Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

Ty si dělej co chceš a já si to budu dodržovat,neboť je mi líto peněz za pokutu,ale co víc, nechci být vrahem rodičů,protože ty kdyby to dostali,tak by to asi nedali a takhle tady ještě pár let můžou být,jedno úmrtí v rodině na tu sračku stačilo

Ondotron (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

Jak můžeš být vrahem rodičů, když se s nikým nepotkáš a jedeš jen do přírody a zpět?

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Proč budu něco vědomě porušovat,prostě je taková situace a hotovo,kamarád byl předloni u příbuzných v Německu,kde se v hospodách taky nekouři a ptal se jich,jestli si může v hospodě zakouřit a oni proč by to dělal,když je to zakázaný,že u nás v Čechách se to tak nebere,a oni proč to u nás dělají,když je to taky zakázaný,prostě Češi,samozřejmě,že si to to nedovolil,protože se mu nechtěla platit pokuta v eurech,hned si to rozmyslel, jiný kraj jiný mrav

Kikina (Pá, 19. 3. 2021 - 18:03)

S demagogem nemá smysl diskutovat...

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Můžu se vás dámo zeptat,kolik vám je?

Kikina (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

23 pokud vám po tom něco je.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Není,ale myslel jsem si to,to mi stačí,děkuju

Sluníčko (Pá, 19. 3. 2021 - 15:03)

Tak já sem někdy napíšu taky jak čůrám.

Pulec (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

Jestli chceš psát jak jsi čurala napiš [email protected]

Martina (Pá, 19. 3. 2021 - 16:03)

Panebože, jen to ne. Sluníčko, už stačilo. Hlavně nepiš nebo nevolej Kláře na mobil ve čtyři ráno ,jak jsi se vyčůrala. To by mě jeblo být jí. Snad jak psala, si tě zablokuje, jestli ji budeš příliš uhánět

Klára (Pá, 19. 3. 2021 - 12:03)

Tady je chladno a tak se držíme doma a zítra pojedeme na chaloupku ještě nakrmit ptáčky, když je taková zima a aby nám vydrželi. Odpoledne pojedeme zase ten okruh tady jak s Liborem jezdíme a podíváme se na ty Močítka jak nám Georg ukázal a tak tam uděláme čůrání z recese. Možná vezmeme i Nikolu jestli bude chtít. Dopoledne jsme čůraly s Nikou jednou venku i v tý zimě, ale jen tady u pod střechou a bylo to po kafi a obě jsme proudily z pipinek na bobečku obloučkama trochu dopředu do trávy a teď jsme byly na záchodě ,ale každá už sama v jiný chvíli. Feetmane nožky máme upravené a nepáchnou, taky nikam nechodíme a jsem v silonkách a máme sukni, ale jestli pojedeme ven, tak si asi vezmu kalhoty. Sluníčko je zvláštní. Už mi za dopoledne napsalo dvacet pět zpráv a nejradši by se mnou mluvilo několikrát denně. Tak jsem mu napsala, že na něj nemám tolik času a stačí, když si zavoláme jednou denně a napíšeme třeba jen pár zpráv, jinak si ho zablokuju, ona je nějak divná, asi se hodně fixuje ,tak ji musím krotit.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 13:03)

Nechápu nosit doma sukni a silonky. Je to nepohodlný a vaše spotřeba silonek musí být obrovská. Taky nechápu, že pořád odpovídáš Feetmanovi, když jsi už několikrát psala aby toho nechal. A poslední co nechápu očůrávat svou zahradu, kde buď nepoužíváš papír a pak máš naopak smradlavý kalhotky nebo ho tam necháváš nebo ho odnášíš v kapse?

Majka (Pá, 19. 3. 2021 - 14:03)

Feetmanovi jsem také několikrát odpovídala i já a nemám s tím problém, i když se ptá stále dokola , a nemám žádný problém stejně tak nosit doma sukni a punčocháče. Jde o zvyk, pravda, někdy nosím spíš kalhoty a teplý ponožky to taky. A v neposlední věci, máme zahradu a kolikrát jsem se tam už vyčůrala a bez následků.

Natalie (Pá, 19. 3. 2021 - 14:03)

Asi jde o zvyk. Já silonky moc nemusím.

Haha (Pá, 19. 3. 2021 - 13:03)

jestli nosí doma silonky, tak se smradu nedivím. To je samozřejmě nesmysl.

Scarlett (Pá, 19. 3. 2021 - 13:03)

To promluvil chlap........

Jitka (Pá, 19. 3. 2021 - 13:03)

Vidíš, Sluníčko je na tebe fakt dost nezdravě nalepené . To bylo patrné i z její komunikace tady, že má problém. Nenech se jím stolkovat a časově vydirat.

Scarlett (Pá, 19. 3. 2021 - 13:03)

Je to tak, ona je naprosto nezralá a nezakotvená. Klárka s ní může mít ještě problém, já bych si ji blokla okamžitě. A co máš Návštěvníku proti silonkám? Já je doma taky nosím a v klídku a pohodě. A nohy mi v tom nesmrdí.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 12:03)

Seďte na prdeli! Nikam na chalupu! Jsou opatření. Nebo vy jste nadlidi? Už mne ty zlatokopko neskutečně sereš !!!

Kikina (Pá, 19. 3. 2021 - 15:03)

A víš kam si ty opatření můžeš strčit?

Reklama

Přidat komentář