Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hmmm (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Souhlasím. Jen s výhradou, že neškodné fantazie mužů a dívek nebo vydávání se za děti, mohou škodit právě těm dětem. které sem nějak omylem zabloudí a mohou se domnívat, že je to skutečné. a že jejich život není normální nebo že s nimi není něco vpořádku.

Ok (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

to máš pravdu.

Jitka (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

SOUHLASÍM

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Je to opravdu hrozná společenská masáž. Taková hra "za vším hledej úchyla,pedofila".
Děti do školy vozí autem před vchod, a vyzvednou, protože všude číhají nebezpeční predátoři. Hlídej ! Ano souhlasím. Je to manipulace se zdravým myšlením lidí. Ano jsou zloději,vrazi i pedofilové,ale kam jsme se s tou masáží mozků a vymýváním zdravého rozumu dostali? Ano,lidi jsou ohebné stádo bezmozků - cituji Kláru.

Ema (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Mám dvě nezletilé děti 8 a 11 let, ale co se v posledních letech děje je opravdu útok na logické myšlení lidí. Bojím se o své holky, ale nevidím za každým rohem úchyla a myslím si,že to někdo chce takto ve společnosti hrotit. Ano je to hon na čarodejnice.

Hmmm (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Takový přístup je naprosto vpořádku. problém bude stále větší na internetu, kde děti budou trávit logicky stále více času. Nikoli za rohem školy.

Bára (Pá, 19. 3. 2021 - 07:03)

Ok,klidně. V kolik hodin a kde? Taky přeji dobré ráno. Tady máme vánoce.

Klára (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Tady je taky bílo. Já se těším na jaro a ono nic. Báro, já bych tě vyzvedla na Shellce jak je na Prahu hned za Turnovem třeba v půl druhý . Víš kde to je?

Bára (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Tutovka! Znám. Budeš v tom modrým autě? Já mám taky modrý Fabii 4L..... Těším se. Kdyby ti do toho něco vlezlo tak upřesním. Pojedu z Paceřic od matky.

Klára (Pá, 19. 3. 2021 - 07:03)

Dobré ráno. Už jsme s Nikou vyčůraný a bylo to klasické větší ranní čůrání z plných bříšek a budeme mít snídani a výuku dopoledne a já se pak ozvu. Niki už mi nese kafe,tak já mobil vypnu. Někdy píšu od sebe z noťasu, někdy z mobilu. Ještě k Sluníčku. Návštěvníku, není to dítě, je narozená 13.listopadu 2005,takže je jí opravdu patnáct. Báro,jestli se chceš sejít,co takhle v neděli?

Ivoš (Čt, 18. 3. 2021 - 23:03)

Spíš sem náhodně zabloudila. Tak jasně, sem pudou jen ti,co je to zajímá a ostatní z toho budou trochu překvapeni. K tomu Sluníčku, hele jestli sem přijdeš , tak ikdyž jsi psala nějak, tak to také pro mne bylo příjemné to číst a představit si tě. Nejen, že jsi se chtěla vyrovnat Kláře, ale i popisovala jsi svým stylem příjemné zážitky s čůráním. Budu smutný jestli už přestaneš psát ,zůstaň. Mohu mít takové přání?

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 23:03)

Libí se ti děti,viď

Aneta (Čt, 18. 3. 2021 - 22:03)

Mám 18 roků a o tom jak čůrám mi připadá psát dost uhozený . Tady ty některý holky jsou jak jsem pochopila i mladší a předvádějí se jako prodejný kurvy. A ta Klára má kluka a jemu to nevadí, že sem píše jak čůrá a klidně mu čůrá do pusy a že tady píšou holky ,že kadí. Já bych se styděla. To je strašný. Jdu pryč a už sem nepřijdu. Přečetla jsem si kus a to je na hlavu.

Waco (Čt, 18. 3. 2021 - 22:03)

Tak vypal. Evidentně jsi na špatný stránce.

Ondotren (Čt, 18. 3. 2021 - 21:03)

Psala,že bylo 15. Pak nevidím problém a musíme jí věřit . Jenže zde to nikdo neprokáže, to může psát stejně tak dítě ze základky jako padesátiletý fantasta.

Vojko (Čt, 18. 3. 2021 - 21:03)

Sluníčko moc krásně močí, mělo by setrvat.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 21:03)

Co furt blbnete. Je jí 12 nebo 15 nebo kolik. Ta tu nemá co dělat.

69 (Čt, 18. 3. 2021 - 20:03)

Sluníčko, zůstaň s námi. Čůráš moc krásně jako Klára. Tak tady zůstaň s ní jako zůstává ona s námi. Děkuji.

Bára (Čt, 18. 3. 2021 - 19:03)

Zapomněla jsem, Pavel zatím nic. Už se s tím pomalu smiřuju, ale hlavně aby se z toho dostal.

Iva (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Zdravím Báru a všechny ostatní taky.Píšu si s Pavlem mailem,známe se z " té druhé diskuze".Psal že je ještě v nemocnici a má se líp.On by se ti strašně rád ozval a ptal se kolegu v prodejně ohledně tveho vzkazu,ale šefova mu řekla že nikdo takovy kdo by nechal svůj kontakt tam nebyl,nebo to jeho kolega zatajil.A byl to Eliašův obchod kde si byla?Takže on na tebe nezapomněl a moc ho mrzí že jste se nesetkali.Věřím že se to dá do pořádku.Tak se měj hezky a buď klidná,Pavlik je v pohodě,zbyva jen důkladna rekonvalescence.

Reklama

Přidat komentář