Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pepa (Čt, 25. 3. 2021 - 20:03)

Aureli, napiš o tom podrobnosti. Jestli před tebou čůrala schválně, jestli si po tom čůrání vytřela pysky, jestli byla u toho, když jsi pak onanoval, atd.

Klára (Čt, 25. 3. 2021 - 19:03)

Já jsem taky moc ráda, že je Pavkol už v pořádku a snad si najde tady na diskuzi více přízně než jí měl dřív. Ten Bára mne opravdu dost zradil a nechápu ji, že to mohl udělat i nemocnému Pavlovi. Kluci ,vy jste moc zvědavý, já jsem měla bílý kalhotky a punčocháče tělový a sukni modrou a pipinku mám asi jako každá holka, malou ale hezkou a čůrala jsem s pocitem jako když musíš čůrat a d pipinky se to tlačí z bříška ven a moč jsem měla takovou světlou ,protože jsem se hodně před tím napila. Ondro, nehledej si holku jen na čůrání, ale na seznámení a ono se to postupně ukáže jestli se v tom shodnete. Mamince je celkem dobře, ale dnes si odpoledne šla lehnout a byla taková unavenější, Nikolka už má nožku skoro dobrou a už to vázat na noc nebudeme a dnes dáme saunu i vodu večer. Luko, já mám taky ráda růže a lilie, ale na ozdobu jsou dobré i surfinie, petunie, muškáty ,i převislé a macešky.

Ivoš (Čt, 25. 3. 2021 - 23:03)

Dnes opět hezké počtení od tebe. Ty Zenové zahrady mají své kouzlo. Zejména v Japonsku. Os.

Simona (Čt, 25. 3. 2021 - 20:03)

Pozdravuji a přeji pěkný večer. Kytičky už taky brzy koupím.

Ivan L. (Čt, 25. 3. 2021 - 20:03)

Moc krásný čůrací den s tebou. Díky.

Martina (Čt, 25. 3. 2021 - 19:03)

Klárko a ta zenová zahrada ,tam je celkem málo květin a je to takový meditačně zvláštní. Kameny, štěrk, prázdná mista, bonsaje, keře . To budete mít moc hezký. Ty výběry míst pro rostliny a kameny se asi dělají nějak speciálně nebo podle intuice?

Vojko (Čt, 25. 3. 2021 - 19:03)

Klárko, já bych to chtěl zažít!!!!!!!!!

nona (Čt, 25. 3. 2021 - 19:03)

Dámy, pokud sázíte lilie, já je miluji, tak ideální je do studené půdy takže do konce března. My dnes také nakoupili muškáty a petunie, takže se těším na truhlíky :). Hezký večer

nona (Čt, 25. 3. 2021 - 18:03)

Zdravím všechny diskutující a speciální pozdrav Pavkolovi. Jako ostatní zde jsem ráda, že je ti líp, měla jsem o tebe také strach. :)

Ondra (Čt, 25. 3. 2021 - 18:03)

Moc krásný čůrání, závidím Liborovi. Nevíš kde a jak mám podobnou holku sehnat?

Ondotron (Čt, 25. 3. 2021 - 17:03)

A já bych byl moc rád kdybys řekla jak tvá pipinka vypadá a močila jsi s příjemným pocitem vyprázdnění nebo naopak?

Klára (Čt, 25. 3. 2021 - 17:03)

Už jsme doma a opravdu jsme si s Liborem zajeli do přírody a prošli se kousek lesem a já potřebovala čůrat a tak hned na prvním místě za stromem jsem vyhrnula sukni a stáhla kalhotky s punčocháčema a z pipinky jsem na bobečku hned čůrala a Libor to chytal rukou z podpipinkya a tak jsem mu to skoro všechno pustila do dlaně a jemu se to líbilo, ale pipinkovat se budeme až večer, protože kus dál šla nějaká jiná holka s pejskem a tak jsme si to nechali na potom domů. Niki s námi nebyla a říkala, že čůrá jen na záchodě a že třeba uděláme prší někdy spolu venku. Tak ji to ještě nepustilo ,ale jako výraz je to hezký. Koupili jsme nějaký kytičky, ale ještě se víc rozmyslíme, zatím jich máme jen několik.

Lucka (Čt, 25. 3. 2021 - 18:03)

Klárko, sázek kytičky. Já je taky mám ráda. Hlavně růže a lilie. Hezký večer. Dáte dnes saunu?

Zuzka (Čt, 25. 3. 2021 - 18:03)

Taky Klárko už sháním kytky a pomalu je budu vysazovat do truhlíků. Po delší době jsem měla venku taky nutnou potřebu a pustila jsem to za opuštěnou buňkou, protože bych to domů nevydržela. Jak je mamince?

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 17:03)

A jaký jsi měla kalhotky? A jak ti čůrala pipina a jakou jsi měla moč, světlou?

Pavel1 (Čt, 25. 3. 2021 - 16:03)

Aaa,někdo za ní psal znovu,tak to ti Kláro zase budou volat

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 16:03)

To s tim Hujerem jsem psal já,ale nick jsem nikomu neukradl a za Kláru se nevydával,musíte lovit v jiných vodách

Klára (Čt, 25. 3. 2021 - 15:03)

A právě se ztvrdlá pipinkuju.

Klára (Čt, 25. 3. 2021 - 15:03)

Tvrdnu.

pepan (Čt, 25. 3. 2021 - 15:03)

To je fakt

Reklama

Přidat komentář