Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 18. 3. 2021 - 08:03)

A ještě, Návštěvníku ,nemyslim si,že by bylo Sluníčko nemocné, když jde v noci čůrat. Vím že mi občas napíše ,že bylo brzy,ale to ještě nic neznamená.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 08:03)

ur čitěěěěěěěě :)
)))))))

Klára (Čt, 18. 3. 2021 - 07:03)

Georgi na Močítce jsem nečůrala,to je nějaká hora nebo zajímavý místo? Báro tohle o tom Buddhismu je velmi zajímavé a dost mne to láká, hlavně Libor se tomu věnuje, to se musíme brzy sejít, o tom bych si s tebou ráda povídala.

Bára (Čt, 18. 3. 2021 - 07:03)

Klárko ahoj. Já už taky vařím kafe a včera jsem přivezla od mamky šopský salát co jsme tam připravily a tak si ho tady užírám jen tak bez ničeho . Taky nechodím moc často v noci ,vydržím ,ale pak čůrám jak plná nádrž a dnes to bylo komplet i s tím druhým ze zadu a tak jsem odlehčená z obou stran. Budu mít dvě on line konzultace a jinak asi budu pasivně polehávat. Mám rozečtenou knihu o Zenbudhismu Ohrada bez brány a je to velmi zajímavé a na dost přemýšlení . Mě tyto věci hodně táhnou.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 07:03)

Ta holka je asi nemocná,když chodi pokaždý takhle brzy na zachod,nepamatuji si,že by děti mé děti takhle brzy každý den chodily a nebo už je to důchodce:)

Navstěvnik (Čt, 18. 3. 2021 - 07:03)

Já jsem občas také v noci na záchodě. To přece není žádný problém. Když se večer víc napiju....

Klára (Čt, 18. 3. 2021 - 07:03)

Už jsme s Nikou taky krásně vyčůraný a pipinky nám vyproudily hodně vody z bříška a už je nám hezky a čůrat se nám nechce. Sluníčko, tys bylo hodně brzy, já to většinou vydržím do rána a ségra ta někdy taky musí v noci ale ne tak často. Připravíme snídani a bude výuka. Mamča je taky vzhůru a už si vzala tu přírodní medicínu a nestěžuje si na nic a Libor se ještě vykuluje. Včera jsme se pipinkovali a hodně jsme si hráli nejdřív,on s mýma nožkama a hezky je masíroval a pak namazal krémem a pak mi nožky zvedl až přes hlavu a krásně mi pipinku hladil a pusou mi ji dráždil až jsem se vypipinkovala a pak mi pronikl do ní a za chvíli se tak hodně vypustil,že jsem se vypipinkovala ještě a to bylo tak intenzivní až jsem trochu se počůrala štěstím.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 10:03)

A taky mu to Kláro děláš pusou? Ještě jsi to tu nikdy nenapsala, jestli se mu to taky líbí.

Mirek (Čt, 18. 3. 2021 - 10:03)

Psala,několikrát. Vidět ,že nečteš.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 11:03)

Napiš číslo stránky. Já si to přečtu ať nemám mezery.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 04:03)

Ty vole... asi je brzo, asi máš na tom z čeho píšeš 100% ukazatel času.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 10:03)

Ne ne ona vyběhne, vyčůrá se, sedne k pocítači, napíše to a jde si zase lehnout, protože je ještě tma. To je přece takový nesmysl. Už to tu někdo psal.

Lucka (Čt, 18. 3. 2021 - 10:03)

Ty jsi vůl. Já být tak jednodušší jako Sluníčko a fixovaná na Kláru, tak to napíšu třeba ve dvě v noci. Ahojky Klárko. To jsou tady zase exoti,co? Pojedeš s Liborem?

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 13:03)

Ale ty už na ní fixovaná si,tak proč jí taky nepíšeš v noci?

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 11:03)

Anální alpinistka nezmeškala nástup.

Sluníčko (Čt, 18. 3. 2021 - 04:03)

Musela jsem moc jít čůrat a pipinka mi se skoro počůrala do kalhotek a chvíli jsem ji držela rukou a pak hodně rychle dala kalhotky dolů a už to šlo. Jdu si ještě lehnout je tady tma a asi je brzo.

georg (St, 17. 3. 2021 - 22:03)

A zdalipak jste byli čůrat na Močítce,nemáte to daleko ?

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 22:03)

Neboli, Paní nesu vám psaní, je nutné

Andrea (St, 17. 3. 2021 - 21:03)

Rada curam na sveho pritele, vzdycky ho to pekne vzrusi.
Ale aby on cural na me to nechci

Pulec (St, 17. 3. 2021 - 22:03)

A nechtěl aby ses počůrala

Reklama

Přidat komentář