Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Vojko (Čt, 18. 3. 2021 - 21:03)

Sluníčko moc krásně močí, mělo by setrvat.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 21:03)

Co furt blbnete. Je jí 12 nebo 15 nebo kolik. Ta tu nemá co dělat.

69 (Čt, 18. 3. 2021 - 20:03)

Sluníčko, zůstaň s námi. Čůráš moc krásně jako Klára. Tak tady zůstaň s ní jako zůstává ona s námi. Děkuji.

Bára (Čt, 18. 3. 2021 - 19:03)

Zapomněla jsem, Pavel zatím nic. Už se s tím pomalu smiřuju, ale hlavně aby se z toho dostal.

Iva (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Zdravím Báru a všechny ostatní taky.Píšu si s Pavlem mailem,známe se z " té druhé diskuze".Psal že je ještě v nemocnici a má se líp.On by se ti strašně rád ozval a ptal se kolegu v prodejně ohledně tveho vzkazu,ale šefova mu řekla že nikdo takovy kdo by nechal svůj kontakt tam nebyl,nebo to jeho kolega zatajil.A byl to Eliašův obchod kde si byla?Takže on na tebe nezapomněl a moc ho mrzí že jste se nesetkali.Věřím že se to dá do pořádku.Tak se měj hezky a buď klidná,Pavlik je v pohodě,zbyva jen důkladna rekonvalescence.

Fernando (Ne, 21. 3. 2021 - 00:03)

Ahoj Ivo, jsi to ty, co jsi psala na diskusi Romové (12.února)? Nestihl jsem ti odpovědět.

Kikina (Pá, 19. 3. 2021 - 22:03)

Ahoj Ivko. Aspoň nějaká dobrá zpráva v té záplavě blbosti tady. Díky.

Bára (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

To jsem moc ráda, že je Pavel lepší. Byl to ten krámek, byl tam takový mladý kluk a dívka světlejší, oslovoval ji Gabi. Já se tam zastavím, nebo to vyřídím jinak. Moc děkuji za zprávu a Pavla pozdravuji !

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Tohle je smutný. Víš, kdyby nějaká Bára nechala někde někomu na sebe kontakt a ten se jí neozval. tak už dávno tam mohla zavolat, jestli kontakt předali.

Pulec (Čt, 18. 3. 2021 - 21:03)

Baru neboj dostane se s toho

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 19:03)

Tak teď bych si připadal dost hloupě zastávat se jí tu a psát, že mi bude chybět, aby se nakonec ukázalo, že jí ze všech zde zajímala jenom Klára (+ Bertík, ale s tím je v kontaktu a od té doby sem ani nepíše).

Willy (Čt, 18. 3. 2021 - 19:03)

To máš pravdu, že Klára je jako by její idol a pak Bertík, ale stejně ty její storky sem nějak zapadly

Klára (Čt, 18. 3. 2021 - 19:03)

Ondro, jsem se Sluníčkem v kontaktu. Ona to prý tady sleduje ale, že sem psala hlavně pro mně a tak nevím, jestli si to rozmyslí a napíše ještě dál. Ale mám dovoleno říci, že Bertíkovi je už lépe a to je důležitý. Báro, možná pojedeme zkontrolovat chaloupku v sobotu a tak to upřesníme. Těším se na tebe taky. Co Pavel, víš něco o něm? Saunu dáme večer taky i s vířivkou . Tak se zase ozvu zítra. Páčko.

Bára (Čt, 18. 3. 2021 - 19:03)

Ok,žádný problém. Já jsem mobilní a jestli jste v Příšovicích, na Všeni nebo v Doubravě a okolí tak jsem tam poblíž za 20 minut zhruba. Teď prakticky denně a kdybych byla u matky ,tak je to jen půlka cesty.

Willy (Čt, 18. 3. 2021 - 18:03)

Sluníčko jsem zpočátku nemusel,ale vás,co si myslíte, že si jen děláte prdel a že je to v lajně, ta vy jste víc horší než takový Sluníčko, co sem píše asi naivně ,ale beze snahy škodit. Vy se jen bavíte a urážíte, protože si myslíte, že tady spolu mluví stejný dutý hlavy jako vy. Ale tady se schází vesměs chytří a moudří lidé a na takový hovnaře jako jste vy tady nejsme zvědaví.

Majka (Čt, 18. 3. 2021 - 18:03)

Souhlas! Pár debilních prudičů, co se baví tím, že nabourají diskuzi normálních lidí. Klárko, Sluníčko a ostatní slušní , příjemný večer a tyto kretény ignoruje.

Ondra (Čt, 18. 3. 2021 - 18:03)

Klárko, přimlouvám se za Sluníčko. Taky by mi chybělo. Můžeš se přimluvit?

Klára (Čt, 18. 3. 2021 - 17:03)

Už jsme se vrátili a bylo to po několika všedních dnech trochu rozptýlení. Nahoře je dost zima ale stejně jsem tam musela čůrat. Potřebovala jsem už tam, ale nechtěla jsem na záchod a tak až když jsme odjeli ,hned jsem zastavila u lesa a musela jsem rychle se vyčůrat a Libor mě ani nehladil na pipince, protože bylo chladno a tak se jen díval a já jsem to rychle pouštěla do větší loužičky kousek za autem a stromem a hned jsme za chvíli jeli dál. Sluníčko děkuji ,už se máme v kontaktu a tak mi můžeš psát nebo volat, jen prosím ne ve tři ráno, že čůráš. Už jsem tě na to upozornila, a jestli budeš chtít občas sem napsat, to už je na tobě. Ještě ti zavolám na to druhý číslo nebo písnu. Báro, kdyby to vyšlo o víkendu třeba, že bychom se mohli vidět? Ještě ti dám echo také. Mamča je dnes už skoro dobrá a Niki ji tady pohlídala a tak snad bude večer v poklidu. Lucko, malování to je dost o nepořádku ale jestli na to máte lidi a můžeš být jinde přes víkend, pak to nebude tak hrozný a to dáte.

Bára (Čt, 18. 3. 2021 - 19:03)

Klárko já se přizpůsobím, pojedu jen za mámou a jinak jsem v Liberci. A co vy? Dáte chaloupku? Kdybyste se vraceli přes Liberec, tak vás ráda uvitám doma, ale asi kdyby jela maminka tak by to na ni bylo dlouhý. Doladíme to. Měj se fajnově.

Jana (Čt, 18. 3. 2021 - 17:03)

Ahoj Klárko, důležité je, že je tvoje maminka snad v pořádku a že se lepší. V pondělí budeš znát víc. Myslím na vás každý den!

Reklama

Přidat komentář