Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Albatros (St, 24. 3. 2021 - 21:03)

....diskuze na tomto vlákně má až na drobné incidenty poměrně dost dobrou komunikační úroveň a tak si to nepokažme. Já sem ty píšící močící holky zbožňuju a například mi pozdravy od příznivkyň Kláry nevadí. Zato mi vadí Návštěvník, co tady Kláru opakovaně uráží a nadává jí do zlatokopek nebo feetman,co se tady neustále opakovaně ptá na nohy . A to tobě, Návštěvníku, co ti dnes vadí Jana, tak tyto dvě osoby ,tebe nechávají v klidu?

Jitka (St, 24. 3. 2021 - 22:03)

Souhlasím, tohle vlákno ještě má úroveň. Ty na svůj dotaz těžko dostaneš odpověď. Je tu malá skupinka provokatérů,co to zkouší i na jiných vláknech. Nevšimat si jich je jediná obrana, oni čekají, až se někdo chytne a nechá se vyprovokovat.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 22:03)

K věci. Jsi na chcacím vlákně. Co je na tom za provokaci? Jestli nemáš vztah k pissu a chceš si povídat o rodině, tak si založ vlákno.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 22:03)

Feetman píše k věci, smrad s močením souvisí, no a pochcaný nohy tady jsou pořád. Ten co nadává je mimo, spíš si myslím, že je součástí příběhu.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 22:03)

Konečně tady někdo měl odvahu nám ostatním, co jí neznáme říct jak to je, ale cítím to jako strašné zklamání, že Klára smrdí.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Jo, takový ty Klára, Lucka, Holka ty jsou dobrý. Ale ty Majda, Jana a další trolly to by měl zrušit.

Ivan L. (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Pokud tady lidi reaguji na někoho,kdo sem píše o močení ať jednotlivě nebo formou příběhu, pak s tím nemám problém, ale když tu někdo vede diskuzi o politice apod. tak to sem skutečně nepatří.

pepan (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Zrovna o tom covidu sem moc nepasovalo, ale ostatní je v lajně. Normální diskuze, žádný honění a dost. Názory.

Cože? (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Ale tahle diskuze je o honění nebo o čem si myslíš? Jaký názory?

pepan (St, 24. 3. 2021 - 21:03)

Já se teda udělám snadněji u příběhu než u suchého pojmenování vychcala jsem a udělal mi to se a dost a jestli tady má Klára ,ale už i Holka své příznivce ,pak je to jenom dobře. Klára tady má mj. i ženy a nevidím v tom problém. Ten příběh má koule a nevadí mi to.

Podpíčník (St, 24. 3. 2021 - 21:03)

O honění? Tak to je tě mě líto. Pak nejsi člověk myslící, ale honící čurák.

Klára (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Návštěvníku, ty náklady za energie byly vynulovaný a jsem na nějakých zálohách 4 tisíce měsíčně a tak se uvidí. Vzhledem k tomu, že hodně saunujeme a topení je plynové tak předpokládáme ,že budou spíš doplatky. Nikola už má nožku dobrou, ale odlehčuje si jí a na noc to ještě zavážeme. Půjdeme se trochu vyvodnit.

G. (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Pěkně to tady holky rozsvitily.

Ondotren (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Ona by i ta Holka 16 stála za zkoušku, když je Klára s partnerem. Ta snad nikoho nemá.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

To teď přeci ani ta druhá, co vyšla z její matky o tři roky dřív.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Já bych to nevydržel, já bych tě tam musel ošukat na místě.

Ondra (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Nádherný zážitek. I pro mně......

Klára (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Odpoledne bylo krásně a tak jsem se šla projít s Liborem kolem Jizery a plánovali jsme co a jak na domečku a chceme vytvořit tu zenovou zahradu. Bylo to takový romantický, ale i racionální a kolem řeky bylo moc hezky , udělala jsem jedno čůrání a měla jsem sukni už a punčocháče a kalhotky a Libor byl takovej aktivní a chtěl to čůrání a tak jsme sešli až dolů k řece a já tam stáhla kalhotky a nastavila pipinku tak ,abych se vyčůrala do vody , jenže pipinka mi čůrala spíše dolů a nebyla moc rozevřená ,ale Libor mi ji hned začal hladit a tím se rozevřela a já pak vyčůrala menší oblouček až do vody. Ještě by mě tam hladil dál ,ale já jsem nechtěla úplně tady když bylo světlo a je to ještě neznámé prostředí ,ale on byl strašně velikej a tak jsem si s ním hrála a on mi hladil taky pipinku pod sukní rukou až mě hodně silně objal a já poznala ,že se za chviličku vypustí a hodně jsem ho hladila až to šlo ven a krásně se vypipinkoval do mé dlaně a do trávy, bylo to opravdu moc krásný a silný a kouzelný dohromady. Už jsme doma a bude večeře, dnes si saunu asi nedáme, jen vířivku a budeme relaxovat. Niki se mnou udělala v poledne jedno čůrání na zahradě, že prý budeme dělat prší a tak se vyčůrala do trávy za rohem ,kde už jsme jednou spolu čůraly a měla prudký proud ale já jen málo, protože se mi moc nechtělo. Mamča je stále cekem dobrá a tak snad vše opravdu bude lepší.

Pavkol (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Je to hezký ,ale po tom, co mě Bára tak podrazila už nemám síly na kohokoliv tady reagovat. Tobě věřím a Kikině,Noně a musím se dát zase dohromady.

Majka (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Krásný, romantický. Jste šťastni a to je moc fajn.

Reklama

Přidat komentář