Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (St, 17. 3. 2021 - 11:03)

Mohl bych,ale první slovo nechám na Kláře.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 11:03)

Tak by mohl napsat Pozorovatel. Ten ví vždy všechny detaily.

Majka (St, 17. 3. 2021 - 10:03)

Jestli je to ten domek Klárko tak je moc hezký, ale mám pocit,že to asi nebude on. Tu zahradu popisuješ jinak.

Holka 16 (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

Vychcala jsem s Veronikou stejně 390 ml,ale Věrča chcala pomalu a já to měla naopak rychlý. Musela jsem si pak pod peřinou hrát až jsrm se udělala rukou do píčky jako bych ho tam měla.

Pulec (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Krásné jen si to představit

Amalka (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

Nechapu proc bych to nemela stihnout? Ja si umim dojit na zachod, pokud potrebuji, to je velmi hloupa otazka. Rano jsem curala po probuzeni a brzy pujdu znovu po snidani.

a (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

sakra autor šel do sebe po té kritice a nechá Sluníčko dospat. Příspěvky taky pěkně rozloženy na celý den jak to jde.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

Jojo a zase poslední dny skoro pokaždé kadí, ovšem běda kdyby se na to zeptal někdo ze zájmu trochu víc, že?

jj (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

Slunce asi může a Klára se u toho jakoby začervená.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

Škoda, že autorovi nedochází, že takovým chováním někomu třeba ubližuje, nejdřív vzbudit pozornost a pak se jen vysmát.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

:):):) to je v hajzlu s váma :):):)

Sluníčko (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

Já jsem Klárko taky moc čůrala ale nevím kolik ale pipinka byla celá počůraná a tak jsem si ji hezky osušila taky. Já jsem čůrala hodně a všude to teklo okolo ní jako to máš někdy i ty když ti nečůrá přímo. Bertík už mi napsal ,že je dobrý ale když někam chce jít tak ho bolí nohy a je unavené ale tak mu zase ukážu jak budu čůrat. Taky jsem kakala teď po snidani a trochu ještě čůrala. Trochu jsem zatlačila a šlo to samo a pak rychle až jsem byly vykakaná. Máme v 8,30 školu.

Klára (St, 17. 3. 2021 - 07:03)

Dnes jsme čůraly s Nikou a ji napadlo, že kdo udělá víc prší a tak tam máme schovanou tu nádobu se stupnicí do jednoho litru. Dala si ho pod pipinku a hned z ní pršelo a vyčůrala 340ml a měla to víc žlutý a čůrala krásně proud ,já měla 360ml a jak jsem čekala než bude tak pak mi to šlo okamžitě a rychle prudkým proudem a taky jsem měla čůrání víc žlutý ,ale maličko světlejší než ségra. Už máme pipinky osušený a zabalený v kalhotkách a punčocháčích a obě máme sukni, já modrou a ségra světle modrou, ale venku trochu poletuje sníh a je chladno a tak jestli někam půjdeme tak já si asi vezmu kalhoty. Mamča už je vzhůru,tak jdu zjistit jak je jí a jestli nepotřebuje pomoci s něčím. Večer jsem se s Liborem krásné vypipinkovala až úplně a pak jsme z toho usnuli u sebe. On s prázdným pinďourem a já s pokropenou pipinkou z jeho lásky.

Lucka (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

Klárko dobré ráno. Koukala jsem na to čápí hnízdo,ještě tam nejsou. Jak je mamince? Je lepší?

Bára (St, 17. 3. 2021 - 07:03)

Tady je taky skoro zimní nálada. Ach jo,už aby bylo teplo. Dnes pojedu za matkou po obědě ale jinak budu spíš v klidu doma. Taky jsem měla větší malou potřebu. Neměřím to,ale pipina se mohla učůrat jak se mi to z močáku snažilo ven. Klárko velký pozdrav a dobré ráno!

Ivoš (Út, 16. 3. 2021 - 23:03)

Buďme rádi, že holky vůbec píší ty své zkušenosti. Až bude pěkně tak budou mít víc čůracích zážitků z venku. Všední den, zima, omezení pohybu....to by bylo maximálně na hezké milování s pissem a to umí občas napsat zejména Klára, i když holka č. 16 taky je výživná, ale bohužel zatím pouze sólistka.

Amalka (Út, 16. 3. 2021 - 20:03)

Dnes jsem curala ctyrikrat a vcera jen trikrat. Pokazde na zachode.

Pulec (St, 17. 3. 2021 - 02:03)

Krásné a stihla jsi to vždy

Šišmiš (Út, 16. 3. 2021 - 20:03)

Haló, tsky se přidávám a volám jestli nebude brzy nějaký čůráníčko ! Já vím Klárko, že dnes bylo nic moc, ale zítra bude i s maminkou líp.

Martin (Út, 16. 3. 2021 - 20:03)

Ony se rozčůrají a rozepíšou. Nebýt Kláry,tak je to tu polomrtvé. Měly by se přidat další holky.

Reklama

Přidat komentář