Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

Já myslím, že ji nikdo vyhnat nechtěl (nakonec je to její rozhodnutí) pouze tady někdy poukazujeme na něco, co je přes čáru a v životě se to nestává, nic víc nic míň. Ale když tak znovu čtu tu poslední její zprávu, tak jestli to nakonec taky nebude jen nějaký výmysl, protože "Zavolej mi na číslo 774202559 ale je jen na SMS a já ti zavolám", jak si budou volat na číslo určené jen na SMS?

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 18:03)

Urážlivá a nikdo ji nemůže nic říct,je to hrůza se v ní vyznat

Hm, (Čt, 18. 3. 2021 - 18:03)

Ty nejsi taky žádný svatoušek. David ti to ještě spočítá za ty tvý podvody. Proti tomu je Sluníčko balzám na pohodu. Sluníčko netrucuj a piš sem dál.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 19:03)

Jaký podvody,jakej David,co to meleš,ses asi spletl,ne

Jitka (Čt, 18. 3. 2021 - 17:03)

Pokud čteš její trochu nehrabaný styl, tak ti asi bude jasné, jak to je myšleno. Ona takových nesourodých nelogických spojení mívá poměrně dost.

Holkočůr (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

Sluníčko........já tě chci tady. Na nějaký kokoty se můžeš vykašlat. Kolik vás tady holky je? Pravidelně možná tři, čtyři? Většinou o tom holky nepíšou. Tak Slunce, prosím o to, zůstaň s námi. nemusíš psát když deš v noci na malou, ale klidně jen přes den a s Klárou si vytvoř jiný osobní kontakt, ale mě bys taky chyběla.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

Dobře že je pryč. Pedofilní psaní sem nepatří.

No, (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

o tom, co je a není pedofilní psaní bychom mohli ještě spolu odborně pohovořit. Jste dost vedle, paní kolegyně.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

Tak jo, paní kolegyně, hovořte. Nebo se zastavte v ordinaci.

No, (Čt, 18. 3. 2021 - 17:03)

ráda. Kde prosím?

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 17:03)

No dovolte.

Majka (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

Tak jestli jste toto chtěli, tak se vám povedlo vypudit jednu možná jednoduchou, ale ne zlou holku. Sluníčko, až se spojíš s Klárkou, změň si hned číslo. Mně tady budeš chybět, a tak se přimlouvám taky, abys alespoň občas napsala. Nejen kvůli mně. Kromě několika dutých pitomců je tady tato diskuze ještě jedna z celkem seriózních. Posílám ti SMS také.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 15:03)

Gratuluji, tohle byl fakt ten "nejlepší" nápad, co se tady od tebe objevil, jedna sem napíše adresu a druhá telefon. Sice píšeš, že už sem přispívat nebudeš, ale mohla by jsi prosím udělat vyjmku a tak za týden / 14 dní sem napsat kolik se ti ozvalo lidí? :)

Sluníčko (Čt, 18. 3. 2021 - 15:03)

Já sem píšu Klárko za sebe a už sem nebudu psát. Zavolej mi na číslo 774202559 ale je jen na SMS a já ti zavolám a budeme si psát jinak o čůrání jako si píšu s Bertíkem. Tady jsou blbci a já už sem nebudu psát, protože tě mám ráda a nechci aby si z toho dělali legraci.

Mr_red (Čt, 18. 3. 2021 - 14:03)

Klárko, Báro, Lucko a další která máte dneska vložku nebo tampon?

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 13:03)

Uvidíme,třeba se zase časem něco ze Sluníčka vyklube

Klára (Čt, 18. 3. 2021 - 11:03)

Jéjej, já jsem se dívala na ty Močítka a to je kousek od nás, tak tam někdy půjdeme udělat prší a počůráme to tam, vidím, že je tam taková malý lesík. Já už jsem na to odpovídala, jestli to mám ráda do pusy a že nemám a prostě jsme to zkoušeli a on se vypustil do pusy abych to spolykala a já se pak za chvíli vyblinkala, tak to neděláme ani třeba jen bez vypipinkování a děláme zase jiný věci. Lucko, pojedu s Liborem ,teď dáme oběd a vyrazíme, ty Řehákovi tady neznám, ale my se tady zatím rozkoukáváme a tak to chce nějaký čas. Lucko, že se tady baví nějací kluci na náš účet? To už přehlížím. Já píšu za sebe, Sluníčko si myslím taky, že je holka a ona se na mně víc zaměřila a cítím, že mne má ráda a je upřímná a já se na ni nezlobím, naopak, chápu jí. Dnes jsme čůraly s Nikou o přestávce výuky a zase to bylo hodně rychlý po kafi a snídani jak to bývá, ale já jsem počkala až se vyčůrá a vydržela jsem to a pak jsem si rychle taky ulevila a vypustila z bříška hodně vody.

Lucka (Čt, 18. 3. 2021 - 12:03)

Taky půjdu ven na chvíli. Na víkend chceme malovat tak tady bude chaos,ale máme na to dva maníky a ti to udělají prý za 3 dny a tak budeme u rodičů. Pa

Martin (Čt, 18. 3. 2021 - 11:03)

Tak se někde hezky s Liborem vyčůrej. Ty to umíš moc krásně.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 11:03)

Jo a jestli budeš maturovat tak bys měla vědět že Řehákovy se v tomhle případě píše s tvrdým y.

Reklama

Přidat komentář