Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holka 16 (Út, 16. 3. 2021 - 09:03)

Vychcala jsem ráno 400ml a bylo to rychlý a pak jsem v posteli se udělala rukou. Já měla pocit od rána, že to chci udělat a pak se mi rozlilo moc dobře po těle. Bylo to dost do hloubky rukou . Strašně se mi to chtělo dělat.

Mirek (Út, 16. 3. 2021 - 12:03)

A kdybych opravdu přijel, uděláme to spolu? Dáš mi svý čůrání?

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 08:03)

Klára už asi někde chčije za autem parkovišti . Jestli měla kafe tak to dlouho neudrží v pipině.

Sluníčko (Út, 16. 3. 2021 - 07:03)

Klárko myslím na tebe a mám tě moc ráda i na maminku myslím taky. Taky už jsem se vyčůrala a hodně ale nekakala jsem ještě. Bertík mi poslal už pusu na ráno a je mu líp a když mu přes den ukážu čůrání tak se třeba ještě víc uzdraví. On mi napsal že se mu nic nezdálo o mně ale že se vzbudil a byl velkej a kdybych mu ukázala čůrání tak si myslím že by mi ukázal jak by se vypustil když by se mu to líbilo.

Klára (Út, 16. 3. 2021 - 06:03)

Už jsem vzhůru. O něco dřív, když jedu s maminkou do nemocnice. Jsem vyčůraná i s tím druhým a tak mám hezky celý bříško prázdný . Libor se vzbudil taky a šel se se mnou vyčůrat na záchod,ale když jsem chtěla obojí tak mě nechal samotnou a šel si lehnout. Já ho ujistila, že vše zvládnu. Mamča je taky už vzbuzená. Tak dám lehkou snídani a kafe na probuzení a pojedeme tam. Ozvu se později. Sauna včera pomohla a jsem ok. Niki ještě asi chrní, tak jí nechám.

Bára (Út, 16. 3. 2021 - 07:03)

Klárko dobré ráno a šťastnou cestu. Tady chumelí.

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 00:03)

Jen mapy.cz, katastr tentokrát nic? Nuda :(

nona (Út, 16. 3. 2021 - 00:03)

:))))))

nona (Po, 15. 3. 2021 - 22:03)

Sněhurčina ulice, to je krásná adresa :) Krásný večer všem diskutujícím.

Ivoš (Po, 15. 3. 2021 - 23:03)

Já jsem na mapách.cz opravdu tuto ulicí v Liberci našel. Chci podotknout, že pomineme-li občasné prudiče, je v posledních dnech tato diskuze bohatá a smysluplná. Chci pozdravit Pavkola na cestě k uzdravení a Báru, ať neklesá na mysli, on se ozve. Stejně tak Bertíka a přát mu to samé a pokud je Sluníčko skutečně již zralé, ať jim blízké přátelství pokračuje. A v neposlední řadě poděkovat Kláře za neskutečně vydařenou dvouletou story nejen o piss a sexu, ale o životě se všemi radostmi, všednostmi i zkouškami a popřát její mamince brzké uzdravení a překonání nepříjemné nemoci.

Albatros (Út, 16. 3. 2021 - 00:03)

K tomu všemu se velmi rád připojím. A za ty dva roky co jsi tady s námi Kláro, oba palce
nahoru !

nona (Út, 16. 3. 2021 - 00:03)

Ale no tak Ivoši, to se dělá, nevěřit dámě a ověřovat si adresu?:) Ale jo Je to kreativní a vtipný a ano ta adresa opravdu existuje tuším v Liberci nebo Jablonci a pak se tak říká ještě jedné ale to neprozradím.

Ivoš (Út, 16. 3. 2021 - 00:03)

Ověřil. Tady jsou různí rebelové a nevěří . Chtěl jsem mít jistotu, protože tomu naopak věřím a je to pro mne na dobrou noc bonus. Já ten život zejména Kláry a postaviček kolem ní prožívám a je to už moje součást života. Jednou se za ní vydám.

nona (Út, 16. 3. 2021 - 04:03)

.

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 08:03)

Nojo, jak ti čůrá pipinka? A máš ji hezkou? Kolik ti je roků? Ty budeš asi o něco starší než Sluníčko a Klára si myslím.

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 20:03)

Vidím Báro, že jsi nezklamala a neodpovídáš. No je to tvá vizitka, ale je to celkem neslušné, pokud někdo na tvé zprávy reaguje, že ho ignoruješ.

Ivan L. (Po, 15. 3. 2021 - 19:03)

Klárko na zítřek podporu mamince. Tu největší. A mj.dnešní tvůj popis pocitů při tom, či onom to je neskutečně sugestivní a pravdivé.

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 19:03)

Tys sem vážně dala svojí adresu???

Zuzka (Po, 15. 3. 2021 - 19:03)

Zítra budu Klárko na tvou maminku myslet , a ty se pořádně vysaunuj, ať jsi dobrá. Přemýšlela jsem o tom,co mě nejvíce vzruší. Hlavně chlap, když je s ním shoda a pak si tělo řekne samo , ne s každým to ale je reálný, s někým se neuvolním do orgáče ani kdyby se rozkrájel. A s čůráním asi taky patřím k těm rychlejším, protože si to většinou nechávám na pozdě a pak je to závod se vteřinama a s kalhotkama a někdy to bohužel kalhotky trochu odnesou ,ale o nic nejde.

Sc (Po, 15. 3. 2021 - 19:03)

Krásně jsi to Kláro popsala jak to ženy cítí. Pozdrav mamince ať zítřek zvládne lépe než v předchozím týdnu.

Reklama

Přidat komentář