Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

Kláro, cením si, že nejedeš na chalupu a snad trochu chápu proč jsi to dělala a jaké jsou tvé priority, ale já jsem stará škola, bezmozek. S tím nic neuděláš.( neplést si mne se zlatokopem...) I tak přestože se často názorově střetáváme , ti přeji hezké velikonoční svátky.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

Není to tak dávno, co tu někdo psal, že Klára už tady vlastní téma měla a nechytlo se.

Ivan .L (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Klárko, já jsem ti založil speciální vlákno Klára a její močení. Je schváleno ve frontě. Takže jestli bude offico nabízím ti, abychom si spali my, co chceme komunikovat jen s tebou tak na tomto vlákně. Vyhneme se snad zbytečným polemikám. Co ty na to? Nevím kdy bude v rubrice Nová témata, zatím tam není, ale pokud budeš souhlasit, opustíme toto vlákno a snad se zbavíme těch provokatérů a pochybovačů. Přeji příjemně vysaunovaný večer!

Ida (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Krásné velikonoce holky Janouškovy! Ať vás nic nepříjemné nepřekvapí a mamince pevné zdraví!

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Souhlasím a připojuji se! Krásné Velikonoce a snad z Vás holky v pondělí Libor z obou vymlátí aspoň trochu toho druhého.

Hi,hi (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

To jsi kápl na můj zážitek, jsem byla malá holka a měla jsem trochu střevní problémy a kluk mě přišel vyplácat a sice si mě symbolicky pohnul a nevyplácal příliš, jenže jsem jaksi neměla znovu prázdnou prdelku a najednou to začalo jít a samo a já jsem vykřikla a utekla a na záchod a to bylo skoro už všechno v kalhotkach a silonkách. Konec vzpomínek.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Za jiných okolností bych byl za takový zážitek a příspěvek vděčný, ale v téhle konkrétní situaci mi to žádnou radost nepřináší a naopak je mi tě líto. Kdyby to bylo aspoň tuhé, ale to při chřipce není a vlastně by se to ani nestalo. Nevím co přesně znamená malá holka, ale snad měli všichni v okolí pochopení a nedostala jsi ještě vynadáno.

Martina (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Byla jsem ještě malá a tak to nechci rozepisovat, ale vynadáno jsem nedostala, ale obrečela jsem to a hned šla do sprchy.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Chudák holka, ale stávají se horší věci a ta sprcha to celkem rychle vyřešila. Konec koncům většina měla v dětství nějakou tu nehodu.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Tady už si někdo někoho přivlastňuje

Klára (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Dnes jsme si objeli to děkovací kolečko moje i Liborovo a v Příhrazích jsme se prošli lesem a bylo to moc hezký a byli jsme sami a Libor chtěl ,abych se vyčůrala a já jsem pipinku měla plnou a tak jsme zašli z lesní cesty kousek mimo a já si vyhrnula sukni a sundala kalhotky a on to chtěl do pusy a tak hodně vypil a něco jsem vyčůrala pod sebe na zem trochu z výšky a on byl tak velikej, že mě opipinkoval u stromu až tak ,že jsem se vypipinkovala i já a strašně rychle to bylo ,protože byl na procházce něžnej a dost mě naladil. Ségra nechtěla jet a tak to bylo i dobře pro nás. Mamča je taky v pohodě a tak si dáme večer saunu a vířivku a budeme relaxovat. Feetmane , já mám celý den jarní boty jako jsem měla v Praze y a tak mám nožky skoro stále venku a jsou hezký a když se budeš ptát každý den tak málokdy je budu mít oťapkaný s ošklivý. Všem hezký večer přeji. Lucko na chaloupku nepojedeme, teď už se ptáčkové obslouží a pojedeme tam až bude to uvolněné. Jeli bychom tam jedině, kdyby byl problém jako byl ten poplach a alarm s výměnou baterie, ale jinak spíše budeme tady a nebo se courneme po okolí.

Majka (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

Takovou procházku bych si taky dokázala užít, ale s větším soukromím. Hezké velikonoce Klárko a zůstaň tady. Všude se najdou takoví a makoví diskutující. Takovej Feetman je aspoň roztomilý, nekritizuje a zeptá se na nohy a je to. Feetmane, nohy mám takový asi jako ty po celém dni, takže večer hygiena a pohoda. Nebo Ivan L. slušňák a další. Ivan to asi myslel dobře s tím osobním vláknem, ale tak uvidíme, já si tě také najdu kdekoli.

Ondotron (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

Líbí se mi to, moc fajnové. S tím novým vláknem je to dobrý nápad, ale pokud někdo bude chtít rozložit diskuzi tak vleze i tam. Vše je o lidech a tady se už nevyplatí příliš komu věřit, pokud to dnes není vše jen aprílový žert.

Jana (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, přeji příjemné velikonoce a jestli budeš psát zde nebo na tom novém, já si tě vždy najdu a budu sdílet tvůj příběh.

Ondra (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Moc krásná procházka . Já bych tě tam musel taky o......

Tom (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Ahá, tak na apríla si tady dáme teorii, že nakonec Libor je fake a to dokazuje skutečnost ostatních. No proč ne, ale trochu drhne to, že když tady byl nějaký podvodník..někdo, kdo se za někoho vydával a nebo prostě dělal z lidí jenom blbce jako Jakub (?), teď naposledy Bára...ty všechny Klára jednoznačně odsoudila, tak proč by to neudělala v případě nějakého vymyšleného Libora a s tím, kdo s tím přišel nevymetla? Těžko říct a jak se tady často objevuje je to nakonec jedno, ale jisté je to, že tahle diskuze není upřímná a opakovaně tady někdo úmyslně druhé klame ať už to byla Bára nebo dnes se k tomu přiznal i pozorovatel, že zde dlouhodobě tvrdil něco a všichni mu na to skočili. Schválně si každý za sebe řekněme jestli se v takovém podvodném prostředí cítíme dobře? Já tedy ne a dost mě to mrzí, když vidím jak se lidé k druhým chovají.

Malláci (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

S radostí oznamujeme, že další dárek pro Kláru si u nás objednal sám zaharch. Libor. Jedná se o nástavec na močení ve stoje. Sexuálním hrátkám zdar! Dárek samozřejmě zaplatil náš team kluků moláků.

:) (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Nejste Povídkáři odvedle?

Petr Patera (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Ahoj/Dobrý den,
holky, jak moc prdíte při čůrání a kdy naposledy?

Kluci, líbí se Vám, jak holky čůrají?

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Co kdo kde? Chzťte Pozorovatele! Je to konspirátor! Součást plánu NWO! A plete si Ještěd s ještěrem!

Reklama

Přidat komentář