Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 11:02)

Taky jsme vyrazili ještě s přítelem na chalupu na víkend dokud ještě můžeme. Tak když budu potřebovat tak taky dám čůraní venku a on se taky rád na mě koukne. Jinak jak jste tu řešili toho Pavla tak nevím jestli má covid ale je fakt že se teď neobjevuje ani na těch stránkách zaměřených na to druhý odkud se známe a to je divný protože tam chodil prakticky denně tak snad je v pohodě. Zdravím všechny a užijme si poslední relativně normální víkend než nás zase zavřou do kriminálu.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 11:02)

Ano, jsme potrestání odnětím svobody prakticky už na rok za to, že vláda nekoná a jeta spoluvrahem tisíců lidí, ale i za to, že se chováme jako nezodpovědní dobytkové, kterým je jakákoliv ústa k nařízením jedno, serou na vše, jen chlastat, pařit a bavit se. Český národ jsou kurvy zbohatlický.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 13:02)

Žádný zbohatlíci. Lidí nechtěli pochopit, že by stačilo se na pár týdnů uskrovnit a už mohlo být líp. Češi jsou speciallisti na zbabělé kvákání. Hrdinové, to jo.

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 13:02)

Hmm pěkná blbost a víc k tomu radši psát nebudu. Držme se raději tématu.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 15:02)

Jsou to zbohatlíci jako Klára , čůrání všude místo toho, aby seděli doma na prdeli . Český národ jsou dotykové ,zloději a prospěcháři. Těch slušných je menšina.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 10:02)

Kdybych měl škebli tak vylezu v sukni bez kalhotek feratu na Fargaši a tam roztáhnu nohy vyčůrám se na lidi na té silnici.

Lucka (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Přítel dál návrh, že než se zakáže jezdit, tak že by se rád podívám do těch míst kde máte chalupu. Nechceme na návštěvu, jen si to projedeme ten Šluknovský kout. Tam to vůbec neznáme a podíváme se do Mikulášovic a k té Tanečnici a do Rumburku,tam to taky neznáme. Trochu chceme změnu. Tak ti večer napíšu dojmy.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 10:02)

Tak jim to tam v tom kraji hezky očůrej ,ať to tam máš označkovaný .

Holkočůr (So, 27. 2. 2021 - 10:02)

Lucie píše že chčije často jako vodotrysk. Tak to bych chtěl vidět, asi má vpipině a velkou díru na chcaní nebo u toho hodně tlačí. Lucko a tobě je kolik roků? Jestli matně vzpomínám tak něco přes dvacet?

Holka 16 (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Dnes jsem načůrala 370 ml a ségra 350ml,řekla mi,že mi podrží pod pipinou nádobu na měření, ale ať si pipinu rukou roztáhnu,že se mi bude chcát pak rovně a nepoteče to okolo . Tak jsem hodně na bobku dala stehna od sebe a ještě si jí roztáhla a chcaní mi stříkalo z pipiny fakticky přímo a okolo skoro vůbec z tý mý močový dírky. Ségra to udělala taky tak ale asi měla tu dírku na chcaní jinak,protože stejně to pustila vystŕíklo to a teklo nejprve křivě a až pak se to srovnalo takže mi pochcala ruku a sobě nohu. Že prý si pipinu rozrvřela blbě. Máme ale pipiny skoro stejný a chčijou nám taky podobně i do množství. Já měla světlejší moč než ona a vyhrála jsem o kousek. Máme taky sukně ,já modrou ,ségra modrobílou ,já mám kalhotky žlutý a ségra bílý a máme silonky punčocháče tělový světlý.

Bára (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Klárko dobré ráno. Pozdravuj ptáčky na chaloupce.

Sluníčko (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Klárko ja6 se trochu počůrala. Mě se chtělo ráno,ale asi jsem to zaspala a pak se mi zdálo ze6 jsem na záchodě a čůrám a najednou jsem zjistila,že čůrám v posteli v kdlhitkach. Rychlé jsem to stoupla a běžela čůrat na záchod ,ale stejně jsem se ještě trochu počůrala protože to nešlo moc stoupnout a pak už jsem čůrala do záchodu jako ty a trochu mě tam dole v pipince to ještě bolí. Kalhotky mám čistý jiný a zadeček a nohy jsem si i s pipinku radši osprchovala a vyřešila ručníkem. V posteli jsem to taky vyměnila,ale bylo tam počůraný jen trochu,vzbudilo měto ještě hned jak jsem to pustila. Taky se někdy počůrala v posteli? Já už jo ale to už je dlouho.

Pulec (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Sluníčko to se stane každýmu že se počura do postele

Pulec (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Dobré ráno jak pak jste na tom máte už plne pipinky a jaké pak dnes kalhotky

Sluníčko (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Pulci já už mám pipinku prázdnou,ale bolí mě tam jak jsem měla velký čůrání. Měla jsem světlé modré kalhotky a ted6 mám bílý a punčocháče a bílou sukni kratší ale kdyby byla zima a šla6 jsem ven tak si vezmu možná kalhoty

Pulec (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Tak to hlavně moc dlouho nedrž a když se ti bude chtít tak běž co nejdřív a venku raději necurej

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Jsem zvědavý jestli už budete mít ten záchod rozmrzlý. Ale vy stejně budete čůrat venku,takže je to jedno a ono i vykakat se venku dá když na to přijde.

Klára (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Jsem hodně důkladně vyčůraná. Trochu jsem si přispala a měla jsem pipinku učůranou a udělala jsem velkou loužičku do záchodu. Niki ta dnes šla taky se mnou a nechtěla čekat, držela si pipinku a pak se vyčůrala ve sprše protože nemohla vydržet a tdky měla dlouho z pipinky proud než byla prázdná. Pojedeme na chaloupku, ozvu se.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Jak můžeš udělat do záchodu loužičku?

ááá (So, 27. 2. 2021 - 10:02)

chybka se vloudila.

Reklama

Přidat komentář