Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pulec (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

holka 16 tak co zase sis ještě hladila pipinku nebo ne a jestli se t nechce psát tady tak mi pisni na meil [email protected]

Pozorovatel (Pá, 26. 2. 2021 - 10:02)

Děkuji za lekci buranství a omezenosti, pak nevím co ty tady pohledaváš. Už stačilo,vrať se do klece.

Bertík (Pá, 26. 2. 2021 - 07:02)

Klárko poprvé se mi zdálo o Sluníčku až se mi to udělalo celý samo do postele. Nezlobíš se? Ono mi Sluničko už další čůrání neukázalo a já moc chtěl ale ona se zase asi stydí.

Klára (Pá, 26. 2. 2021 - 06:02)

Sluníčko, tedy tobě se chtělo opravdu hodně čůrat, když tě to vzbudilo tak brzy . Asi ses večer víc napila. Já jsem vydržela až do rána ale taky jsem měla plný bříško a pipinku připravenou na čůrání a tak jsem jen ze sebe stáhla kalhotky na záchodě a už to teklo ven a taky hodně. Niki ještě není, ale možná přijde později. Ale taky po ránu musí vyčůrat všechno a pipinku má hodně plnou. Ivoši já ti rozumím Libor když pije mé čůrání tak taky jen když čůrám přímo z pipinky. Zkoušeli jsme, že by vypil když jsem načůrala do sklenice a po tom , ale to už nebylo ono a jemu se líbí když to přímo pustím jemu do pusy. Já si o pipinku pečuji a tak když máme někam jít a hrozí toto tak si ji před tím navlhčeným kapesníčkem na záchodě celou otřu i dovnitř aby byla čistá , ale nevyčůrám se, to si nechám pro něj . Stejně se starám o nožky, ale Libor se rád o moje nožky stará i sám a často mi je dole masíruje nebo maže příjemnou mastí. Ja mu to taky ráda dělám a jemu se to líbí. Já nemívám nožky ošklivý a uťapkaný, ale když někdy jo, tak jemu to nevadí a krásně mi je chladivým ubrouskem osvěží a omyje a pak namasíruje. Tak si taky někdy hrajeme. Naposledy včera večer po sauně a vířivce.

Bára (Pá, 26. 2. 2021 - 07:02)

Klárko dobré ráno. Včera jsem se večer neozvala, představ si byla jsem tak unavená, že jsem usnula u knížky snad v sedm. Po té zkoušce to ze mně všechno spadlo a tak se regeneruji. Ale zase jsem musela čůrat po půlnoci, protože jsem si nedošla večer než jsem usnula. Pavel se mi zatím neozval a tak začínám mít dojem jestli je vůbec to on a ten co sem píše nemusí být vůbec Pavel ,ale nějaký nebo i třeba nějaká recesistka. Dost hloupý. Hele kluci asi rádi pečují o ženské nohy,chodila jsem s jedním a ten to taky rád dělal a bylo mi to příjemné. Dnes ještě dopoledne budu v klidu a pak po obědě pojedu za mámou a uděláme nákup. Tak na tebe z Paceřic pomyslně zamávám .

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 08:02)

Báro,je možné že Pavel je v nemocnici,na jedné stránce píšou že prý má covid.

Sluníčko (Pá, 26. 2. 2021 - 04:02)

Byla jsem se vyčůrat a trvalo to dlouho než jsem byla vyčůraná protože mě to vzbudilo a moc jsem potřebovala. Stáhla jsem kalhotky a pustila to a pipinka byla celá od čůrání počůraná protože to teklo hodně a různě z ní. Ještě je brzy a půjdu spát než bude světlo. Mám jen bílý kalhotky.

Ivoš (Čt, 25. 2. 2021 - 23:02)

Moje zkušenost s pitím moče od partnerky je taková ,že jsem toho byl schopen právě díky té okamžité situaci jejího přímého vykonání malé potřeby. Už jsem nedokázal vypít její moč, když ji načůrala do skleničky a následně, najednou tam byl blok, ale situace pít ji přímo z močičího dívčího lůna,ta byla jednoznačná.

Ondotren (Čt, 25. 2. 2021 - 21:02)

Vypil jsem moč přímo z holky jako to dělá tady Libor. Přímo když chcala tak hned z ní. Byl jsem tak vzrušenej že jsem nevnímal chuť ,nic . Jen jsem toho chtěl mít co nejvíc v sobě. Ona mi ho hned vyhonila do několika velikých výstřiků.

Lucka (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Klárko, ty chyby jsou ale roztomilé a je to sranda. Mě to samozřejmě došlo ,co jsi chtěla říci.

Klára (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Píšu rychle a chyby,ach jo...s osuškou..... a neřešíme to.

Filip (Čt, 25. 2. 2021 - 20:02)

Chyby jsou kouzelné stejně jak píšeš o čůrání a milování. Už vím,co budu po své nové dívce na procházce chtít kromě pusy.

Klára (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Návštěvníku trochu mě to hezky zabolelo protože jsem v pipince drobnější, ale bylo to nádherný. Půjdeme si zasaunit, Libor to připravil a dáme i vířivku . Sushi bylo suprový a odlehčený jako večeře. Do sauny chodíme jen s puškou nazí a pak přeběhneme se ochladit nebo do vířivku a netěší mě to. Niki taky ne,když je tam Libor tak si třeba někdy dá před pipinku dlaň,ale on ji neokukuje a je v pohodě.

Šišmiš (Čt, 25. 2. 2021 - 20:02)

Do sauny s puškou...to opravdu nemá chybu, fór dne. A jinak exkluzivní čůráníčko a pipinkováníčko

Sluníčko (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Klárko tady bylo taky sluníčko a byla jsem venku a dvakrát jsem se vyčůrala, jednou sama za barákem v koutě jak nám roste ořech a čůrala jsem hodně a podruhý když jsem byla s kamarádkou za vsí a jí se chtělo a tak jsme se vyčůraly spolu ,ona měla víc čůrání a rychlý já méně a ne tak rychle. Pulci já chodím vždycky čůrat než jdu spát protože bych musela pak v noci a když jsem vyčůraná tak do rána vydržím a třeba se jen vzbudím jen o něco dříve. Klárko myslím na tebe .

Pulec (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

a jake máš pižamko dnes a nebo máš kalhotky

anna (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

cikala som

Pulec (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

a kolko jsi cikala a co maš na sobě

Pulec (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

holka 16 tak co skoušela ses počurat při hlazení pipiny kdyžjsi byla plná

Pulec (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

holky jdete čurat před spaním

Reklama

Přidat komentář