Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 23. 3. 2021 - 15:03)

Ty jsi v.l

B22 (Út, 23. 3. 2021 - 11:03)

Ségra má mi nechce chcaní ukázat a já jsem ji slíbil, že ji ukážu já taky mi pak řekla, že se vychčije a ukáže mi jak.

jak na to:)) (Út, 23. 3. 2021 - 09:03)

Minulý týden nainstaloval obchodník John O´Connor před svůj obchod zařízení, které uštědří nešťastníkovi, jenž mu močí před živností, elektrický šok. Zařízení podnítilo ve městě debatu, ze které vzešel nápad. Jeden z radních navrhl, že by tento neduh mohli kontrolovat dva speciální hlídači.......
Paul O´Shea řekl, že hlídači by měli monitorovat ulice o víkendech a kontrolovat prostopášníky, kteří si bez ostychu ulevují na veřejném prostranství.

"Hlídka by pak dotyčné na přestupek upozornila a ihned je pokutovala," řekl radní, který je ve výboru pro společnou policejní kontrolu. Starosta města a nezávislý radní Frankie Neylon však varoval, že práce této speciální hlídky by mohla být velice nebezpečná.

"Pokud se naše dopravní hlídky dostávají do sporů během dne za normálního denního plnění svých povinností, věřím, že speciální hlídka dozírající na močení v ulicích, bude ve tři hodiny ráno v daleko větším ohrožení," řekl Neylon.

Další z randích Brian Meaney pak přišel s návrhem vytvoření zvláštní webové stránky, která by se mohla nazývat „jméno a hanba", na kterou by místní občané mohli věšet fotografie čůrajících hříšníků.

Zařízení, které vydává elektrické šoky, už od svého nainstalování zaznamenalo svou první oběť. A to i přes varování - "elektrický proud v provozu - močte na své vlastní nebezpečí" - které je umístěno na zdi.

Pana O´Connora vedl k poněkud drsnému řešení fakt, že okolí jeho krámku nevábně zavánělo každé pondělí ráno takovým způsobem, že se mnozí zákazníci zdráhali jít dovnitř.

Zároveň se obchodník chystá vyvěsit fotografie všech, kteří se budou před jeho obchodem nevhodně chovat, na billboard v nejrušnější ulici města.

Návštěvník (Út, 23. 3. 2021 - 08:03)

Myslím, že asi před rokem někdo Kláře vlákno založil, ale nějak se to asi nechytlo. Klára nehrotí diskuzi, ale na rovinu, její močení, příběh a postoje nutí ostatní vyjádřit naopak své postoje a proto toto vlákno žije. Nejen ona, každý má zde své oponenty i přizvukovatele.

Holka 16 (Út, 23. 3. 2021 - 07:03)

Kláro maminka to dá. Já se bála ti psát, náš táta to měl taky a je už dobrej ale musí se šetřit. Jako s tím čůráním buď v klidu. Já bych se taky vychcala normálně u auta a se ségrou se vychčiju venku když se mi chce a tak co? Teď jsem si neměřila kolik to bylo,ale taky dost,ale ty asi jsi byla na pochcání. To já někdy ráno taky, už se nepochčiju,ale že trochu tak to se mi stane. Mám stejný kalhotky jako ty. Taky máme on line školu, ale jen dvě hodiny a je to o ničem.

Klára (Út, 23. 3. 2021 - 07:03)

Rychle jsem šla čůrat, dnes moje pipinka byla tak plná, že bych nevydržela a trochu jsem si i učúrla a rychle stáhla kalhotky a hned jsem s tím už čůrala naplno z pipinky do záchodu proudem. Niki přišla hned po mně s taky měla větší čůrání, ale já to dnes měla kritický a kalhotky maličko mokrý a tak jsem si vzala jiný a mám žlutý a Niki má bílý s kytičkou. Včera jsme si se ségrou všechno probraly a ona se i zklidnila,když se dozvěděla , že výsledky jsou příznivý. Libor se ještě vykuluje ale mamča už ne a je vzhůru a tak dáme snídani a pak bude výuka. K tomu čůrání venku, my mamču vyložíme v areálu a dovedeme k doktorům a pak odjedeme parkovat dozadu za I pavilon a až je mamča hotová voláme si a přijedeme a hned ji vyzvedneme u vchodu. Parkujeme na konci a tam nikoho čůráním neohrožujeme. A taky jsme včera viděli, že tam dala maminka vyčůrat svou malou dcerku a pak i sama ,pak tam u auta čůral nějaký muž a nakonec dvě holky asi jako já velký to taky na bobečku kousek dál u auta udělaly a vyčůraly se.

Návštěvník (Út, 23. 3. 2021 - 07:03)

Proč si tady nezaložíte vlákno Klára? Všichni tady čekáte až co napíše,nikdo se jí slovem nemůže ani dotknout,co řekne je svatý i když je to sebevětší hovadina,když někdo napíše jinej názor,tak se na něj sesypete,tak tomu se říká stádo ovcí,stádo Kláry

Návštěvník (Út, 23. 3. 2021 - 07:03)

Díky mj.i Kláře je tady často živá debata. Málokdy je Klára vysazena na kritiky ,naopak píše, že i děkuje za takové názory. Ano ,jsou tady vlezdoprdelní kývači ...Sluníčko ,Lucka, Jana.... Ale ti jsou trápení už od začátku.

Návštěvník (Út, 23. 3. 2021 - 08:03)

V tom máš tedy pravdu,nechtěl jsem to psát tak natvrdo,ale ty jména sedí,navíc mi od té jedné zmiňované přijde pořád to chlastání dokola už trapný, to už pak ani,nevim,jak to napsat citelně,ale nemá to žadný uctivý význam,ale ta holka se spíš schovává za alkoholismus a tady hledá důvody,proč pořád pít a tím si to odůvodňuje,že vlastně pije na něčí zdraví,ale většina alkoliků to tak má,je tam ten zástupnej důvod a tím to mají vlastně ospravedlněný

Lenka (Po, 22. 3. 2021 - 22:03)

Nechodím na WC mimo domov, ale vykonám malou potřebu klidně venku a vedu k tomu i moje děti. Klára pro mne je proto v normálu.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

Myslím, že to čůrání venku moc hrotíte. Jaký je rozdíl mezi počúraným chodníkem od lidí nebo psů. Jsme na prvním místě na světě v chování psů. Nejvíc je to poznat v zimě, když je nasněženo, mrzne, sníh se drží ale nový nepadá. To je vidět žlutých fleků hlavně od psů. A nikdo se nad tím nepozastavuje. Je to normální.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

U nás ve městě se to teda dost řeší. MP pokutuje pejskaře a pejskaři řvou, že ulice a parky jsou pochcaný od lidí.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 22:03)

Nevím jak to může řešit MP. Exkrementy jo, to se dá uklidit a lidé to většinou dělají. Ale načůrání? Pejskaři několikrát denně chodí venčit, a pejsci okamžitě jak vyběhnou tak čůrají. A jak by se tomu mohlo zabránit? Zakázat chov psů ve městech? Nosit pejskům misku a odnest si obsah domů? A poměr lidského a psího čůrání na ulici, bude tak 1 : 1000. A znovu se ptám: je rozdíl v moči lidské a psí? Podle mě ne. A chodíme v tom a vůbec nám to nepříjde. Takže se mám pohoršovat nad tím, že se projdu v lidské moči, ale psí mi jako vadit nemá? Má to logiku? A přesto to tak někteří chápou.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 23:03)

Psí moč město uklízí několikrát týdně. Také jsou v městech místa, speciální parčíky na venčení psů. Máš pravdu, mám tříleté dítě a občas ji vůbec nemohu nechat chodit po chodníku jak to smrdí. Je to prostě úroveň kultura národa , výchova.

Hm, (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

Nevidím v tom problém vyčůrat se někde na okraji parkoviště nebo v přírodě. Sama preferuji toto před návštěvou veřejných toalet. Jistě je první myšlenka to vydržet domů, ale když se chce,tak to tělo musí .

Holka 16 (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

My se klidně vychčijeme se ségrou nebo já sama taky venku když se nám chce a nebo s kámoškama. V pohodě .

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

Nevím, jak je to teď ale někdy po roce 2008 platilo za močení na veřejnosti – 1000 korun, ve správním řízení až 30 000 korun. Tak někdo asi dodnes nepochopil.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

To je další věc, že za to hrozí pokuta. Je rozdíl vymočit se v lese nebo někde u silnice do příkopu a v centru města.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

No, oni jsou i prasata co močí třeba v parku kam chodí pak maminky s dětmi nebo na parkovištích nebo i ve městě, kde si myslí, že je nikdo nevidí a pak ožralci z hospody. A když pár dní neprší tak je to zážitek z vůně, fakt.

Šišmiš (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Krásný bylo čůráníčko a na maminku a na její zdraví už je připraveno.

Reklama

Přidat komentář