7692 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Odpověď na Ahojky Klárko. Taky jsem
Kikino taky tě zdravím a jsem ráda, že sis na mne vzpomněla. Miška se tím, že nemá lásku moc netrápí, nebo to tak vypadá asi a s pipinkou si občas hraje sama a já jen stále nemůžu zapomenout, jak jsme to v létě na chaloupce udělaly tak, že jsem jí to udělala já až se počůrala u toho jak sejí to stalo. Nejsem na holky, ale tohle mně opravdu hodně příjemně dostalo, taky jsem si vyčítala, že když jsem byla u ní, že jsme to pak nezopakovaly, ona trochu jednou to naznačila a já se asi zalekla a pak mi to bylo líto. Vždyť na tom nic není a ona mne má moc ráda a já ji taky. Vy kluci,co jste sem napsali ty blbý poznámky, že když holka blinká ,že je to vzrušující tak to je naprostá blbost. Když je mi špatně tak jsem spíš z toho vyřízená a chci to dostat ven a pak jen ležím a když je špatně Nikolce někdy tak to je taky blbý a spíš ji udělám hořkej čaj nebo jí držím vlasy aby si je nepoblinkala a nic na tom teda vzrušujícího není a to i Libor ví, že když mi bylo špatně asi jednou nebo dvakrát s ním, tak spíš se mnou soucítil a pomáhal mi se dostat do pořádku a vůbec žádný vzrůšo nebylo.To by mně tedy vůbec taková vaše myšlenka nenapadla. Dnes jsem nečůrala venku ,ale vyzvedla mně mamča a tak jsem si došla ve škole a pustila to tam na WC, ale nesedám si na záchod ale čůrám trochu nad mísou. Zítra a v neděli budu s Liborem a dnes s Nikolou. Mamča nás chce pozvat na pizzu večer a to se těšíme i se ségrou moc.
24. Leden 2020 - 16:01
Honič (anonym)
Odpověď na Kikino taky tě zdravím a jsem
Já jsem z tebe Kláro nemocnej touhou a nemůžu s tím nic udělat. Chtěl bych vidět tvou pipinku jak čůrá a jestli vydržíš hodně nebo musíš čůrat často a jestli při čůrání je vidět až do pipinky na dírku okud to proudí nebo čůráš s pipinkou staženou k sobě. Jsem asi trapnej, ale já to nemůžu nenapsat. Klidně to přehlídni a ignoruj a neodepiš.
24. Leden 2020 - 16:29
Jolanka (anonym)
Víš, mě zase nepřijde vzrušující čůrat před klukem a vůbec před lidma. Zvracení je jen moje. Mně je šestnáct a s klukama jsem ještě sex neměla, to až si budu jistá. Ty jsi zkušená žena
24. Leden 2020 - 17:53
No nevim (anonym)
Odpověď na Víš, mě zase nepřijde
Protože Klára má 17.
24. Leden 2020 - 18:23
Klára (anonym)
Odpověď na Já jsem z tebe Kláro nemocnej
Já tě moc chápu ale moje pipinka je jen pro toho, koho miluju a proto ji nemůžeš vidět jak čůrá. Ale asi čůrá jako u každé jiné holky. Když se mi chce hodně, tak čůrám prudce proudem a když málo tak čůrám pomalu a ne hned ale až se uvolním nebo trochu zatlačím. Někdy čůrám proudem přímo a je to vidět jak to jde z čůrací dírky, někdy to jde přes celou pipinku a mám štěrbinku staženou k sobě. Dnes jsem čůrala ráno a po obědě když jsem šla ze školy s pipinkou sevřenou,ale o velký přestávce chodím preventivně a čůrala jsem jen tak středně hodně, ale pipinka byla víc otevřená, že jsem viděla na tu dírku jak to pouštím tudy ven. Za chvilku přijde Nikolka a budeme se tulit, přišly jsme před chvilkou z pizzy a taky jsem čůrala doma ale to jsem si pipinku nesledovala ale asi taky čůrala normálně a potřebovala jsem dost nutně. Já si ji sleduju jak čůrá hlavně když čůrám venku nebo jinde než doma a nebo když čůráme doma se ségrou,ale teď se jí moc nechtělo a mně jo, protože jsem si dala o jedno mojito navíc, ségra ho měla taky,ale bez alkoholu a mně mamča dovolila i to pravý, ale pak to pak moč tlačí do pipinky a chce se hodně čůrat.
24. Leden 2020 - 20:01
Martina (anonym)
Odpověď na Já tě moc chápu ale moje
Každá dívka asi čůrá podobně jak popisuješ . Já taky hlavně po kávě musím na záchod rychle a rychle stáhnout kalhoty a hned to jde, protože káva odvodňuje a pak se musí na záchod rychle a moc se to nedá vydržet. Já asi dokážu pochopit, že to kluky vzrušuje i jen o tom číst nebo ty dívky sledovat jak vykonávají malou. Klárko ale hlavně ti posílám pozdrav a přání pířjemného víkendu i s Liborem. Hezkou dobrou noc s Nikolkou.
24. Leden 2020 - 20:56
Klára (anonym)
Odpověď na Každá dívka asi čůrá podobně
Martino já když si dám kafe ,tak do půl hoďky musím čůrat taky a je to takový nepříjemný, že se chce rychle a víc a musíš a nedá se to moc dlouho vydržet a pak mně to jde hodně rychle, ale zase třeba jen chvilku a nevyčůrám velkou louži, ale ten tlak z močáku do pipinky je velký a prostě musím to pustit. Dnes ráno jsem si kafe dala taky asi před hodinou, ale my jsme byly s Nikolou před tím hned na malé ráno a měly jsme pipinky po noci plné, protože nás to na záchod nevzbudilo a tak sice se mi už začíná chtít znovu, ale ještě se to dá vydržet . Až to bude víc tak odběhnu na WC a rychle to vypustím do záchodu a pohoda. Libor přijede dopoledne a půjdeme do domečku a po obědě někam na výlet. Chtěli jsme jet i na hory si zalyžovat,ale není moc sněhu a tak budeme asi někde okolo nebo pojedeme do Schandau si užít sauny a vymokřit se ve vodě. Už se tam nebojím po tom incidentu a ještě měl Libor nápad zajet do Prahy na orchideje a tak se dohodneme průběžně. Večer bude se mnou tady a tak Niki má dnes smůlu a bude spinkat u sebe. Ale když je tady Libor, tak to jí tolik zase nevadí a není smutná, jen je pak zvědavá na ty holčičí věci a co a jakej je a tak já jí to trochu říkám, ale ne všechno, ale ona stejně ví, že už byl v mojí pipince a že mně miluje a tak trochu žárlí, že když bude se mnou pak tady vedle v domečku, tak že na ní zapomenu. Ale to vůbec ne, Je to moje nejmilejší zlatíčko a nedám ji za nic na světě.
25. Leden 2020 - 8:59
Kikina (anonym)
Klárko já rozumím a znám to. Taky jsem to zažila s jinou holkou. Trochu jinak než ty a Miška ale nebudu to okecavat já udělala jí a ona zase mě nebudu to tady do detailu vypisovat. Jednak se to sem tématicky úplně nehodí a jednak to vnímám jako svou privátní záležitost a o tom se nechci rozepisovat na veřejné diskuzi ale taky se mi to moc líbilo a ráda na to vzpomínám i když podobně jako ty celkem bezpečně vím že na holky taky nejsem. Ale mezi dvěmi dívkami je to takové něžné a roztomilé a vůbec při tom nemusí být lesbičky. Takže plně chápu a opravdu to není nic kvůli čemu je třeba se cítit špatně.
25. Leden 2020 - 10:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Protože Klára má 17.
17. Ne, starej dědek to je.
25. Leden 2020 - 11:51
Ha!!!!!! (anonym)
Odpověď na 17. Ne, starej dědek to je.
Hm , a ty jej znáš???? Nebo podle čeho tak otravně argumentuješ??? Leda,že bys byl autor ty.
25. Leden 2020 - 11:56
Honič (anonym)
Holky moje, je to skvělý a zase jsem byl u toho hotovej. To jak čůráš po kafi to musí být proud jako blázen z tvý pipky.
25. Leden 2020 - 11:58
Návštěvník (anonym)
17. Ne je to chlap středních let a v příběhu se už dvakrát odhalil, že Libore?
25. Leden 2020 - 12:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hm , a ty jej znáš???? Nebo
Provalilo se to.
25. Leden 2020 - 12:16
Ha!!!!!! (anonym)
Odpověď na Provalilo se to.
fajn, tak bližší údaje sem.
25. Leden 2020 - 12:25
Znalec (anonym)
asi žádný nebudou....
25. Leden 2020 - 12:30
Martina (anonym)
Budu se opakovat, pro mne není podstatné autorství. Já Klárku a spol. mám za reál a je jedno co je okolo. Mám dost indicií abych mohla reálu věřit a časem se s Klárkou a Nikolou setkat.
25. Leden 2020 - 12:44
Návštěvník (anonym)
Adam Nikituš, Liberec, 76 let, bývalý voják z povolání. Asi se nudí a tak píše.
25. Leden 2020 - 12:56
Martina (anonym)
Nevěřím. Ale pokud ano ,pak je to výkon zasluhující obdiv.
25. Leden 2020 - 13:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na fajn, tak bližší údaje sem.
Proč bližší údaje? Jako nabonzovat chudáka, kterému takové psaní pomáhá? Hnus. To snad poznáte, že to nepíšou pubertačky s takovýma sexuálníma praktikama. A hlavně ty adresy jak celá ta pratička uvácí….a není to jedno? ...bavte se
25. Leden 2020 - 13:13
Gita (anonym)
Odpověď na Proč bližší údaje? Jako
Hm, já se ti nedivím. Asi máš v sobě problém. Proto piš dál, mně se to taky moc líbí a Klárka a ostatní její blízcí jsou pro mně živoucí bytosti a možná,že jsou doopravdy a o to by to bylo suprovější.
25. Leden 2020 - 17:25
Honič (anonym)
Klárko jestli jsi s Liborem, tak si to užij a nezapomeň zase pak až budeš mít někdy čas na nějaký čůráníčko. Děkuji.
25. Leden 2020 - 20:45
Klárko (anonym)
Klárko, prozraď nám, kde máš ten domeček.Prosim.
25. Leden 2020 - 21:36
Miška (anonym)
Pozdavuji taky z Dačic. Baculka mi čurá stále svižně, ale kluka zatím nemám,jeden mně chtěl, ale byl otravnej a nelíbil se mi. Tak stále se i ta velká làska vyhýbá.
25. Leden 2020 - 21:43
Honič (anonym)
Odpověď na Pozdavuji taky z Dačic.
Napiš i něco prosím jak ti čůráš pipinky dnes,jestli hodně nebo málo a taky jestli venku nebo na záchodě.
25. Leden 2020 - 23:13
Šišmiš (anonym)
A pro mně taky o čůrání Miško. Dřív jsi psala kouzelné věci, navážeš na nĕ ?
25. Leden 2020 - 23:24
Tony (anonym)
Obřízku naVás!
25. Leden 2020 - 23:34
Honič (anonym)
Odpověď na Obřízku naVás!
Co to plácáš? Tys ses pomátl!
26. Leden 2020 - 8:44
Klára (anonym)
Jsme s Lubošem na orchidejích,nádhera. Více později, pozdravuju holky a dobré duše. O čůrání jindy.
26. Leden 2020 - 14:43
Pozorovatel (anonym)
Sakra, tak teda Libor nebo Luboš?! Zdá se, že ani sám pisatel v tom nemá jasno.
26. Leden 2020 - 14:51
Klára (anonym)
Libor ,samo. Píšu ve slovníku a Luboš je hned vedle. Omluva. Kdo mně zná, ví, že v rychlosti překlep.
26. Leden 2020 - 14:54

Stránky

Přidat komentář