci byla vyčůraná. To samo, já strašně chtěla a pipinku jsem si dráždila rukou a strašně mě to svědilo a pak už to samo jako úplně do nohou a do pipiny až křeče a jsem neovládla nic a samo to vyteklo z pipiny mi do ruky. Tak asi jsem se počůrala asi v tom krásným udělání jsem to nekontrolovatelně pustila. Kdybych se udělala než jsem šla na záchod tak bych se asi pochcala do postele úplně. Já to někdy zkusím až budu potřebovat dost čůrat, ale ne v posteli.

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 08:02)

To byl spíš mokrej orgasmus,hodně žen ho má,někdy na to přijdou až časem,to nádherně chutná,to by bylo pěkný tě vypít

Reklama

Přidat komentář