Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jana (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Ty si to dokážeš užít to odpoledne, já musela být v práci, ale moc ti to přeju. Že Niki s vámi nebyla,když bylo tak hezky, tak asi ta její noha není dobrá. Ono to chce několik dní klid a tu mast na otoky a nohu zavázat , i na noc.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Tyhle komentáře si odpusť, to sem nepatří.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Toto je svobodná diskuze a témata rezonují. Už se zde probíralo sraní, Covid, cesty ,vztahy atd. Vždy to někdo nadhodil a naposledy ten blb ,co se vydával za Báru. Vždy to vyšlo z diskuze k tématu . Tady nejsme v Korei, aby se psalo ve stylu , vychcal se ,vychcala se ,líbí, nelíbí.....

Scarlett (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Klárko, dobrý večer. Máš se vidím dobře a maminka se zotavuje. Příjemný večer vám všem. Moc pěkně píšeš to, co jsi prožila. Chválím,

Jana (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

A ty jsi cenzor? Já si tady budu psát co chci a komu chci. A jestli s tím máš problém ,tak se dekuj.

Holkočůr (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Skvělý moc rajcovní. Co ségra, jak se jí léčí ta noha?

Lucka (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Taky jsem byla venku a taky jsem musela čůrat a taky se ten můj koukal a chtěl by všechno, ale musí si to nechat až na doma. My jsme se pohybovali v takových místech, kdy bylo možné jen to čůrání. Myslím ,že kdybych ho za něj taky chytla a trochu mu pomohla, byl by udělanej stejně jako Libor, ty chlapi jsou jednoduchý na ty podněty, ale já ho mám ráda, tím ho nechci shazovat. Prostě byl z toho chcaní taky nadrženej a nejsem mu lhostejná. Hezký večer!

Martin1 (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Klárko to je nádherně popsané. Kdybych si to představil hodně do hloubky, tak by mě to dostalo. Jsi kouzelná. Bože, že nejsi volná!

Holka 16 (St, 24. 3. 2021 - 16:03)

Já ne, já jsem neměla kapesníčky a celkem jsem nebyla tak mokrá, protože mi to chcalo dost přímo z pipiny, ale kámoška měla a utřela se. Jí to chcalo víc mokrý po pipině jako a ne přímo .

Mirek (St, 24. 3. 2021 - 16:03)

A co jste měly na sobě? Uděláme to společně? Přijedu kdykoliv.

Holka 16 (St, 24. 3. 2021 - 15:03)

Byla jsem s kámoškou venku a vychcala jsem se před chvilkou u rybníka a dobrý a ona pak taky a nikdo nás neviděl. Já si doma nedošla a pak se mi chtělo dost a musela jsem a ona taky.

Karel (St, 24. 3. 2021 - 16:03)

A vytřela sis po tom chcaní kundu? Nebo ti ji vytřela ta kámoška?

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 14:03)

Klára asi udělá Liborovi pěkný čůrání jestli někam vyrazili, když je tak hezky a možná i něco víc. Jo jaro se probouzí. kdyby ještě měla krátkou sukni a hezky nám to popsala. Hm, pěkný počtení by to bylo.

LOrd (St, 24. 3. 2021 - 14:03)

Ty vole jak dokazete totalne osrat docela zajimave tema. Nechapete, ze ohledne rodinneho curani Klarka Majka Pozorovatel Navstevnik a kazdy jeden je tatez osoba ktera rozviruje udajne otazky komentare , aby dostali odpoved. Psychotici Tema je jasne dane
"Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??"
Ano / Ne, pripadne pribeh ale familiarnosti ohledne fiktivnich a vůbec nepodstatnych rodinnych provazanosti ke kterym se dana osoba uchyluje jen brani skutecnym zkusenostem. Chudakum zdar a curajicim dámam poklona jelikoz se mi to moc libi, kdyz curate :)

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Jasně. Nikdo neví o Kláře a její rodině víc než Pozorovatel. Nikdy nepsala, že maminka prodala krámek vietnamcům, ale Pozorovatel to ví. Už víš, kolik platí Klára za energie v novém domě? Zajímá mě to, protože vířívka a sauna mají nějakou spotřebu. A dům taky. A čím tam topí? Dům je poměrně velký. A jak je velká zahrada....

Pozorovatel (St, 24. 3. 2021 - 14:03)

Podrobnosti o domě nevím, ale o tom krámku tady bylo psáno.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Klára je vychcaná zlatokopka, její mámě nepřeju nic špatnýho , ale jí nic dobrýho. Libor to ještě nepoznal, chudák. To se mu to ještě prodraží to chcaní.

Majka (St, 24. 3. 2021 - 14:03)

Ty máš s Klárou nějaký problém? Že se do ní tak sprostě navážíš. Je to opravdu nechutné.

Pozorovatel (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Klára dodělává školu OA v České Lípě, Nikola je v Mimoni na základce, ale ta přejde do Turnova od září a Libor dělá zahradní architekturu na volné noze. Maminka Nikoly je asi na invalidním důchodu a měla krámek v Mimoni, ale ten přenechala z důvodu zdravotního stavu s vyšším odstupným asijcům.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Todle všechno vím,já psal na odkaz Lucky,chybička se vloudí

Reklama

Přidat komentář