Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martin1 (Pá, 2. 4. 2021 - 13:04)

Klárko, v klidu. Nenech se zviklat zástupem "Liborů ,zlatokopů". Je tu většina normálních lidí, co ti přejí a jsou rádi za tvé historky s močením i tvůj osobní příběh. A to je ta hodnota, ne nějaké výkřiky přiblblých jedinců Luckou počínaje a zlatokopem konče.

Holkočůr (Pá, 2. 4. 2021 - 13:04)

Tak udělejte nějaký čůráníčko na zahradě. Ono se opravdu ochladilo, ale vy jste zvyklý čůrat venku i v zimě. Já jsem jen zvědavej jestli Bertík se Sluníčkem se už sešli a bylo taky nějaký čůráníčko.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 12:04)

Nic si z toho nedělej, zlatokop je dobytek. Možná ten co pak napíše, že to někdo jiný píše za Libora. Nemá cenu si kvůli takovému člověku kazit svátky. Alča.

Hanka (Pá, 2. 4. 2021 - 11:04)

Kdyby to byla fiktivní postava tak mi to bude srdečně jedno. Nechci být sprostá jako Lucka,ale jelikož to fiktivní postava není ,tak se kroťte hlavně vy, co urážíte jako první. Co,Návštěvníku v 9,49?

Ale, (Pá, 2. 4. 2021 - 11:04)

klid. Lucka je jedním z nejdrsnějších tady a uráží každého, kdo nejede jako ona. A ten ohledně Zlatokopky 9,49, co snad vidíš, že si někdo dělá prdel, nebo si to píše Liborka sama, aby trochu rozvířila vášně.

Zahradní (Pá, 2. 4. 2021 - 08:04)

No hlavně už nejezděte k nám, jsme rádi, že od nich máme klid.

Maxi troll (Pá, 2. 4. 2021 - 08:04)

Jo prachu mám dost a čeština mně nezajímá. Holky tak kolem osmnácti,dvaceti let,ty šly . Takový patnáctky tam to chtěli ten litr a šli taky chcát. Žádnej bordel ,normální cizí holky.

Holka (Pá, 2. 4. 2021 - 09:04)

Je mi 17, a za tisícku budu čůrat. Kdy chceš? Kolešovice kousek za Krupou.

Klára (Pá, 2. 4. 2021 - 07:04)

Vzbudila jsem se a hned jsem se sla6 vyčůrat a měla jsem plnou pipinku a čůrání nackrajičku a tak to šlo rychle z bříška ven . Niki ještě nepřišla a tak asi ještě chrní a tak půjdu udělat jen kafe pro sebe a snídani už máme připravenou, avokádovou pomazánku a pečivo k tomu . Mamča je vzhůru a Nika už zaběhla na záchod a tak ji udělám kafe taky. Libor ještě se vykuluje v pelíšku. Dnes budeme bavit a malovat vajíčka a Libor už tady má velkou pomlázku, ale snad nás moc nebude mlátit přes zadečky. Mě to pak připomene jak jsme dostávaly výprask když jsme byly malý a to bylo hrozný. Maxitrolle, já bych se nevyčůrala s tebou za peníze i kdybych byla volná takový věci se mi nelíbí, kupovat si holky a divila bych se,že by to některá udělala. Možná v nočním klubu.

Ondra (Pá, 2. 4. 2021 - 07:04)

Dobré ráno Klárko. Taky mám kávu a knedlíky s vajíčkem k tomu ,co mi zbyly od včera. Přeji ti velikonoce ve zdraví a klidu. Mimochodem,mohl bych tě přijet vyplácat v pondělí? Já vím, jsou zákazy, ale třeba bych projel.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 08:04)

A ty víš kam??? Pak jedu taky.

Ondra (Pá, 2. 4. 2021 - 08:04)

Vím kde na chalupu, tam jsem byl ,ale tady to je Mokrý 111 ,to už tu proběhlo.

No, (Pá, 2. 4. 2021 - 09:04)

Tak tohle tedy jsi nemusel. Ono to tu proběhlo, ale radši to nikdo že slušnosti ke Kláře nekomentoval. Teď se může Klára v pondělí někam zmizet, nechci vidět ty zástupy nadržených honibrků.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 09:04)

Myslím,že si policajti na nich smlsnou. Tady je návod,kam jít zachytávat a pokutovat. Zlatokopka by na prdel potřebovala, aby se už probrala. Asi dostávala málo když byla malá a tohle z ní vyrostlo.

Lucka (Pá, 2. 4. 2021 - 10:04)

A co vyrostlo z tebe? Ty kreténe závistivej a sprostej. Víš kulový,co musela prožít a jak byla bita! Tak už se do ní neser!!!!

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 11:04)

Ty sprostá slepice, je to fiktivní postava a ty tady nadáváš dokola opravdovým lidem. Co si to dovoluješ, nebojíš se, že se ti to vrátí? Nejsi normální.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 10:04)

A ty to víš?

Maxi troll (Pá, 2. 4. 2021 - 06:04)

Mě baví tady číst ty zoufalí kluky jak se honí u chcaní. Oslovte holku a nabídněte ji peníze za to ,že se s vámi vychčije a téměř každá to udělá. Magické částka, ktera zlomí i stydlivku je 1000 korun. Z některých chcaní se stali i opakovaná chcaní a se čtyřma holkama byl i sex a chození, ale nechci se vázat.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 06:04)

Naopak zoufalý jseš ty, když holkám za to musíš platit. A jak starý holky jsi oslovoval? Asi máš bohatého tatínka a tučné kapesné, ale česky psát bez chyb neumíš neumíš.

Sluníčko (Pá, 2. 4. 2021 - 05:04)

Už jsem se vyčůrala a moc na záchodě ale držela jsem si pipinku abych se nepočůrala dřív a hned jsem čůrala jako Klárka hodně a celou pipinkou to teklo. Přijede Bertík a počkám na něj u vlaku v jedenáct a těším se na něj a ukážu mu čůrání.

Reklama

Přidat komentář