Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Né hledáme tady to čůrání a přitom musíme filtrovat japonské zahrady. To že se tu sejde skupina, no a? Vždyť je to to samé jako když napíše Klára taky má hned zástup přikyvujicich.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Nemyslím, psali jsem si tady o tom dnes večer teď dva, jestli myslíš o tom jejím dnešním díle. No a pár nicků to komentovalo. Tím to skončilo, jdu spát, to víš dlouhý večery.

Ale (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Tohle je vlákno o čůrání. To se jen tak probíráte tématy diskuzí a najednou vás zaujmou hlubokomyslné úvahy o Kláře? Tak jo.

No pane (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Vy jste se tedy rozjel. A zase jako vždy se okamžitě sešla skupina stejně zaměřených lidí. Už to není hezké ani zajímavé.

No (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

to tak na diskuzích bývá, když se objeví něco zajímavého a nejen kývači nebo úchylové. Nečti, nemusíš, já nečtu jindy.

69 (Pá, 2. 4. 2021 - 22:04)

Příběh Kláry se mi líbí . Možná proto,že je umělecký bezcenné,ale lidský ne. Ona si na nic nehraje. Je svá. Pro mne je to cennější než bezcenné vyciselované umělecké romány.
Má to duši, je to obyčejné ze života s já v tom vnímám daleko větší výpověď. Souhlasím ale,že se tam zvláštně prinají dvě roviny. Ta zralá, jako by starší a ta naivně dětská. Myslím,že to není záměr, taková Klára asi je. Ještě nevyjasněná,a to je pro mně poutavé.

JJ. (Pá, 2. 4. 2021 - 22:04)

Tady v sexuální rubrice to sexuální psaní doplněné každodenním životem smysl má. Život i ten sexuální ovšem vypadá jinak.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

No nevím jestli právě tady v sexuální rubrice, když příspěvek nad tebou někdo píše, že Klára je vlastně stále dítě, ne věkem, ale rozumem aspoň podle některých jejích příspěvků a výrazů, kdy mluví jakoby ji byly tak čtyři roky.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 07:04)

Já její vyjadřování plně chápu. Už to psala několikrát, že babička byla její vzor, tak si po ní řadu věcí osvojila, a že píše ve zdrobnělinách? Já jsem byl rodině ten mladší. A můj slovník se přenesl na ostatní. A trvalo to dlouho, i když jsem vyrůstal. Klára má mladší sestru, kterou má moc ráda a vidí ji vyrůstat. Takže se v ní mísí vyjadřování starší babičky a mladší Nikolky. Je to tak prosté.

Ano, (So, 3. 4. 2021 - 07:04)

Její styl je osobitý a poutavý . Asi se budu opakovat jako někteří přede mnou,ale bonus čtivosti a jiskry je podle mne právě v tom. Klára nevedomě provokuje. Nadržené kluky k masturbaci, nevěřící ke kritice a polemice o její reálné skutečnosti a v mnohých její osobní příběh vyplavuje skryté bolesti a rány a tím se Klára stává jakýmsi průvodcem duše a proto je něčím blízká a mnoho lidí s ní souhlasí a obdivuje. Myslím ale, že to tak není od ní účelové. To by se poznalo velmi brzy. je to vedlejší pozitivní efekt jejího psaní.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

No právě, čtyřletá se sexuálním nasazením a zkušeností jak před přechodem.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Tak už jí to tady psali mockrát lidi, co sem běžně nepíšou, pamatuju, jak se jí ptala nějaká slušná paní, že je docela smutné, že má v osmnácti letech zkušenosti jako ve čtyřiceti a někdo ani to. A kdyby to nebyla sexuální rubrika, tak by to byla úplná posedlost každý den popisovat svůj a partnerův orgazmus a do toho umírající mámmu. No nevím, jestli by na to někdo jiný měl žaludek. K tomu právě ty dětský výrazy, to s etak dělá, no.

Dobrý večer (Pá, 2. 4. 2021 - 22:04)

Ještě bych možná doplnil,že její téměř veškeré příspěvky jsou dosti výpravné a umí to podsunout ke čtení,až na ty některé vsuvky,které pomíjím,ale ten její poslední příspěvek není její silná stránka a je to bez hlavy a paty,lidově řečeno,todle téma neumí

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 21:04)

Je to k smíchu,jak tady všichni všemu rozumíte,meli byste jít do politiky,protože náš stát takove lidi potřebuje,vy fakt rozumíte všemu,inu jak říkám,každej je v naší republice trenér,když se hraje hokej nebo fotbal

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 21:04)

Zahradníci, spisovatelé, doktoři a léčitelé, cestovatelé, věřící kdyžtak mě doplň.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 21:04)

Někteří ještě vlezprdelové,nedokážou říci svůj názor a vše jen papouškují po Kláře,to mi vadí,ať udělá sebevětší blbost,tak s tím všichni souhlasí,teď by se měla ozvat Kikina s tím svým nazorem o ovcích a bezmozcích,ale já myslím,že todle ona asi vidět nechce

No, (Pá, 2. 4. 2021 - 21:04)

nemyslím si, že ji jen papouškují až na jednotlivce. Já když s někým souhlasím, tak nemám problém ho podpořit a souznít s ním a naopak. A´T je to Klára nebo kdokoliv jiný. Dnes souhlasím, že to, co napsala je velmi výrazná její osobní zpověď a také nemám pocit, že by někoho opisovala nebo kopírovala. To je ona a to se mi třeba na ni líbí. I když někdy dělá blbiny.

Dobrý večer (Pá, 2. 4. 2021 - 21:04)

Přeji všem hezký večer,náhodou jsem zabrousil na tyto stránky a přečetl jsem si pár příspěvků i do minulosti,budu hodnotit jen ty poslední nebo spíše řeknu svůj názor,dlouhodobě se pohybuju v poezii,nebudu psát k Tonymu,to je opis,u Kláry jsou to sice poskládaná slova,možná tím chtěla něco říct,ale určitě v tom nehledejte to,co tady pîšete,snažila se napodobit někoho jiného,aby nezůstala pozadu a tím to je dáno bez širší myšlenky,ale asi tady komunikujete takhle v nějském kruhu a máte to jakou,když to řeknu neodborně,jako kroužek.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 21:04)

Tak já to nepochopil jako poezii, to opravdu ne. Spíš hysterický emocionální výkřik, snaha zaujmout. Nemá to hlavu ani patu, nedrží to nějak pohromadě a jsou tam rádoby originálně ale zároveň jak píšete rádoby tajemně poskládaná slova. Občas taky píšu, asi ne jako vy, ale s tímhle bych ven nešel. Víc práce míň exhibice by to chtělo. Možná chce nějak dorovnat ty sexuální příspěvky, to by se dalo pochopit. Nesouhlasím, že napodobuje. chce vyniknout, silná soutěživost a dominantnost.

Dobrý večer (Pá, 2. 4. 2021 - 22:04)

Ano mohu souhlasit,nechtěl jsem to o té patě až tak doslova psát,ale je to tak,s tím napodobením si dovolím říci,že se snaží napodobit partnera,pokud někdo takový existuje,to se z příspěvků nedá posoudit

Reklama

Přidat komentář