Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Scarlett (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Přidávám se. Na maminku za chvíli. A na nás !

Klára (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Zapomněla jsem....Martine ,žáby jsem jedla, na Zanzibaru. Zajímavý,ale žádný skvost. Půjdeme pak dnes do sauny a vody. A ještě jednou díky všem a také hezký večer.

Ivoš (Út, 23. 3. 2021 - 00:03)

Klárko to je velmi příznivé. Mám radost a přeji další pozitivní vývoj. A k tomu močení venku a diskuzi o tom.... nikdo to asi nebude dělat schválně a úmyslně. Ta diskuze je zbytečné vyhrocená. Je to svoboda každého jednotlivce. Ještě jsem se nesetkal s tím, že by u nás ve městě někoho pokutovali za vykonání potřeby někde venku. A že se občas stane a nejsou to pouze menší děti, často i kluci nebo holky ve věku dospělého jedince.

Simona (Po, 22. 3. 2021 - 20:03)

To mě potěšilo. Už zase více věřím, že to tvá maminka dá. Nestihla jsem ,tak teď na její zdraví !

Martin (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Nevím jestli je zde více Martinů, ale tu předchozí zprávu jsem nepsal. Děkuji za odpověď, já jsem tu možnost nikdy neměl, tak nevím jestli ti přirovnat k rybě, ke kuřecímu masu nebo to má úplně specifickou chuť.

Martin (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

Sorry. Budu se uvádět jako Martin 1

Martin (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Ok, v osm to zvedneme.

Klára (Po, 22. 3. 2021 - 18:03)

Návštěvníku, já začnu nejprve ,že ti na to odpovím. Asi tě překvapím, ale podle mne si Panda vymýšlí a jestli tam pracoval a udělal to tak možná jednou ,dvakrát a zbytek je to jeho přání. Mám po včerejší zkušenosti na podobné "zážitky" už svůj opatrný názor, ale kdyby se to opravdu stalo tak jak píše, tak to je strašný, Já tady píšu o čůrání a čůrám s Liborem, ale jinak bych s cizí nečůrala a představit si toto, že by se mi stalo v nemocnici tak nevím. Asi bych chtěla sestřičku protože bych se jinak nebyla schopná vyčůrat, jedině že by mi to přinesl a odešel pryč. Dnes jsme udělaly jedno čůrání s Nikolou venku, už jsem si myslela, že ji přešlo to prší, ale odpoledne si vzpomněla a tak jsem se vypršely na zahradě za rohem a jí to šlo hezky rychle z pipinky až trochu dopředu a já to měla takový klidnější do loužičky taky. Měly jsme na sobě kalhoty celý den a teplý ponožky a oblečení ale doma jsme odlehčily. Já souhlasím, klidně kdo chce tak si večer můžeme připít na maminku a na celkové zdraví a za tu podporu jsem moc vděčná a děkuju. Maminka má nález stále, ale zmenšil se zase o 0,9 mm a to je dobré znamení. Ty výsledky bio na ně jsme taky hodně zvědaví, ale je to zase o maličko lepší. A tak to jsem moc ráda.

Martina (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Souhlasím. Povzbuzující zpráva. Připiji si na maminku též.

Tony (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Za takovou krátkou dobu je to Kláro významné zjištění, že léčba je účinná a tělo na ni reaguje pozitivně. Zde bylo důležité propojit přírodní a lékařskou terapii a výsledky jsou patrné. Kláro, bude důležité zjistit, zda v těle nejsou další ložiska, ale pokud si vzpomínám ,tak ten první nález hovořil o samostatné ohraničené tkáňové změně. Pokud prošla CT vyšetřením nebo podobným, je pravděpodobné, že mohl být snímán screening celého těla a důležité budou také hodnoty v krevních testech. Jsem potěšen tvou zprávou a přeji mamince zdraví a vám všem klidné dny.

Ondotron (Po, 22. 3. 2021 - 18:03)

Ode mne další palec nahoru. Také jsem čekal něco jiného.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 18:03)

Děkuji za odpověď. Dostala jsi mě. Čekala jsem od tebe původně jiný názor. Já si totiž myslím, že si to Panda vymyslel celé. Takto to totiž v reálu v nemocnicích nechodí. Takže palec nahoru a příjemný zbytek dne . Maminka se uzdravuje, sice to jde pozvolna, ale reaguje to na léčbu. Důležité budou výsledky biopsie, kde se projeví ,zda radioterapie měla efekt. Je možné, že lékaři doporučí ještě další dávky.

Ivan .L (Po, 22. 3. 2021 - 18:03)

Velmi dobrá zpráva a na to si také rád připiju. Tak klidný večer!

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 16:03)

Já čekat nemusím, snad má Klára vlastní úsudek. Podle mne je to debilní úchyl.

Ondotron (Po, 22. 3. 2021 - 16:03)

Mám na Pandu taky svůj názor, ale nebudu předbíhat Kláru. Fakt dobrá otázka Návštěvníku. Možná hodně napoví o její osobě..

Holkočůr (Po, 22. 3. 2021 - 14:03)

No tak to víš, že už to mám pro maminu připravený. Kláro na její zdraví a na zdraví všech, abysme překonali toho blbce. A v osm KALÍME !

Holkočůr (Po, 22. 3. 2021 - 14:03)

No tak to víš, že už to mám pro maminu připravený. Kláro na její zdraví a na zdraví všech, abysme překonali toho blbce. A v osm KALÍME !

Ondra (Po, 22. 3. 2021 - 14:03)

Myslím na vás celý den a mám také radost. Z maminky ale i z vašeho čůrání. To první bylo asi hodně rychlý a to vám muselo jít z pipinek krásně ven . A měly jste asi kalhoty v té zimě předpokládám. Když dělali biopsie mamče tak na vysledky čekala 2 týdny, ale to musí být taky lepší než bylo. Udělejte ještě nějaká čůrání, mám radost z vás, nebo prší, to bude lepší než čůrání.....

Klára (Po, 22. 3. 2021 - 13:03)

Už jsme se konečně vrátily a bylo to dnes dlouhé, protože mamince dělali nejen podrobné CT ,ale i biopsii a tak to trvalo. Výsledky máme, ale ta bio bude až nejdřív příští týden. Čuraly jsme s Nikou opravdu dvakrát, jak to tady Návštěvník poznal. Poprvé jak jsme odvedly mamču do čekárny a tak hned jsme pak zapluly na parkovišti za naše auto a hned to bylo rychlý a prudký čůrání, ale vydržely jsme to tak na minutku skoro s rukou na pipince. Měly jsme v autě termosku s čajem a tak jsme upíjely a pak se Nikole chtělo a vyčůrala se u dveří pod auto a já za chvíli taky ještě jednou, ale to už nebylo tak akutní. Maminka je unavená a prohlédneme si ty výsledky, ale prý to doktor zhodnotil kladně. Libor nám udělal k obědu řízek s bramborem a okurkový salát a byly jsme už dost hladový a tak jsme si daly rády. Mamča teď odpočívá. Tu bio prý ji udělali a vůbec necítila žádnou bolest, tak snad i ty výsledku budou příznivý.

Zuzka (Po, 22. 3. 2021 - 15:03)

Ráda si připiji na vaši maminku i na ozdravění společnosti. K předchozímu, já jsem to teď četla , ten kluk sice navenek neubližuje, ale ten popud je podlý. Možná to těm holkám ani nedocházelo, jaké má pohnutky a v důvěře se vyčůraly (a třeba i to druhý). Nechtěla bych se v podobné situaci ocitnout. Tolik můj názor.

Reklama

Přidat komentář