Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Těch honů na lidi je mnohem víc. Finanční úřady zaklekávají na slušné podnikatele,aby vykázali činnost nahoru,atd.

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Myslíš tedy,že ty holky si to pak v rozhovorech vymejšlely? To asi ne,že,neber ten dokument,ber to tak,že se to děje a uvedl jsem to jako přirovnání,mohl jsem uvést jinej příklad,ale když to tak vezmu,tak,tady v tom Sluníčka podporujou a nevím,jestli se jí dá věřit,ve 14 už psala,že jí je 15 a bylo toho víc,nicméně svojí dceru bych přetrhl,doufam,že jsme jí vychovali ke slušnosti

Nepochybuji, (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Že jste své děti vychovali slušně. A ty holky si zase příliš nevymýšely,ale . Něco jiného je scénář a něco trochu jineho realita. Proboha! I Kdyby se chytil jeden nebezpečný deviant,měl ten dokument smysl. Já se v této branži pohybuju od roku 1992 ,takže opravdu znám pozadí.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Asi tak,ony nebo oni dotycní by tady mluvili jinak,kdyby se jim neco podobneho prihodilo,je videt,ze Klara sem Nikolu nepusti a ma sem zakaz,ale u ostatnich ji to nevadi,a pak bude povidat o bezmozcich

Hmm (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Je to tak.

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Dobrý ráno,tak mi to nedalo a koukal jsem,že Skuníčko sem tedy píše od 14,zlobte se na mě,jak chcete,ale jsem rád,že to není moje dcera,jaké tady dostávala nabídky a co sem všechno psala,zajímala by mě Kláro tvá reakce,kdyby to byla tvoje dcera a někteří úchylaci by jí davali nabídky jako tady Sluničku,co bys dělala,kdybys to věděla,podle mého ta holka,tady neměla co dělat,a to všichni odsuzovali ty parchanty v dokumentu v Síti a tady....

Holkočůr (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Psát o čůrání není snad nezákonné. Kdyby bylo Slunci méně a psalo tady o jiných technikách tak to jo,ale ono psalo,že jednou uteklo ,že jí nějakej kluk ho chtěl ukázat a že nikdy nic s nikým nemělo.

Víš (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Jak ten dokument vznikal a znáš pozadí? Já ano. Myšlenka správná a kromě několika figurantů,aby to mělo šťávu aby to bylo sledovatelné, a se do sítě opravdu chytili i nefalešni operátoři. Už to tady kdosi napsal...jak může být takový snímek důvěryhodný, když pedofil chytá pedofily a na své anomálii vybudoval projekt. Myšlenka super,ale ty nevíš co za tím je dál. A české stádo to taky nevidí a vidět nemůže. Mimochodem je to jen společenská objednávka co se hodí že? Tohle téma tady bylo roky a nikomu to příliš neleželo v žaludku, tím ho neschvaluji,ale je to jen hon na čarodějnice.

Hm (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

A tobě vadí, že společnosti teda nám stádu není problematika pedofilie lhostejná a nezavírá před ní oči? Nebo ti vadí, že to točili lidé,kteří pedofilní prostředí znají? Jen se ptám.

Mně (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

nevadí,že se o tom mluví a poukazuje se na to, ale je to jen zveličené a z těch lidí se dělají zrůdy. Pedofil je v zásadě člověk, který nezletilému nikdy neublíží. Drtivá většina predátorů,co útočí na děti jsou podle výsledku nepedofilní zdraví jedinci. Je to nafouknuté a účelově cílené.

Hmm (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Aha, už vás chápu. To máte pravdu, skutečný pedofil dítěti tak z 80% neublíží, těch 20% je tehdy, když se nedokáže ovládnout a pak toho třeba na celý zbytek života lituje. Jenže, ono nejde jen o pravé diagnostikované pedofily ale hlavně o ty lidi, kteří vědomě a cíleně chtějí sexuálně zneužívat děti a využít jejich slabost vůbec nějak vyhodnotit situaci.

Ano, (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

A takové jedince těžko najdete třebas na této diskuzi. To jsou jen neškodné fantazie a mnohde i samotných mužů a ne dívek.
Takové jedince naleznete zcela jinde.

Hmmm (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Souhlasím. Jen s výhradou, že neškodné fantazie mužů a dívek nebo vydávání se za děti, mohou škodit právě těm dětem. které sem nějak omylem zabloudí a mohou se domnívat, že je to skutečné. a že jejich život není normální nebo že s nimi není něco vpořádku.

Ok (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

to máš pravdu.

Jitka (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

SOUHLASÍM

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Je to opravdu hrozná společenská masáž. Taková hra "za vším hledej úchyla,pedofila".
Děti do školy vozí autem před vchod, a vyzvednou, protože všude číhají nebezpeční predátoři. Hlídej ! Ano souhlasím. Je to manipulace se zdravým myšlením lidí. Ano jsou zloději,vrazi i pedofilové,ale kam jsme se s tou masáží mozků a vymýváním zdravého rozumu dostali? Ano,lidi jsou ohebné stádo bezmozků - cituji Kláru.

Ema (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Mám dvě nezletilé děti 8 a 11 let, ale co se v posledních letech děje je opravdu útok na logické myšlení lidí. Bojím se o své holky, ale nevidím za každým rohem úchyla a myslím si,že to někdo chce takto ve společnosti hrotit. Ano je to hon na čarodejnice.

Hmmm (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Takový přístup je naprosto vpořádku. problém bude stále větší na internetu, kde děti budou trávit logicky stále více času. Nikoli za rohem školy.

Bára (Pá, 19. 3. 2021 - 07:03)

Ok,klidně. V kolik hodin a kde? Taky přeji dobré ráno. Tady máme vánoce.

Klára (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Tady je taky bílo. Já se těším na jaro a ono nic. Báro, já bych tě vyzvedla na Shellce jak je na Prahu hned za Turnovem třeba v půl druhý . Víš kde to je?

Reklama

Přidat komentář