Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ondra (Pá, 19. 3. 2021 - 18:03)

Moc pěkný čůrání ,stylové. A copak máte dnes k večeři dobrého? Já mám jitrničku ,zelí a chleba.

Ondotron (Pá, 19. 3. 2021 - 18:03)

Děkuji za souhlasný postřeh Kláro.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

Známej dostal flastr,že si jel vedle do okresu pro pizu,měl tedy zdravej rozum?

Ondotron (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

neměl, neměl nic platit, u soudu by uspěl.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

No jasně,tak ty si dobrej chytrolín,kolik lidí už ten soud vyhrálo,tydle lidi mám nejradši,to jsou rady nad zlato

Ano, (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Poslušné stádo ohne záda a mlčí. To už tady kdysi bylo. Naštěstí jsem to nezažila osobně. Vytvořit ve stádu pocit strachu ,oddanosti a poslušnosti. To je cíl. Já vrahy a podvodníky poslouchat nebudu. Nejsem podělaná loutka.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 04:03)

To máme mezi sebou hrdiny - vrahy s rukama od krve až po ramena, kteří si myslí, že když to nařídil ten blbý Babiš, tak to přece nebudu dodržovat. Neuvědomují si, že virus je zákeřný, jako oni sami. Že někdo ho v sobě nosí, aniž by to pociťoval, jen ho za sebou trousí, a nechává za sebou tisíce mrtvých, nebo s těžkým průběhem, když má nějaký drobný zdravotní handicap. Jako tady Pavkol a Bertík. Sleduji barevné rozdělení okresů, jak někdy některý okres tmavě zčervená, podle počtu pozitivních, a postupně tmávnou okresy sousední. Stejné je to v Německu. Většinou ve světlém nádechu, jen kolem našich hranic se barví do tmava. A když si udělám test, vůbec to neznamená, že to nemůže chytit 5 minut po testu. Všude ve světě už ví, jak je to nakažlivé, jen u nás musíme mít rebely - VRAHY.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Mluv za sebe ovce, jestli máš pocit, že žiješ ve stádu.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Nevíš co píšeš, jestli narážíš na fašistickou nebo komunistickou totalitu, tak opravdu nevíš. Jo, tehdy jsi mohla projevit rebelství nebo malé či větší osobní hrdinství. Tohle co propaguješ je zbabělost a neúcta k ostatním lidem, když už je ti jedno svoje zdraví. Jenže ono až to chytneš, tak budeš řvát, že chceš ventilátor a jiný ho nedostane, protože nemocnice vyhodnotí, že ty máš větší šanci přežít. A jiný zemře.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Vážená neloutko,tady nejde o systém,ale o to,že tady nastala nějaká situace ohledně zdraví nás všech,nepochopil jsem,co má ta nemoc společného s komunismem nebo současným režimem,pokud vím,tak ty restrikce probíhají po celé Evropě ba světě,je vidět,že si ještě mladá

Ano, (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Ale Kikina a Klára i v této situaci jednají podle svého nejlepšího rozumu,já též. Nikomu neškodit,ale nepodělat se jen pro to,že někdo nařídil nějakou pitomost. Je mi 29 a mí rodiče jsou ve zralém věku a asi by se měli bát, ale jdou mi příkladem hlavně oni ve svých postojích shodných s mými.

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 16:03)

Myslim,že když už ty opatření nedodržujete,tak byste to sem ani nikam jinam neměli psát a ještě se tím chlubit,je to podle mě vůči zdravotníkům,pozůstalim nebo těm,co se z toho málem nedostali,dost sobecké a nedůstojné,můj názor

Navstěvnik (Pá, 19. 3. 2021 - 16:03)

A víš, kam si ty opatření můžeš strčit, ty demagogu. Nevydirej nějakou úctou, když toto je o něčem jiném ,M.....mozek. Ne společenská objednávka.

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 16:03)

Ja ti taky nenadával,tak nevim,proč to děláš ty,asi máš potřebu a takovou povahu,nevim,proč máš potřebu se chlubit tím,že nic nebudeš dodržovat,to mi o mozku nepřijde,když už dělám něco zakázaného,tak se tím ješště nebudu chlubit,aspoň takhle je ještě naše generace vychovaná

Ondotren (Pá, 19. 3. 2021 - 16:03)

Musím se zastat Kláry, Lucie a případně dalších. Já pojedu taky ven. Na chatu k Telči, proč? Protože se s nikým cestou nepotkám a nikoho nebudu navštěvovat, pouze ráno tam a večer nebo v neděli zpátky 65 km do jiného okresu. To je ta úcta k ostatním. Ale mít úctu k pomylené vládě skutečných vrahů? To nemyslíte vážně Pavle1 ???

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 16:03)

Už jsem několikrát ventiloval,že si za to můžem sami,vláda to už jen dorazila,vidím,jak se to tady u nás točí,protože se schází v garážích,předtím na hory a tak je to pořád dokola

Ondotron (Pá, 19. 3. 2021 - 16:03)

V tom s tebou souhlasím. Toto jsou spoluvrazi spolu s vládou . Ty bych tvrdě trestal. Ale chápeš,že to, že někam vyjedu a s nikým se nesetkám je moje odpovědnost a úcta k ostatním a zároveň protest proti těm, co nám tak šíleně vládnou?

Kikina (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

Ne nechápou to. Už jsem se tady několikrát snažila vysvětlit že je třeba dodržovat opatření která mají smysl ale někteří jedinci budou radši slepě dodržovat úplně všechno místo toho aby používali zdravý rozum. Jak jsem napsala tak až jim vláda nařídí vyskočit z okna tak vyskočí. To je marná snaha tady.

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

Ty si dělej co chceš a já si to budu dodržovat,neboť je mi líto peněz za pokutu,ale co víc, nechci být vrahem rodičů,protože ty kdyby to dostali,tak by to asi nedali a takhle tady ještě pár let můžou být,jedno úmrtí v rodině na tu sračku stačilo

Ondotron (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

Jak můžeš být vrahem rodičů, když se s nikým nepotkáš a jedeš jen do přírody a zpět?

Reklama

Přidat komentář