Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Já se omlouvám, jednal jsem automaticky . O Lucii nevím bohužel podrobnosti.

Klára (St, 24. 3. 2021 - 12:03)

Lucko ,taky vyrazíme ven, udělalo se sluníčko a je konečně hezky. Byla jsem dopoledne čůrat mezi výukou a dost jsem se už kroutila do přestávky a tak jsem si to změřila a načůrala jsem 400 ml a to je tedy hodně a bylo to nekonečně dlouhý jak bylo plný bříško, Niki ta měla 320ml, tak asi jsem trochu nastydla jak jsme byly s mamčou, ale včerejší sauna byla fajn a jinak mi nic není Návštěvníku, to holka pozná v sobě když se kluk vypustí a je to příjemný a hřejivý a hodně krásný. Já měla jen dva kluky před Liborem a to už je pryč a nechci se k tomu vracet. Feetmane, Nikolce nožky nesmrdí a byly jsme ještě po sauně a vířivce a tak jsme vůbec byly čistý a já bych jí nožku ošetřila, i kdyby ji měla uťapkanou, protože je to ségra a mám ji moc ráda.

Ondotron (St, 24. 3. 2021 - 12:03)

Klárko moc hezký, takový velký močení, to by bylo něco pro Libora.

Pars (St, 24. 3. 2021 - 12:03)

Léto 2020.
Jedna nejmenovaná N pláž.
Partner miluje kromě nahoty a ležení u vody i procházky v okolí toho místa. Procházky kolem jezera. Jakmile si vezmeme osobní věci a klíče do ruční tašky, a vynoříme se z keřů našeho místečka a zákoutí vynořují se i muži, aby jsme je zahlédli. Potřebovala jsem čůrat a že si odskočím so křoví vedle lesního chodníčku a přítel říká taky si dřepni a čůrej. ... během vteřiny vyšlo z okolitých plácku asi 5 mužů a honili si dívajíce se na nás a na mě a moje močení. Když jsem se pak zvedla a šli jsme kolem nich, bylo nádherné slyšet , že toto ještě nikdy nezažili a že to bylo úžasné a že jsem první žena , která se takto přirozeně odvázala čůrat ...:)

Tom (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Povzbudím Tě :-), toto jsem zažil na Vlkově, ale i na Rakouské straně u jezera. Fakt, že se žena u toho čůrání nelekne přihlížejícího se, je dokonalý!!!!!

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Vetsi blbost uz si nekdo vymyslet nemohl

B22 (St, 24. 3. 2021 - 10:03)

Ukázala mi jak chčije ségra jak slíbila. Když si stáhla kalhotky tak ukázala pipinu ale ještě nechcala, já jí říkal počkej abych si ji mohl prohlídnout a měla pipinu holou a z tý škvírky v ní z ní stejně trochu začala chcát po kapičkách a až malý pramínek aříkala že už hrozně musí a pak to z ní najednou vystříklo proudem chcala jako holka když chčije normálně na záchodě, ale tady chcala venku se mnou ve stodole za traktorem na zem a vychcala dlouhou louži a pak měla ubrousek a pipinu si osušila. Já bych ji ještě prozkoumal,ale ona se hned oblíkla a že víc neukáže.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

A teď si představ, že by začala náhle potřebovat pořádně kadit a z jejího zadku by pomalu lezlo dlouhý tlustý hnědý hovno a na její tváři by jsi viděl jak moc tlačí, pak by si ještě učůrla a začala se utírat zatímco ty už by jsi cítil toho hada.

Pavkol (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

zajímavá představa. čůrání jsem zažil v roce 2007 u kristýny. to druhé zatím ne ale po nutném vyšetření toho druhého kdy jsem to sám musel nabrat do zkumavky už mě to tolik neláká

Holkočůr (St, 24. 3. 2021 - 11:03)

Ty kráso, to je nářez. Jak je velká ta ségra? Mě to bere.

Holka 16 (St, 24. 3. 2021 - 07:03)

Dnes jsem šla čůrat a změřila jsem si a vychcala jsem 400ml ale jako nebylo to až tak na pochcání, ale chcala jsem nekonečně a ne moc silně najednou . Ségra ještě asi spí.

Klára (St, 24. 3. 2021 - 07:03)

Návštěvníku, já chodím spát tak kolem desátý nejčastěji a vstávám většinou mezi půlsedmou až osmou ráno. Čůrat v noci chodím zřídka ,většinou vydržím a Niki ta chodí někdy častěji, hlavně na chaloupce a nebo když je nemocná. Dnes jsem taky vydržela a ráno se mi ale čůrat chtělo a tak jsem si došla, stáhla jsem kalhotky a sedla si na záchod a začala jsem čůrat a hned už to šlo naplno a hodně až do úplného vyčůrání. Niki přišla tentokrát skoro současně s tak musela čekat až to bude u mně hotový ale vydržela to ,jen trochu přešlapovala a chytla se za pipinku, ale vyčůrala se až do záchodu a taky hodně. Včera Niki uklouza u vířivky na mokru a asi má nataženou nohu v kotníku nebo slabý výron a tak jsem jí to ošetŕila octanovou mastí a ještě to udělám teď. Chodí ale skoro už dobře a tak to nic hrozného nebude. Včera jsme se s Liborem pipinkovali a on vydržel až se uvolním a opipinkoval mne tak krásně, že jsem byla plná jeho a sama jsem udělala taky se s ním úplně nejvíc. Mamča už taky vstává tak dáme kafe,ale ošetřím ještě nožku Nikole.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 07:03)

A jak poznáš v sobě, že se Libor udělal a je vyteklý? Jaký má holka při tom pocit? Je to stejný jako u jinýho kluka,když jsi měla? Měla jsi jich před Liborem víc?

G. (Út, 23. 3. 2021 - 21:03)

Sluníčko by mohlo psát, jestli půjde čůrat brzy ráno, aby nebudilo Kláru. Ta jí dala meze, aby ji příliš neuháněla.

Mirek (Út, 23. 3. 2021 - 21:03)

Sluníčko, kde jsi? Chybíš tady s čůráním. Od chvíle, kdy máš Bertíka a Kláru v kontaktu tak jsi zmyzela. Já měl tvé čůrání moc rád.

Měsíček12 (Út, 23. 3. 2021 - 21:03)

A mě by si nechtěl?

Petr (Út, 23. 3. 2021 - 20:03)

Jsem jednou byl ve vysokoškolském klubu a přišlo holka na wc a vychcala se vedle mě do mušle a odešla, nevím jak to udělala, ale jen si umyla ruce a zmizela.

Klára (Út, 23. 3. 2021 - 18:03)

Tak je ten celý všední den takový nezáživný a čůráme jen doma a tak se ozvu víc zítra. Už se mi to srovnalo a nechodím tak často čůrat a dáme si večer saunu a ono se to srovná úplně. Mamča je v pohodě a Libor taky a tak se ozvu víc zítra. Příjemný večer.

Ivoš (Út, 23. 3. 2021 - 23:03)

To se mi právě na tobě Kláro líbí, že když je všední nezážitkový den, normálně to sdělíš a nic se neděje. Někdo by si vymýšlel co a kde a jaký super čůrání prožil i kdyby to nebyla pravda. Tvá přirozenost je další přidaná hodnota k tvému vyprávění.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 00:03)

Snad přirození. Jo a kdo by vymýšlel?

Reklama

Přidat komentář