Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivoš (Čt, 18. 3. 2021 - 00:03)

Souhlasím, ten příběh tomu dává šťávu. Klára úroveň tohoto vlákna pozvedla nejvíc spolu s některými dalšími dívkami.

pepan (St, 17. 3. 2021 - 22:03)

Jo, bez příběhu je to jen o honění, s příběhem se vyhoním daleko víc a můžu se těšit na holky, které mě rajcují.

Hull (St, 17. 3. 2021 - 20:03)

Dost chytlavý chcaní. Jen houšť !

Ondotron (St, 17. 3. 2021 - 19:03)

Souhlas. Nechte Kláře soukromí a nepátrejte. A že je čůrání méně? Bude více, jen co vysvitne sluníčko. Kdyby si holky chtěly vymýšlet, tak napíší cokoliv. Tohle je fajn, že nemlží. Já se do toho proto vložím na sto procent.

Holka 16 (St, 17. 3. 2021 - 19:03)

Kláro, já to sleduju taky jak je to s vaší mamkou a chci ti napsat, že jsem taky fakt moc ráda, že to nevzdává a tělo se jí lepší. Pozdravuje tě i Věrča. Se tady vedle mně a má sluchátka .

Pulec (St, 17. 3. 2021 - 19:03)

A co holky nemáte plné pipinky a co máte na sobě jaké kalhotky

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Kláro jestli si myslím, kde jste, říká ti něco jméno Řehákovi?

Zuzka (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Také lenošíme. Jsem ráda že to tvá maminka zvládá a zítra zase bude ještě lepší. Hezký večer se saunou.

Lucka (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Tak si to hezky užívejte a nemusíte mít splín, že jste doma. Já jsem taky doma a nikam moc nelezu, ale ne snad proto, že bych se bála, ale proto, že je opravdu hnusný počasí a tak to omezení nevadí, ale jak se počasí zlepší, tak do přírody a na výlety vyrazím, já jim na ty debilní omezení, víš co?

Klára (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Mamča ještě dnes odpočívala, ale je lepší a my jsme se pohybovali spíše doma a ani jsme neudělaly s Nikou jedno čůrání venku. Dnes si dáme saunu a vířivku a budeme relaxovat. Feetmane ,nožky máme hezký celý den, protože nikde jsme vůbec nebyly a chodíme jen v silonkách naboso skoro a tak máme nožky hezký. Ten domek jak myslíte, ten opravdu nejsme my, ale to hnízdo známe a další hnízdo je za řekou a to taky známe . Já dnes čůrala opravdu jen normálně a Niki taky a tak zase takový trochu pasivní den. Zítra pojede Libor do té Smržovky a možná bych jela s ním po obědě, uvidíme. Báro, až příště pojedeš za maminkou, tak se dohodneme na setkání? Nebo až bude lepší počasí?

Ondra (St, 17. 3. 2021 - 19:03)

Klárko, nic si nevyčítej, vždyť jsi napsala ráno moc krásný o čůrání s Nikou a odpoledne krásně se zase vyčůralo Sluníčko za rohem. To stačí si jen představovat. Až bude tepleji tak tu bude i víc čůrání venku
a zážitků. V pohodě a klidný večer přeji.

Bára (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Klárko za pozvání děkuju. Nechám to na tobě. Nebo kdybyste zítra se cestou ze Smržovky chtěli stavit s Liborem u otce v Liberci, tak jsem doma taky. Ale ty asi budeš pospíchat za maminkou. Tak jestli nepojedete na chalupu o víkendu a budeš mít náladu, tak nejsem proti. Dáme si info. Pa.

Mr_red (St, 17. 3. 2021 - 17:03)

Holky, která máte dneska vložku nebo tampon?

Hm (St, 17. 3. 2021 - 16:03)

No, kdyby to byl jejich domek za tím hnízdem, mohly by holky chcát v přímém přenosu !

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 15:03)

Klárko, Nikolko, udělejte venku čůrání.

Sluníčko (St, 17. 3. 2021 - 14:03)

Musela jsem čůrat venku ale byla zima a tak jsem se rychle vyčůrala za rohem jak máme coop když jsem šla domů z malého nákupu. Tam za rohem nikdo nebyl a já už jsem chtěla moc a pak jsem na bobečku čůrala hodně do trávy u takový zídky . Nikdo mě neviděl ale stejně jsem tlačila aby bylo rychle vyčůraný to.

Ivan L. (St, 17. 3. 2021 - 13:03)

Nepátrejte. Nechte jí soukromí. I Kdyby to byl ten domek nebo vesnice nebo jiná , pro její vyprávění to není zase tolik rozhodující přece.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 13:03)

Taky si myslím, že to není Kláry domek, ale mohou být kousek stranou poblíž toho hnízda, nebo pak Doubrava nebo Všeň, tam taky jsou čapí hnízda a koukal jsem i novostavby

Klára (St, 17. 3. 2021 - 12:03)

Jejda! Ten domeček to nejsme my. My tam máme opravdu oplocenou zahradu a živý plot a ještě zahradní domek a bazén a tohle je jiný domeček. Mamča je lepší, ale polehává, ale nemá moc bolesti a trochu se bojí toho vyšetření, ale já spíš ne, i když jsme stejně všichni napjatí jako to bude. Je dnes tady zase zima a tak nevím jestli někam půjdeme a tak čůráme jen na záchodě a tak já si to psaní o čůrání zase vynahradím až bude hezky a teplo.

Majka (St, 17. 3. 2021 - 13:03)

Já si to myslela, že to nebude ono, ale ty kamery jsou super, až tam budou čápi a budou mít mladé tak to bude lepší podívaní než na telku. A vy tam jste někde blízko toho hnízda někde okolo nebo jste jinde?

Reklama

Přidat komentář