Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

A (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

mě zase štve, že mi umřel čtyřicetiletý úplně zdravý švagr. Musel být uveden do umělého spánku a už ho neprobudili. Kvůli covidu, jinak úplně zdravý. Kdyby lidi v létě a na podzim na tom zadku seděli o dnes byli jako třeba v Rakousku, kteří nemají problém s testováním dospělých a dětí, nemuseli jsme dnes strachy skuhrat.

Pozorovatel (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

Oni si to dobře načasují tak, aby s tím jak se budou blížit volby hlásali ,jak to vše zvládli, jak čísla nakažených klesají a jak je vše proočkované.... hajzlové zkorumpovaní. Snad má národ dobrou paměť a u voleb jim to spočítá.

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

Otázkou je jestli si pomůžeme ale tak horší už to asi být nemůže. Já se odpojím a půjdu udělat něco k večeři. Tak fajn čůraní a pipinkováni všem! Kiki.

Klára (So, 27. 2. 2021 - 17:02)

To máš Návštěvníku pravdu, že chaloupka asi nám bude zapovězená, to budu moc smutná a NIki ta taky, ale tady v katastru obce se budeme pohybovat nebo vyjedeme na nákup. My stejně s Liborem jezdíme do přírody a s nikým se teď skoro nestýkáme.

Zuzka (So, 27. 2. 2021 - 16:02)

Nevím, proč tě Klárka tak irituje, když ti nic neudělala, ale mimořádně s tebou souhlasím, že Češi jsou z velké většiny národ dobytků, prospěchářů a zlodějů. Já jsem ještě mladá holka, ale tyhle poměry mě neskutečně se..u.

Renata (So, 27. 2. 2021 - 15:02)

Já se taky před partnerem vyčůrat nebojím. Dopoledne jsme byli na zahradě a já si prostě šla v klidu ulevit do rohu, on to zpozoroval a šel se mnou, tak jsem si v klidu sundala kalhoty ,kalhotkya trochu jednu nohu dala do strany aby hezky viděl na čůrání a pustila jsem to, skončili jsme v tom rohu pod pergolou tak, že si ho vyndal a honil a strčil mi ho tam......a bylo to hned hotový.

Holkočůr (So, 27. 2. 2021 - 12:02)

Chcací holka za kontejnerem. Zaparkovalo auto a vystoupily dvě dámy. Jedna zaběhla za kontejnery ,kalhoty dolů a hned jsem viděl jak chčije a jak jí to teče z pod zadku dolů , protože byla jen v podřepu. Dvakrát přestala, ale ještě znovu začala chcát další proud. Bylo to na skoro stejném místě jako tady chcala ta holka v krátký sukni s pejskem když byly ty mrazy.

Klára (So, 27. 2. 2021 - 11:02)

Zdravíme z chaloupky. Záchod nám ještě nerozmrzl a tak jsme hned jak jsme přijely počůraly trávu za autem a Libor na druhé straně taky. Jelikož to bylo po ránu po kafi tak jsme jen stáhly kalhoty a už nám to rychle čůralo z pipinek ven. Libor říkal, že s tím něco udělá a hlavně zkontroluje ,aby nebylo zamrzlý vedená v trubkách, ale vodu máme vypuštěnou a na záchodě na spláchnutí vodu v kýblích, ale tam je taky z půlky led. Nakrmili jsme ptáčky a dali jsme tam i koule a šla jsem se s Nikou trochu projít jak jsou koně a dnes už takové teplo nebylo a je pod mrakem a tak jsme se za chvíli vrátily. Niki byla taková zamlklá pak a nakonec jsem z ní dostala, že nutně potřebuje to druhý a to byla celkem legrace, protože já to měla v bříšku taky, ale nebylo to tak akutní. Já o tom moc ráda nepíšu, ale tady to bylo docela srandovní, když máme záchod nepoužitelný . Já jsem jí řekla, že se mi taky chce, ale že mám kapesníčky a ona měla taky a tak nám nezbylo ještě než jsme přišly než se jít schovat do lesa. Niki pospíchala a hned u prvního stromu to měla dost rychlý a asi se trochu styděla, i když už jsme někdy taky takhle tohle dělaly, ale nechala jsem jí a já jsem šla o kousek dál a udělala to samý i když ne rychle tak jako ségra, ale pomaleji. Je to horší pocit než s čůráním, ale tady nikdo nebyl a tak se nic nestalo. Jenže Niki ještě pak musela jednou za chviličku a tak dostala doma Imodium a colu, abychom ji nemuseli zastavovat cestou. Lucko ,stejně si myslím, že se taky setkáme , my teď se stavíme ještě u Helenky, mamča tam šla hned a pak pojedeme ale jestli by ses chtěla jen pozdravit a dát si na sebe kontakt, tak je tou Helenky ta dřevěná stavba nalevo za přejezdem pod lesíkem, budeme tam tak za 10 minut, máme tmavou mazdu s elkem, libereckou značkou. Dnes jsem řídila, a zpátky asi taky. Mamča je tady ráda s námi taky ,ale nezdržíme se ještě.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 11:02)

Sluníčko kde přesně jsi včera dělala to druhý? Pulec by se tam na to třeba rád jel podívat dokud se může.

Sluníčko (So, 27. 2. 2021 - 12:02)

Já jsem čůrala a kakala najednou jak je tam za tím keřem jak se jde k pastvině. Taky mi to šlo rychle a hodně asi jako Nikolce. Dnes už nekakám.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 13:02)

Jo možná se tam někdo na to půjde podívat jak jsi byla šikovná ale když se teď jezdit nemůže tak to pro někoho může být moc daleko a nemůže se podívat jak moc se ti to povedlo. Jak to vypadalo?

Sluníčko (So, 27. 2. 2021 - 14:02)

Vypadalo to jako že jsem kakala rychle dlouhý hovínko ale tuhý jen na začátku a pak hodně řídký rychle a čůrala jsem u toho

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 11:02)

Taky jsme vyrazili ještě s přítelem na chalupu na víkend dokud ještě můžeme. Tak když budu potřebovat tak taky dám čůraní venku a on se taky rád na mě koukne. Jinak jak jste tu řešili toho Pavla tak nevím jestli má covid ale je fakt že se teď neobjevuje ani na těch stránkách zaměřených na to druhý odkud se známe a to je divný protože tam chodil prakticky denně tak snad je v pohodě. Zdravím všechny a užijme si poslední relativně normální víkend než nás zase zavřou do kriminálu.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 11:02)

Ano, jsme potrestání odnětím svobody prakticky už na rok za to, že vláda nekoná a jeta spoluvrahem tisíců lidí, ale i za to, že se chováme jako nezodpovědní dobytkové, kterým je jakákoliv ústa k nařízením jedno, serou na vše, jen chlastat, pařit a bavit se. Český národ jsou kurvy zbohatlický.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 13:02)

Žádný zbohatlíci. Lidí nechtěli pochopit, že by stačilo se na pár týdnů uskrovnit a už mohlo být líp. Češi jsou speciallisti na zbabělé kvákání. Hrdinové, to jo.

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 13:02)

Hmm pěkná blbost a víc k tomu radši psát nebudu. Držme se raději tématu.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 15:02)

Jsou to zbohatlíci jako Klára , čůrání všude místo toho, aby seděli doma na prdeli . Český národ jsou dotykové ,zloději a prospěcháři. Těch slušných je menšina.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 10:02)

Kdybych měl škebli tak vylezu v sukni bez kalhotek feratu na Fargaši a tam roztáhnu nohy vyčůrám se na lidi na té silnici.

Lucka (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Přítel dál návrh, že než se zakáže jezdit, tak že by se rád podívám do těch míst kde máte chalupu. Nechceme na návštěvu, jen si to projedeme ten Šluknovský kout. Tam to vůbec neznáme a podíváme se do Mikulášovic a k té Tanečnici a do Rumburku,tam to taky neznáme. Trochu chceme změnu. Tak ti večer napíšu dojmy.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 10:02)

Tak jim to tam v tom kraji hezky očůrej ,ať to tam máš označkovaný .

Reklama

Přidat komentář