Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Šišmiš (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Klárko moc pěkný čůráníčko dnes !

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Škoda, že sem Libor-ka , jak tomu říkáte,píše takový strašný bláboly, přece není možný, že je tak hloupej.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Není možné ani setkání rodiny, pokud se nejedná o člověka, třeba rodiče, který potřebuje péči. Snad takhle jako pár lidí tady jich neuvažuje víc. Strašný. Pořád nechápou, že nejde ani tak o to setkání, ale o pohyb lidí venku, o necestování, o nezvyšování koncentrace aeroslolu viru. o ochraně těch lidí samotných, aby nemuseli do nemocnice. Kdyby tohle lidi pochopili jako v jiných státech, nemusely být ani opatření.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Samozřejmě, stačí číst nebo poslouchat ty lékaře, kteří prosí o jediné a to pokud je to možné nezvyšovat obsazenost nemocnic a ta se zvyšuje čím? Kontaktem mezi lidmi. Dávno přiznali, že u těch nových mutací už neplatí nějakých 15 minut. Zrovna tam u nich v libereckém kraji mají tu nakažlivou variantu, která se tam zavlekla přes celníky, kteří kontrolovali lidi vracející se na pražské letiště ze Zanzibaru. Můžeme si být jistí, že na tom letišti ti celníci dodržovali veškerá opatření, měli ochranné pomůcky atd., kontrola pasažérů určitě netrvala nějak dlouho a přesto to od nich chytli.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

U nových mutací už se neřeší kontakt mezi lidmi, ale obsah viru ve vzduchu, ten zmíněný aerosol. Kontakty se řešily v první vlně, to už nestačí. proto už ne roušky ale respirátory atd.

Pozorovatel (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Pokud vím, tak setkání Báry a Kláry je podmíněno negativním PCR testem a ten obě mají.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Pozorovateli, co kdybys tady vždy každý den ráno napsal, co Klára udělala a co tu nenapsala, aby se tu lidi? nedohadovali. Ty víš všechno, všechny detaily.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Vzdyt je to jen vejtaha a hraje si na dulezityho,ty jeho lokace,to je na hlavu,navic nema co delat,tak porad je na internetu a hleda

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Aha,asi máš jiné informace,ale pokud vím,tak nebydlí ve stejném katastru nebo se pletu

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Teda vy jste fakt výborní! Včera jste tu všichni oplakavali Sluníčko, jak vám bude chybět, nadávali druhým, že ho odsud vyhnali a dneska radíte Kláře ať si ho zablokuje? Tak kdo je tady potom na něj hnusný?

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

To viš,co naděláš,vše se řídí podle Kláry,stačí si přečíst včerejší jejich příspevky a dnešní

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Bohužel to tak vypadá, co nebo koho ona určí jako žádoucí nebo nežádoucí podle toho se řídí ostatní, což je dost úsměvné, když se tady píše celý den, že nejsou stáda tupých ovcí a řídí se podle sebe a svého rozumu. :)

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Pěkná výměna názoru tady dnes opět probíhá, ale nakonec proč ne, od toho snad diskuze jsou ne? Já si třeba myslím, že když pojedu na svoji chalupu a cestou se s nikým nesetkám, tak na tom nic nebezpečného není, ale pokud bude moct jet někdo, pak musí mít tu možnost všichni, nejde někoho diskriminovat a narovinu jsou všichni tak zodpovědní? Opravdu se část těch lidí nestaví někde v obchodě cestou, nebudou tankovat u pumpy? Nakonec i Klára píše, že téměř vždy se zastaví někde u pumpy a tam už se potkají minimálně s obsluhou, spíše s někým dalším, ale už jen ta jedna prodavačka je potřeba, aby se v téhle době potkávala s co nejméně lidmi to půjde, tedy těmi nezbytnými, co u té pumpy tankovat musí, protože jezdit potřebuji jako nějaké zásobování potravin, sanitky a takové, ale důchodci jezdící na chatu už jsou něco navíc, teď aktuálně zbytečného a čím méně lidí ta prodavačka potká tím menší je riziko jejího nakažení. Takže opravdu nejde o lidi, co jedou někam do přírody a na chaty, kde se s nikým nepotkávají, ale o to, že pokud by mohli jezdit oni, musí tu možnost mít každý a ať se to nekomu líbí nebo nelíbí je tu velká část obyvatel, co nepojede jen do lesa a zpátky domů bez jediné zastávky a kvůli nim tady ta opatření jsou. Bohužel tady všichni píši, jak se s nikým nepotkávají a dávají si pozor, ale opravdu? Zůstanu u Kláry, která je další z těch, co na jednu stranu je tedy prý opatrná a jezdí jen na chalupu, s nikým se nepotkává už kvůli matce a přitom si tu zároveň domlouvá s kým vším podniknout návštěvy a kdyby to časově vycházelo bez problému se setká s Bárou, tak platí tedy to první nebo to druhé? Spousta reakcí tady je až moc vyhrocená a nějaké udávání, proč? Co z toho kdo bude mít? Ať se opravdu každý řídí svým rozumem, ale naprosto souhlasím s Pavlem1, že když už vědomě něco porušuji, tak se tím nebudu všude chlubit a jako jemu i mně by bylo přinejmenším líto těch peněz za pokutu, za které si v lepším čase můžu udělat něčím třeba radost.

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Ano o Kláře jsem to taky chtěl napsat o tom setkání s Bárou, to máš pravdu,ale jak vidíš,tak se najde dost,který ji v tom podporují,divím se,že nebere na matku v tomto ohled,když má takové zdravotní problémy a diskuze je o diskuzi,tak nevím,proč tady hned někteři musí druhé urážet,souhlas s tvým přîspěvkem

Mirek (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Vanesso 16, už je ti lépe?

Holka 16 (Pá, 19. 3. 2021 - 20:03)

Mirku, ty na mě myslíš? To je hezký. Dnešek jsem spíše proležela a ani jsem toho příliš nejedla, protože někdy i zvracím ten první den, ale vyspím se a bude to zítra snad v pohodě. Ty bys opravdu chtěl se někdy vidět?

Mirek (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Já jsem ti to už psal, tys nereagovala, tak jsem myslel, že nemáš zájem, ale kdybys zájem měla přijedu kdykoliv kamkoliv.

Adam (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Já bych Vanesse moc nevěřil. Sám jsem s ní zde před časem komunikoval, uvedla zde, že pokud ji dám mail budeme si tam psát a žádný mail nepřišel a pak už nereagovala ani zde. Asi prostě jen tak provokuje a baví se.

Ondotren (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Podle mýho to totiž nebude holka ,ale kluk a jen si dělá prču s bráchou nebo ségrou. Už to tady proběhlo.

Klára (Pá, 19. 3. 2021 - 19:03)

Ondro, my jsme dnes měli tatarák a topinky a pivo. Niki samozřejmě taky si cucla, ale pak si dala čaj a mamča pivo může k té medicíně a tak si ho dala taky. Mirku, tebe jsem před tím přehlédla, já když mám holčičí dny a mám tamponek, tak někdy čůrám s ním, někdy ne a vyměním si ho. Už jsem tady na to taky odpovídala. Čůrat s tamponkem mi většinou nepřekáží v pipince a když jo, tak čůrám pomaleji, ale většinou mi nevadí při čůrání. Za chvíli dáme saunu až nám jídlo trochu slehne. Niki to asi fakt bylo líto, protože chtěla ,abych za ní přišla a mazlila se a trochu plakala ale já jsem jí řekla, že už je to pryč, ať to neřeší, ale ona i při večeři byla taková zamlklá a ona se za to co udělala Liborovi stydí a nemá to v sobě vyřešený, tak po sauně za ní ještě půjdu než usne v pelíšku a zkusím ji zklidnit, tohle musíme my, holky asi samy. Bez mamči a bez Libora, i když o tom ví, řekla jsem mu to a on jen řekl, že si to musí sama v sobě zpracovat, a že kdyby do toho teď zasáhl, mohl by to ještě pokazit. Tak to s Nikou dáme společně, taky si to myslím stejně.,

Reklama

Přidat komentář