Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

co je na tom že si o t om čůrání rád čtu?

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

To je v pohodě,myslel jsem,že jí děkuješ za to to,jak se nezodpovědně k nám všem chová,omlouvám se ti

pavkol (So, 20. 3. 2021 - 12:03)

ano je to tak prodělal jsem ho od 6. února a mamka od 10. a právě proto že kvůli covidu odvezlli do nemocnice mamku a já se sesypal z toho co s ní může být tak jsem tam kde by jste podle mých dřívějších dialogů právě s bárou asi čekali . . . v Bohnicích

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 12:03)

A co,covid?

pavkol (So, 20. 3. 2021 - 12:03)

ahoj báro bohužel jsem od 22 února v nemocnici a proto jsem si to číslo nemohl vyzvednout bylo dneska nějaké to čůrání po případě to druhé? samozřejmě že chci respektovat to že se to tady týká čůrání jen jsem chtěl udělat radost když jsem v té nemocnici

Sluníčko (So, 20. 3. 2021 - 12:03)

Vyčůrala jsem se jako Klárka taky venku a sama a na zahradě za stromem. Je tu sníh taky trochu a tak jsem ho z pipinky počůrala aby trochu roztál. Bertík ještě přes den spí často a ukážu mu potom čůrání.

Pavel1 (So, 20. 3. 2021 - 12:03)

Ještě jednou se omlouvám za za ta sprostá slova,kdyby se to týkalo jejich nejbližších nebo jich samotných,tak by mluvili jinak,ale nejde o jejich životy,tak jim je to jedno a todle má být naše budoucnost,to jsme si vchovali generaci

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 12:03)

Nebudu ze sebe dělat kreténa. Největším nebezpečím covidu je strach. Je mi 61 let a měl bych být tedy obezřetný, že? Ale to neznamená, že blbý a poslušný na každou kravinu jen proto, že mi to vláda dementů nařídí. Tady někdo napsal vláda, že jsou vrazi. Pod to se klidně podepíšu. Mimochodem, ta žaloba k mezinárodnímu soudu je již hotová a podepsalo ji přes 22 tisíc lidí a zpracovala ji prestižní právnická skupina v Brně.

Robin (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Dlouho jsem sem nezavítal. Strašně mě potěšilo,že jsi tady zůstala Kláro i dál. To tvé čůrání je Boží. Musím si to přečíst dozadu tu dobu co jsem tu nebyl.

Holkočůr (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

To víš, Kláru já taky dost můžu, Niki je ještě menší, ale kouknul bych se taky ,ale nic víc. Liborovi závidím. Já mám teď Soňu, ale je v karanténě a tak si musím nechat zajít chuť.

Pozorovatel (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Kluci a holky, líbí se mi, že držíte téma a těch pár politicky zakomplexovaných omezenců ignorujete. Jen tak dál. Prymula, Šedo Václavík a další experti jednoznačně potvrdili, že tato omezení nemají s nárůstem epidemie nic společného a je to blbost. Jdu také mezi lidi. Tečka.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 12:03)

Tak teď jsi mi přesvědčil, že tady vždy rýpneš aby se diskuze rozeběhla. Ale tohle je jiné téma a sem to nepatří. Tvoje názory tady rozebere jen parta tenou psaných kývačů, jak říkáš lidem co souhlasí s podle tebe blbými nařízeními. Zklamal jsi mě.

No, (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

až ty nepolitiku kluci holky pochopíš, že je třeba chvíli dodržet něco co je nastaveno a zjistit, jak to dopadne, protože pokud to nezabere, tak nastanou opatření horší, pochopíš to.Nebo je ti taky jednom, že někdo umře protože se bude rozhodovat kdo ten dýchací přístroj dostane. Jenže ty si myslíš, že se tě to netýká a hledáš po internetu jen výmluvy, abys nemusel pár týdnů zůstat sedět doma naprdeli jako spousty lidí s dětmi,kteří to vydrží v paneláku a vedlejším parku.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Přečti si čísla,proč to tedy klesá? A kdyby to dodržovali všichni,tak už jsme z toho třeba venku,ale tady o tom nemá smysl psát

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Přesně, jenže tady to nejde. My jsme takový národ prskajících rozmazlených píčovačů, kteří za svoji svobodu považují škodit druhému.

Klára (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Pozdrav v chaloupky,nakrmily jsme ptáčky,je tu trochu sněhu a zima a pojedeme zpátky. Čůraly jsme kousek za Mimoní u lesíka. Už jsme byly hodně po kafi plné a nechtěly jsme se kroutit a pipinky nám udělaly u stromů dost rychlý prudký čůrání. Pojedeme zpátky, Helenku jsme pozdravil a zamávaly jí ,potkaly jsme ji jak jela někam autem. Zatím se nám moc čůrat nechce a tak si zastavíme cestou. Asi pojedu zase tak jak jsem jela sem.

Vojko (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Holky, vy musíte mít kouzelné močení. To bych chtěl s vámi jednou zažít.

Lucka (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Super ,taky za chvíli vyrazíme. Nerada bych čůrala venku,ale když bych potřebovala tolik nutně jako vy,tak proč ne. Kafe je močopudný, znám to taky moc dobře.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Hezky se vysmíváš zdravotníkům a zdr sestrám

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Kikina je strašně zlý a zakomplexovaný člověk. Proč?

Reklama

Přidat komentář