Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Vanesso 16, už je ti lépe?

Holka 16 (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Mirku, ty na mě myslíš? To je hezký. Dnešek jsem spíše proležela a ani jsem toho příliš nejedla, protože někdy i zvracím ten první den, ale vyspím se a bude to zítra snad v pohodě. Ty bys opravdu chtěl se někdy vidět?

Mirek (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Já jsem ti to už psal, tys nereagovala, tak jsem myslel, že nemáš zájem, ale kdybys zájem měla přijedu kdykoliv kamkoliv.

Adam (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Já bych Vanesse moc nevěřil. Sám jsem s ní zde před časem komunikoval, uvedla zde, že pokud ji dám mail budeme si tam psát a žádný mail nepřišel a pak už nereagovala ani zde. Asi prostě jen tak provokuje a baví se.

Ondotren (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Podle mýho to totiž nebude holka ,ale kluk a jen si dělá prču s bráchou nebo ségrou. Už to tady proběhlo.

Klára (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Ondro, my jsme dnes měli tatarák a topinky a pivo. Niki samozřejmě taky si cucla, ale pak si dala čaj a mamča pivo může k té medicíně a tak si ho dala taky. Mirku, tebe jsem před tím přehlédla, já když mám holčičí dny a mám tamponek, tak někdy čůrám s ním, někdy ne a vyměním si ho. Už jsem tady na to taky odpovídala. Čůrat s tamponkem mi většinou nepřekáží v pipince a když jo, tak čůrám pomaleji, ale většinou mi nevadí při čůrání. Za chvíli dáme saunu až nám jídlo trochu slehne. Niki to asi fakt bylo líto, protože chtěla ,abych za ní přišla a mazlila se a trochu plakala ale já jsem jí řekla, že už je to pryč, ať to neřeší, ale ona i při večeři byla taková zamlklá a ona se za to co udělala Liborovi stydí a nemá to v sobě vyřešený, tak po sauně za ní ještě půjdu než usne v pelíšku a zkusím ji zklidnit, tohle musíme my, holky asi samy. Bez mamči a bez Libora, i když o tom ví, řekla jsem mu to a on jen řekl, že si to musí sama v sobě zpracovat, a že kdyby do toho teď zasáhl, mohl by to ještě pokazit. Tak to s Nikou dáme společně, taky si to myslím stejně.,

Ondra (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Teda to je typ! Seženu maso a zítra si ho udělám. Bezvadný.

Mirek (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Děkuji, myslel jsem si, že sis nevšimla napoprvé. Také přeji tvé mamině uzdravení a jsou mi velmi blízké tvé názory na současný stav společnosti. Já dodržuji vše ,ale omezit se v pohybu nenechám. Když se může do Egypta a Emirátů, proč by se nemohlo na chalupu? Je to nezákonné omezení a šel bych klidně do sporu až k Ústavnímu soudu.

Natalie (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Klárko maminka se zlepšuje. Ta přírodní medicína pomáhá asi nejvíc. Já ji taky preferuji. Držím mamince palce!

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

No vida, nedodržujeme, bude hůř.

Klára (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

Udělali jsme jízdu poděkování a vzali jsme i Nikolu a zastavili jsme se na těch Močítkách, to je taková nudle blízko Svijanského Újezdu a tam jsme udělaly s Nikou schválně čůrání a měly jsme z toho srandu. Bylo zima a zrovna trochu sněžily krupky ,ale co, Niki i já jsme stáhly kalhoty a ne bobečku jsme z pipinek hned vyčůraly proud na zem a udělaly tam hezký loužičky, já maličko asi větší. Pak jsme to objely celý dál a Libor vyprávěl proč to jezdíme a proč jsme spojili moje kolečko děkovací s jejím a mluvil o své mamince a Niki koukala jako blázen, protože úplně všechno do podrobností nevěděla. Libor řídil dnes a vůbec to nevadilo. Niki je z toho ještě trochu vykulená, co jak bylo s jeho maminkou a tak a asi ji možná o to víc mrzí tamto, co mu udělala nedávno, protože mi to pošeptala pak doma a tak se to snad srovná. Libor opět roztopil saunu a zase si ji dáme a trochu se zrelaxujeme. Pak už jsme čůraly jen na záchodě, ale Niki už musela jak jsme přijeli a čůrala hodně a já pak taky ,ale jen normálně. Báro, prosím tě, mluvila jsem s Liborem o tobě a moc rád tě pozná, jak se zabývá tou zahradní architekturou, velmi by ho zajímalo vytvořit tady na pozemku zenovou zahradu. Nemáš o tom nějaký informace. Něco jsme už zkoukly na netu. V neděli tam budu jak jsme se dohodli v té modré mazdě a vyzvednu tě a pak pojedeš za mnou. Ještě k té diskuzi tady. Můj názor je blízký těm, co říkají, že odpovědnost a osobní lockdown je to nejlepší, co může člověk udělat pro sebe a i jiné. Ondotrone, souhlasím s tebou ve všem. Mamča je dnes čiperná a tak v pohodě jsem ji dlouho neviděla, tak snad to bude ok a možná ,že zítra pojedeme na otočku na chaloupku všichni. Uvidíme.

Lucka (Pá, 19. 3. 2021 - 18:03)

Jéje, močit v Močítkách,to je teda úlet! Já jsem dnes tyto věci dělala jen na WC. Hele,ignoruj ty provokatéry. Maminka se lepší a já nepochybuji,že bys vědomě nikomu nikdy neškodila. Tolik ti věřím a mám tě fakt ráda.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 18:03)

Zkuste tam zítra jet, postarám se o to,aby vás chytili a s tučnou pokutou a ostudou vrátili zpět ,ignoranti namyšlený !!!

Bára (Pá, 19. 3. 2021 - 18:03)

OK Klárko, domluveno. Hele, já mám doma super knihu od Miry Locher Zen gardens a tu ti mohu přivést ukázat, myslím, že jsou knihy i v češtině na toto téma a až budu v Praze, tak bych ti ji sehnala. Ale teď myslím, že jsou knihy zavřený, tak zkusíme se podívat na netu. Za maminku jsem taky ráda, že se zlepšila. Tak se budu těšit v neděli a zítra hezky nakrmte ptáčky, ono je ještě zimní počasí.

Zauzka (Pá, 19. 3. 2021 - 18:03)

Mám velkou radost za maminku. Super! Tak ať jí to v pondělí dobře dopadne. Pozdravuji.

Ondra (Pá, 19. 3. 2021 - 18:03)

Moc pěkný čůrání ,stylové. A copak máte dnes k večeři dobrého? Já mám jitrničku ,zelí a chleba.

Ondotron (Pá, 19. 3. 2021 - 18:03)

Děkuji za souhlasný postřeh Kláro.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

Známej dostal flastr,že si jel vedle do okresu pro pizu,měl tedy zdravej rozum?

Ondotron (Pá, 19. 3. 2021 - 17:03)

neměl, neměl nic platit, u soudu by uspěl.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

No jasně,tak ty si dobrej chytrolín,kolik lidí už ten soud vyhrálo,tydle lidi mám nejradši,to jsou rady nad zlato

Reklama

Přidat komentář