Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

James Bond: „Výjimečně dobrá trefa.”
Zabiják v černém obleku: „Nevěděl jsem, že je tam dole bazén.”

Buran (Pá, 26. 2. 2021 - 20:02)

„Dobrý den. Inspekce znečištění ovzduší. Zbavujeme svět špíny. Připadá nám nejlepší začít tady.”

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

A co dělá moje černá paruka v bazénu?

Lucka (Pá, 26. 2. 2021 - 17:02)

Taky nás zasáhlo zhoršené počasí a teď prší, ale byla jsem venku a byla jsem až u Labe a procházkou ale nečůrala jsem a vydržela jsem až domů a pak jsem utíkala a hned jsem měla v pipince vodotrysk, ale nechtělo se mi čůrat venku, bylo tam i dost lidí. Ale stihla jsem to. Příjemný relax vám domů !

Klára (Pá, 26. 2. 2021 - 17:02)

Nakonec se trochu zatáhlo a ochladilo a tak jsme nikam moc nešly ,Libor něco dělal okolo baráku a mamča se držela doma a tak jsme s Nikou šly kousek samy k řece a zpátky a prozkoumaly okolí. Jednou jsme tam čůraly. Jí se chtělo a tak na bobečku pustila loužičku u stromu a já pak taky, ale nebylo to akutní, ale čůrala jsem mírně a déle ale pocitově se mi až tolik nechtělo na to co jsem vyčůrala za větší loužičku. Niki ta stáhla kalhoty a už to proudilo rychle a bylo to brzy hotový. Dnes jsem si poprvé pomyslela, že asi čápi z Afriky se už vydali na cestu a brzy přiletí a to budu moc ráda a pak jsem měla chvíli depku a tak jsem se šla přitulit k Liborovi, nevím proč, takový pusto prázdno a smutek, ale zase to rychle přešlo. Už6 jsme doma a dáme si ještě znovu večer vodní a saunový relax. Tohle se nám tady moc líbí, když jsou zavřený wellnes centra. V tom Schandau jsme nakonec nevyužili všechny vstupy a dva nám zbyly, ale to není žádný problém.

Bára (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

Jestli je Pavel nemocný, tak to je mi moc líto a snad se ozve a tímto ho zdravím a přeji rychlé uzdravení. Klárko tebe taky zdravím. Teď nám v Liberci prší a tak stejně je to jedno, když se nikam moc nemůže. Ty depky, co máš, to já měla taky občas ale to je i tou blbou dobou a vším, že člověk je hodně omezen na svých aktivitách. Tak ať je večer lépe. Pa.

Ondra (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

Tak to bude Libor chtít večer milování, když s tebou nebyl na procházce....

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 17:02)

A jaké jste měly holky kalhotky?

Klára (Pá, 26. 2. 2021 - 12:02)

Lucko ahoj, asi půjdeme ven a sejdeme dolů polní cestou k řece a budeme relaxovat. Jestli je pravda, že má Pavel covida tak to je mi líto a přeju mu brzké uzdravení. My se taky chráníme jak to jde a moc nevycházíme do kontaktů, Miška by ráda se s námi potkala nebo my s ní, ale teď to opravdu nejde a tak vyrážíme na procházky. Měli byste ty návštěvníky, co provokují ignorovat, protože se často opravdu chovají jak burani a nehádat se s nimi. Blbce nepřesvědčíš, protože na to nemá kapacitu. Čůráme zatím jen doma ale venku udělám loužičku a podle toho jestli půjde i ségra tak to bude loužička decentní nebo když nepůjde, tak to bude loužička pro Libora z lásky. Báro taky tě zdravím a posílám pozdrav do Paceřic, už vím kde to je. Libor říká, že ten táhlý kopec od Turnova na Liberec ,že se mu říká Paceřák a kousek od Sychrova je ta vaše vesnička.

Scarlett (Pá, 26. 2. 2021 - 13:02)

Kláro skvělé! Od tebe bych tak razantní postoj nečekala. Ano Návštěvník je debil a buran dohromady. A debila nepřesvědčíš, ten v mozku nas....

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 12:02)

Hezky se hodně vyčůrej.

Lucka (Pá, 26. 2. 2021 - 12:02)

Pozdrav Klárko od oběda. Půjdete dnes někam ven? U nás sluní.

Pulec (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

a co holky která máte plnou pipinku načurání a dobíhala jste některá dneska

Holka 16 (Pá, 26. 2. 2021 - 08:02)

Hrála jsem si s pipinou ráno než jsem šla čůrat a chtělo se mi dost nutně, ale o to rychleji jsem se udělala , ale chtělo se mi tak čůrat u toho že jsem si už trochu čůrala do dlaně ale to se mi strašně líbilo až jsem byla hotová až jsem se udělala tak,že jsem u toho fakticky přerušovaně chcala několikrát to vystříkal v tom nejlepším a až nakonec jsem se úplně uvolnila a počůrala se do konce.

Pulec (Pá, 26. 2. 2021 - 09:02)

Ahoj tak jak je už máš plnou pipinku a co děláte ze ségrou

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 08:02)

Nádhera!

georg (Pá, 26. 2. 2021 - 07:02)

Jejda Jani, my jsme byl, teda jestli jste to byli Vy to modrý auto a pražskou SPZ jak se tady na konci otáčelo. Kdybyste zazvonili, tak bychom vás alespoň pozdravili. To je škoda, když tak zatím neříkejte ,kde to je tady v diskuzi. Prosím.

Klárko,ale vždyť Ty jsi to nové bydlišťě prozradila sama. :-)

Pozorovatel (Pá, 26. 2. 2021 - 08:02)

Klára je poněkud naivní a podle jejího vyprávění a popisovaných objektů si to lze jednoduše odvodit. Já to vím, ale nechám to na Kláře samotné . Všeň, Příšovice, Doubrava + nejbližší okolí. Ale víc neprozradím.

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 10:02)

Děkujeme za lekci z psychologie a zeměpisu, stačilo. Už neotravuj.

Majka (Pá, 26. 2. 2021 - 10:02)

Pozorovatel sem přináší faktické informace a co ty?

Reklama

Přidat komentář