Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Takhle, (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

když už kopíruješ, tak je slušný uvést jméno autora, nechlubit se cizím peřím.

Tony (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

Velice se omlouvám, velmi mne to od Kláry oslovilo a zcela jsem zapomněl uvést zdroj. Omlouvám se ještě jednou všem.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

Vpoho.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Vyznání lásky proč ne? Ale nešlo by to napsat normálně? Takhle nikdo nemluví, možná v nějakém předpředminulém století, ale určitě to nepasuje k současnosti a navíc k tak mladé holce.

Péťa Patera (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Jak moc, holky, prdíte při čůrání?

Mína (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

No snad moc ne. A ty?

Klára (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Libore, já chtěla ti rozevřít křídla lásky a v čistotě myšlenky proniknout tvým světem, bych nalezla tvor tvář štěstí. Já dala ti své nitro, bys jej přijal jako dar a a spojil se se mnou jednu andělskou bytost. Já ve svém ponížení pokoušela se několikrát vstát a ve svých pádech tuze sama byla a v opravdovou lásku nedoufala, jen ochránit maminku a sestru, ty nejcennější bytosti , byl úkol můj a trpká touha všeho, co stalo se dříve. Já šťastná jsem a dávám ti dar nejcennější, sebe, své nitro, své srdce, svou duši ,své všechno. V pokoře oddaná a v důvěře největší přijímám tvou opětovanou lásku též jako dar z nebes, dar, který plní každý den můj život nekonečným plamenem, co hoří v nás obou. Slova díků jsou málo, nestačí, jak bych chtěla vyjádřit to, co cítím. V tento den historické oběti chci vyjádřit a vypsat do vesmíru svou nekonečnou lásku ,své nekonečné poděkování, svou nekonečnou pokoru za to, co je nám oběma požehnáno shůry. Za sebe, za maminku, za sestru, za nás. Tak nechť stane se i dál.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Tedy to je tak praštěný.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 20:04)

Ty jsi věřící jako myslím rodina vaše?

Ondra (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

To je moje krevní skupina Nedvěd a ta písnička byla moje a mé poslední lásky. Takže jsem tak na sesypání, ani se s nikým opít nemůžu. Klárko ty ani Tony za to nemůžete. To je jen evokace mé bolesti, ale asi je to dobře to dnes vytrpět, aby bylo líp. Klidný večer a souhlasím, jeto daleko víc a důležitější než čůrací chvíle. Těch ještě bude.

Lucka (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

Jéžiši to je tak krásný. Jestli nebudeš těhotná, že máš takový myšlenky. Moc krásný jako na početí .

Jana (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

. Přijímám a děkuji.

Mirek (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Tady by stačila jako reakce na tvůj příspěvek jen samotná tečka. Klárko úžasný a nadčasový, je v tom cítit velký odkaz z chaloupky a vazba na babičku a uniky od všeho, co bylo pro tebe zásadně těžké. Tohle vyznání je nad jakékoliv dnešní čůrání a vyjadřuje tvou hlubokou pokoru a víru v božskou přítomnost. Neskutečně, sváteční a nadčasové Děkuji. Prosvítila jsi mi mou osobnost.

Zuzka (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Nádhera!

Ivan .L (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Cokoliv napsat je zbytečné. Nádherné vyznání . Jsi velmi vysoko.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 17:04)

Je pravda,ten kdo piše o zlatokopce a jinak jí uráží,tak by to mohl psát slušněji,když chce vůči ní něco vyjádřit a Lucku nemůžete vůbec brát,vidíte,že je to alkoholička, ty tydle výpady mají,nekontrolují se,pak i píše,že jede na Moravu a ještě se tady tím chlubí a myslí si,jakej je hradina a ještě k tomu nabádá další,zřejmě bude z nižších sociálních vrstev,ale i tydle lidi mezi náma jsou a nemůže být každý inženýr a do systému určitě patří

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 16:04)

Tak jestli nám Sluníčko napíše jak to bylo s Bertíkem...... Bertík se odmlčel a to tak tady obdivoval Kláru.

Týna (Pá, 2. 4. 2021 - 14:04)

Jo

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 15:04)

Tak se pochlub :)

Týna (Pá, 2. 4. 2021 - 15:04)

to se ale nemá tím chlubit. Holka už vůbec ne. Normálně to vylezlo úplně samo a čůrala jsem taky.

Reklama

Přidat komentář