Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (So, 3. 4. 2021 - 10:04)

Včera jsem se s Bertíkem sešla, ale byli jsme jen venku a čůrala jsem ale do pipinky nebylo. Když byla zima a já jsem to nechtěla v zimě a domů to nešlo, když byli rodiče doma a tak jsem se vyčůrala hodně jednou za chatou na dříví a Bertík mi to ukázal a jak pak mu to šlo a udělal se hezky do mého čůrání a pak jsem čůrala ještě jednou než odjel u nádraží za skladem a taky se mu to znovu u toho udělalo ale už hodně chtěl abych mu to udělala já a pak jsem to měla od něj v ruce . Já nemohla do pipinky v zimě a až bude teplo tak jo . Ale on byl moc rád že jsme byli spolu. Je mu 16 a je o rok starší než já ale to nevadí .

Z (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Z

Filip (So, 3. 4. 2021 - 14:04)

Sluníčko jak dnes čůráš ?

Sluníčko (So, 3. 4. 2021 - 15:04)

Hezky. Já jsem čůrala víckrát už ale jen doma na záchodě a jednou hodně až jsem rychle stahovala kalhotky a až to skoro šlo ale nepočůrala jsem se.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

No ty vole, Liborka se do toho zase opřel. I o svátkách. Libor jedééééé.

Klára (So, 3. 4. 2021 - 06:04)

Mám už prázdný bříško a vyčůrala jsem se hodně až do poslední kapičky a vzbudilo mně to teď ráno. Moje pipinka se mohla učůrat jak se jí chtělo hodně až pak přišla Niki,když jsem si čistila zuby a upravovala se trochu a taky měla hned čůrání do prudšího proudu a hodně plný bříško. Zaujala mě ta diskuze včera. Já to psala opravdu bez toho, že bych někoho napodobovala. Jen za sebe a je mi jedno, jestli to je nebo není umělecky kvalitní. Proto jsem to nepsala. To bylo o pocitech a mnozí to pochopili a něco to v nich evokovalo. Ano, já jsem měla velký vzor v babičce a proto její některé věci dělám jako ona a to je vše o přírodě hlavně. Babička byla věřící člověk a já s mamčou i Nikolou cítíme to stejně. Do kostela ale nechodím pravidelně, pro mne je kostelem příroda a život. Nechci v psaní ani napodobovat Libora, i když on napsal knihu a asi musela být dobrá, když byla hned rozebrána a bylo jeji další vydání. A teď připravuje novou knihu a měla by vyjít letos,protože je v edičnim plánu. Ondro, jestli tě to moje vyznání včera nějak ranilo, tak hlavně na tebe myslím, jestli ses nakonec neopil doma sám a není ti teď špatně. Zvi se prosím. Sluníčko mi volalo včera, že se s Bertíkem viděli a čůrali spolu ale nechci psát víc. Třeba se pochlubí sama. Včera jsme udělaly s Nikou a mamčou vajíčka a máme je na stole. Venku je ošklivě dnes a tak nevím jestli někam pojedeme na výlet. Uvařím kávu a dáme snídani. Mamča už svítí u sebe a je vzhůru, Libor se ještě vykuluje. Včera jsme se pipinkovali v pelíšku ,on mi předtím udělal masáž nohou a pak už byl ve mně v pipince a já to chtěla moc a když se vypustil a přitlačil se úplně na mou pipinku tak jsem se okamžitě vypipinkovala s ním a strašně jsem tu lásku uvolnila k němu úplně taky .

Ondra (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Klárko, ty můj andílku , ty na mně myslíš tak po ránu? Včera jsem to nezvládl a opil se na smutek a dnes mám špatný ráno a kafuju abych se srovnal. Jsem hrozně v prdeli a sám a nějak to na mně včera dolehlo. Nikdy sám nepiju, ale fčera jsem musel a pak mi bylo v noci špatně a teď se dávám dohromady. Stejně se pojedu podívat k vám do toho kraje, ale neboj se, nevyhledám tě . Velmi mě inspirovalo to vaše kolečko odpuštění jak jezdíte a už jsem si to našel a tak to taky obejdu z Turnova tam okolo a podívám se do těch Příhraz a pak jak jsou ty čapí hnízda a řeknu si, tak tam je někde Klára v nějakém domku poblíž jednoho z těch hnízd. Ale dnes ne, asi zítra to udělám, bude malý provoz. Jestli ti tedy nevadí, že pojedu tu vadi trasu. Jestli ano,tak nepojedu.

Klára (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Ondro, jejda, to je mi líto, že ti je špatně . Tak odpočívej a nepřemýšlej o tom. Čeká tě v životě jiná radost a láska. Jestli to kolečko objedeš ,tak to mi nevadí, jsem dost překvapena a příjemně, co to v tobě probouzí, ale abys zase z toho neměl ještě větší depku potom.
Myslela jsem na tebe, abys byl v pořádku. Ty víš ,že jsem zadaná a tak ti nemohu nic víc poskytnout než myšlenku a podporu. Lucko dej si urologický čaj nebo směs březového listí s přesličkou a srovná se ti to. Jestli jsi byla na počůrání, tak máš opravdu jen močák podrážděný, jak byl hodně nafouklý čůráním v bříšku.

Ondra (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Ano,budu dnes odpočívat, ale zítra to chci udělat a pojedu. Nemá- Li to být, tak budu odchycen a vrácen s pokutou, ale já to musím udělat a pokusit se projet . Moc děkuji Klárko za podporu. Za vše.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 11:04)

Tak tady už to zavání psychopatickou závislostí,fanatismem,a i u dalších,žádat o svolení někoho cizího,jestli někam můžu jet,něco udělat,už mi to připadá jako kdysi v minulosti,když jeden člověk pobláznil půlku Evropy. To fčera je unikátní kousek

Simona (So, 3. 4. 2021 - 11:04)

Souhlasím, to není nic proti Kláře, ale Ondra to bere jako slušnost v nějakém svém splínu, ale ona je to opravdu závislost a uctívání obyčejné normální holky. Já mám Kláru taky moc ráda a přeju ji vše nej, ale to, že u některých pisatelů ona vzbuzuje tyto vazby, to také pozoruji.

Majka (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ráno holky. Já to někdy mám taky, když si nedojdu včas a držím to přes sílu a pak mě to bolí i při čůrání, nejen po tom. A Ondřeji, Klára má pravdu. Ty pojedeš její trasu a ještě ti bude psychický hůř. Nehledě na to, že tě můžou chytit policajti mimo okres. Vy chlapi jste v tom podobní, jednáte učebnicově.

G. (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Fčera....dost dobrý. Ty máš taky ještě výpitek v hlavě.

Lucka (So, 3. 4. 2021 - 07:04)

Klárko dobré ráno. Já včera si myslela, že asi máš takovou náladu večer jestli nejsi v tom, ale tak asi jen depka? Já si dala večer vanu a pohodu a pak jsem brzy usnula a ráno jsem se taky mohla počůrat, ale stihla jsem to s rukou mezi nohama a pak hned vodotrysk z plnýho močáku a teď mě to nepříjemně bolí . Asi jenom předržený nebo si dám bylinkový čaj. Fakt to je blbá bolest zase. Ale měsíčky nemám dostat. Hele, užij si sobotu a já se ozvu. To včerejší vyznání fakt super!

G. (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

To jsi zase někde chlastala a valela ses po zemi a nastydla ti pipina a vaječniky. Holka vzpamatuj se!

Ivoš (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Klára je svá, pro mně líbivá a spontánní. Nic nepředstírá, to je asi to, proč zaujme nejen močením. Otevírá v nás to naše lepší já. A dnes to její vyznání pro mne bylo tak suprové právě pro to, že se nepasuje na uměleckou pisatelku, ale je obyčejná se svými klady a zápory. Proto její příběh mám velmi rád a dost intenzivně ho prožívám.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Ivoš, jaký lepší já v tobě otevírá psaní o pissu a píchačce. Vlastně vím. Jo, je to tady zadarmo navíc.

Tohle (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

By před pár měsíci napsal Puluj. Teď jste tu vy. Když myslíte, ale je to zbytečný. Je to průhledný.

Hanka (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Nevím co psal kdy Puluj, ale to bych napsala jako Ivoš podobně, protože to vidím stejně. A nepřipadá mi divné napsat shodný názor na něco.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Né hledáme tady to čůrání a přitom musíme filtrovat japonské zahrady. To že se tu sejde skupina, no a? Vždyť je to to samé jako když napíše Klára taky má hned zástup přikyvujicich.

Reklama

Přidat komentář