Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

Už nejde o cestování za zábavou, o to šlo loni v létě. Teď už ani v rodině, pokud nebydlí ve stejném bytě. A jestli to lidi nepochopí, tak pak už bude zákaz vycházení nebo nevím. A vojáci v ulicích a dodávky jídla. Je to hodně zlé. Kdo zažil, ví jak to myslím. Děti, mladí, zdraví, všechno. Bůh při náš stůj. Jestli nezaberou vakcíny na nové mutace, i na ty, které si tady sami svou nezodpovědností vyrobíme.

Klára (So, 27. 2. 2021 - 21:02)

Nikolka už chrní a snad to bude dobrý. Hodně jsem se s ní mazlila než usnula, snad ráno bude dobře. Jdeme se pelíškovat dobrou.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

Možná kdybys spala dnes u ní, že by to bylo lepší. A jak maminka? Taky ji zklidnila?

Simona (So, 27. 2. 2021 - 21:02)

Dobrou noc i tobě. Ať je Niki zítra lepší !

Pozorovatel (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

A pokud máte chytrý telefon,kde si lze nastavit časovou osu,pak jste schopni prokázat kdy kde jste přesně byli,kde jste zastavovali,atd.

Pavel1 (Ne, 28. 2. 2021 - 09:02)

A jsme u toho,další,co se to snaží ochcst a proto jsme v těch sračkách a ještě k tomu nabadá další

Pozorovatel (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Myslím Kláro, že s tím cestovaním nebude tak zle. Maminka musí dojíždět na radioterapii jednou týdně do Liberce a pokud by jí lékař napsal požehnání k pobytu na chalupě z důvodu zdravotního stavu, tak vám nikdo nemůže nic vytknout. Jen bych nikam nechodil na návštěvy ale jen chalupa a domů. Promyslete to.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Nešiř bludy, tohle je vážné. Na chalupu můžeš, prostě si můžeš vybrat kde ten měsíc budeš. nemusí to být v místě trvalého bydliště. ale musíš na tom místě zůstat, jezdit jen k lékaři s potvrzením nebo do práce s pracovní smlouvou v ruce. Nebo s čestným prohlášením. Nekombinuj, nespekuluj, nesnaž se to přechcat.

M (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Nevim, dle me je chyba, Cesi neradi dodrzuji jakekoli narizeni. Proto ta vysoka cisla kolik duchodcu, kolik lidi bez rousek clovek potkava nebo stare osmudlane pjousky pry nosej duchodci. Ono to clovek nepochopi do doby, nez mu někdo zemre.

J (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

Je to tak. Na Čechy platí jen když se něčeho bojí. Na jaře se neznámého viru báli, tak každý seděl doma, ulice byly prázdné, nikdo nikde, tak se to docela dobře zvládlo. To teď pominulo, přestali se bát a na všechno kašlou. Nařídila to vláda a tu my poslouchat nebudem. I kdyby nás to mělo zabít. A odnesou to všichni, co se aspoň trochu snaží chovat zodpovědně, dalšími omezeními. A kdo na to kašlal dřív, tak bude i nadále. Klára a spol, si myslím, jestli se chová, tak jak většinou píše, se chová ukázněně. Cestuje, ale s blízkými, a ne za nějakou zábavou se shromažďováním lidí. Nevím co si všichni představují, co by měla vláda ještě udělat. Asi na toho vira zadupat, aby utekl. Jak se máme chovat a jak je vir nebezpečný, už si myslím že bylo řečeno dost.

Bára (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Klárko opatruj Nikolku, myslím taky že u ní hodně reaguje psychika a mám vypozorováno, že se potřebuje hodně mazlit a taky, že se někdy pozvrací, když má stress. Zkus být u ní než usne a ten nočník ji tam nech pro jistotu do rána radši taky. Tak klidný večer přeji. Taky myslím na Pavla jestli je v pořádku . Kdyby se ozval byla bych moc ráda. I Kdyby se nechtěl kamarádit, ale hlavně aby byl ok.

Sišmiš (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Moc pěkný počteníčko Klíárko.

Pulec (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

ahojky kdo byl čurat a snad ne do kalhotek

Klára (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Nakonec dáme relax jen s Liborem. Niki není stále ve své kůži a má teplotu 37,7 a jen snědla večeři tak zmizela ve svém pokoji a leží. Tak snad jí bude dobře a vyspí se z toho. Dala jsem jí k postýlce nočník, ale ne na čůrání nebo to druhý, to by stihla, ale na to kdyby jí spíš bříško protestovalo obráceně, ale snad to nebude potřeba. Už cestou z chaloupky jsme nemuseli zastavovat, už žádný problémy neměla. Tak až se vysauníme tak ji ještě zkontroluju, ale myslím, že už bude chrnět. Ona nemá tyhle změny ráda a když jsme jeli na chaloupku tak se dověděla, že tři týdny sem nebudeme smět jet a od té doby je bez jiskry. Snad to bude dobrý

Ivan L. (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Přeji ať to Nikola zvládne a vám všem pohodu a klidný večer. Klárko napsala jsi to dnes moc hezky. Ono i o tom druhým se dá napsat nevulgárně a pak to nevadí.

Martin (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Já být Klárou tak bych se o Nikolu bál. Tak je tam ještě máma taky. Ona je holka v blbým věku, já to znal taky u ségry když byla v pubertě. Kolikrát horečky, depky nebo zase vzteklá a tak.

Lucka (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Klárko neboj, Nikola je fakt hodně citlivá a dusí to v sobě, ať se dobře vyspí, tu nádobu je dobře aby věděla, že ji tam má, ale ještě ji dojdi pohladit a dát pusu. Ona potřebuje souznění. Neboj bude to dobrý.

Zuzka (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Klárko přeji pěkný večer s relaxem. Já si vlezu do pěkně vypěněné vany a musí mi to stačit, ale nezávidím ti nic, naopak přeju a ze srdce. Časem si něco podobného určitě pořídím také.

Bertík (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

Já už jsem si plánoval cestu za Sluničkem ona se jmenuje Jana ale teď to nejde a ona mi ukázala jak se jednou vyčůrala ráno krásně a už se stydí a já bych chtěl aby mi to ukázala znovu. Klárko můžeš se za mně přimluvit?

Jana (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

Klárko ta chaloupka to asi bude pro vás problém. Musíte to zvládnout. Já bych to v nouzi udělala tak,že tam musím jet, že tam pečují o bytost blízkou /ptáčky/ ,ale nikde bych se nestavovala na návštěvu a čůrala bych skutečně venku někde u stromu a ani bych na pumpě nestavěla.

Reklama

Přidat komentář