Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ester (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

A ty to neumíš???? Asi jseš negramot.

Fido (So, 27. 2. 2021 - 00:02)

Děkuji Jardovi KV za pohotovou odpověď. Dobrou noc a víkend všem.

Ivoš (Pá, 26. 2. 2021 - 23:02)

Přeji Kláře také pohodový víkend. Vážně uvažuji o koupi sauny. V těchto dnech by to bylo velmi vhodné pro léčebný relax.

Fido (Pá, 26. 2. 2021 - 22:02)

Jak sem chodil někdo z Chrastavy: nevíte nějaké podrobnosti o tom obrovském dnešním požaru?

Jarda Kv. (Pá, 26. 2. 2021 - 23:02)

Naštěstí žádné oběti. Hořely chemikálie a desky. Bydlím cca 400 metrů odtamtud, nic moc zážitek. Už je to pod kontrolu .

Martin (Pá, 26. 2. 2021 - 21:02)

Jestli pojedeš zítra na chalupu Klárko, tak se těším na tvé další skvělý čůrací momentky.....

Buran (Pá, 26. 2. 2021 - 21:02)

„Výjimečně dobrá trefa.” (Taky JB)

Klára (Pá, 26. 2. 2021 - 19:02)

Návštěvníku ,já má dnes bílý a Niki taky bílý kalhotky a měly jsme kalhoty, Niki ještě punčocháče pod nima. Sluníčko, to se někdy může stát a mě se to taky stalo a tak se nic neděje, z toho si nedělej hlavu. Bertíku, já se na tebe nezlobím, naopak, je moc hezké, že se ti o Sluníčku zdálo až do konce. Třeba se už brzy uvidíte společně. Báro ,tady taky prší a my jsme už jen doma a tak to nevadí. Půjdeme do té vody a tepla.

Simona (Pá, 26. 2. 2021 - 20:02)

Ahojky Klárko, asi to budeš číst až ráno tak příjemný víkend přeji. Pojedete na chalupu?

Ondra (Pá, 26. 2. 2021 - 19:02)

Mě by zajímalo,jestli jste zkoušeli s Liborem sex ve vířivce nebo v sauně pokud jste tam byli sami. A saunu vytápite na kolik stupňů ? Je to klasika nebo infra?

Petr Patera (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

Holky,prdíte při čůrání?

Sluníčko (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

Klárko já jsem taky čůrala venku ale mě se chtělo hned i to druhý a jak jsem čůrala tak šlo rychle i to druhý taky. Bertík by rád přijel,ale až bude po bacilu na jaře . On mi taky volal že se mu o mě v noci zdálo jak jsem se vyčůrala a jemu se to vyčůralo taky to jeho a mě to potěšilo. Mám tě moc ráda.

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 19:02)

To znamená, že jsi se dnes venku vykakala?

Holkočůr (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

Včera jsem si po delší době dosyta užil sexu s močením. Trefa!

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

James Bond: „Výjimečně dobrá trefa.”
Zabiják v černém obleku: „Nevěděl jsem, že je tam dole bazén.”

Buran (Pá, 26. 2. 2021 - 20:02)

„Dobrý den. Inspekce znečištění ovzduší. Zbavujeme svět špíny. Připadá nám nejlepší začít tady.”

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

A co dělá moje černá paruka v bazénu?

Lucka (Pá, 26. 2. 2021 - 17:02)

Taky nás zasáhlo zhoršené počasí a teď prší, ale byla jsem venku a byla jsem až u Labe a procházkou ale nečůrala jsem a vydržela jsem až domů a pak jsem utíkala a hned jsem měla v pipince vodotrysk, ale nechtělo se mi čůrat venku, bylo tam i dost lidí. Ale stihla jsem to. Příjemný relax vám domů !

Klára (Pá, 26. 2. 2021 - 17:02)

Nakonec se trochu zatáhlo a ochladilo a tak jsme nikam moc nešly ,Libor něco dělal okolo baráku a mamča se držela doma a tak jsme s Nikou šly kousek samy k řece a zpátky a prozkoumaly okolí. Jednou jsme tam čůraly. Jí se chtělo a tak na bobečku pustila loužičku u stromu a já pak taky, ale nebylo to akutní, ale čůrala jsem mírně a déle ale pocitově se mi až tolik nechtělo na to co jsem vyčůrala za větší loužičku. Niki ta stáhla kalhoty a už to proudilo rychle a bylo to brzy hotový. Dnes jsem si poprvé pomyslela, že asi čápi z Afriky se už vydali na cestu a brzy přiletí a to budu moc ráda a pak jsem měla chvíli depku a tak jsem se šla přitulit k Liborovi, nevím proč, takový pusto prázdno a smutek, ale zase to rychle přešlo. Už6 jsme doma a dáme si ještě znovu večer vodní a saunový relax. Tohle se nám tady moc líbí, když jsou zavřený wellnes centra. V tom Schandau jsme nakonec nevyužili všechny vstupy a dva nám zbyly, ale to není žádný problém.

Bára (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

Jestli je Pavel nemocný, tak to je mi moc líto a snad se ozve a tímto ho zdravím a přeji rychlé uzdravení. Klárko tebe taky zdravím. Teď nám v Liberci prší a tak stejně je to jedno, když se nikam moc nemůže. Ty depky, co máš, to já měla taky občas ale to je i tou blbou dobou a vším, že člověk je hodně omezen na svých aktivitách. Tak ať je večer lépe. Pa.

Reklama

Přidat komentář