Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martin1 (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Klárko nevadí,že není zajímavé čůrání,i tvé psaní je zajímavé. Třeba bude lépe zítra a další dny. Hezký večer.

Natalie (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Taky dnes spíše odpočíváme, sice jsou svátky, ale počasí na nic. Tak si to hezky užijte v teple a ve vodě.

No, (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

tak na rozdíl od Báry si myslím, že jestli Klára na to kývne, tak by to tentokrát mohlo vyjít. Pokud by to nevyšlo, pak už uvěřím, že Klára bydlí v Humenném a je to matka tří dětí a šesti vnoučat a Libor je důchodce s fajfkou v puse, bývalý horník a žijí někde na okraji společnosti. Pak už je tady možné doopravdy všechno.

:D (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Diskuze bez registrace snese všechno viď. I svědectví :D

No, (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

To asi ano, ale také to neznamená, že každý neregistrovaný musí lhát. To je dost troufalé tvrdit. Pokud sem chodíš od začátku s nedůvěrou nebo sám s motivem vodit lidi za nos, jaký by to pak mělo význam?

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Proč lhát? Ty neznáš jak se tvoří fikce na netu Tady příběh, který má danou hravou formu a jasný obsah dle kategorie diskuze? Nebo jsi to tady ještě nepochopil a hned silná slova o lhaní. Kdo je to lhář? Čau a bav se jako já.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Asi jsem blb, ale já se tady bavím na konkrétní téma s konkrétními lidmi. Ne s přeludy.

No, (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Vycházíš z toho, že každá diskuze,příběh nebo zpověď musí být fiktivní, neupřímná, nereálná. Ale člověk se může bavit i na téma konkrétní nevymyšlené,přímo že života.

Natka (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Já se "musím" přiznat, že když jsem dneska byla na záchodě, hodně jsem si prdla...

Klára (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Dnes se opravdu držíme doma a tak nemohu nic zajímavýho o čůrání napsat, pipinku už mám méně učůranou než dopoledne a Niki zase chodí víc a rychle odpoledne a jednou jsem byla s ní a opravdu se skoro počůrala,hned to pustila a nemohla vydržetj a že prý ji to v pipince trochu svědí a tak si na ní často dávala ruku přes kalhotky pod sukní, ale ne jako, že potřebuje čůrat, ale svědilo jí to a tak jsem ji dala do většího lavoru bylinky a ona si tam s pipinkou na chvíli sedla a pomohlo to , večer půjdeme dát saunu a vířivku a tak se nám to srovná snad úplně. Liborovi volal otec, že má horečku a byl na testu a večer nebo zítra bude mít výsledek, tak jsme napjatí, jestli nebude náhodou pozitivní, ale Libor naštěstí tam teď u otce nebyl dlouho a ten jednoduchý test jsme si udělali tady všichni a je to dobrý. Otec prý jen leží a je unavenej a jinak mu nic není. Tak snad to bude taky jen běžná indispozice. Tak dnes moc zajímavýho psaní není. Ondro hezky si to zítra projeď. Napadlo mne, že bych se s tebou na moment pozdravila na té benzince jako to mělo být s Bárou, ale zase, aby to pro tebe nebylo víc smutný. Tak to radši necháme otevřené a ty mi pak písni jak to všechno dopadlo, ok?

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 07:04)

Jen aby se vám ve vířivce něco nelíhlo. Jste tam každý den a sauna na něco takovýho taky není moc dobrá

Simona (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Taky už máme velikonoční vajíčka a upekla jsem beránka a teď koukáme na telku na bohoslužby a velikonoční vigilie na TV Noe. Tak jsem si na vás vzpomněla a jak jsi psala, že kostel je pro tebe nejen stavba, ale i příroda a život samotný, tak to mě velmi oslovilo, protože to vnímám podobně.
Užijte si požehnané velikonoce s láskou a klidem v srdcích.

Šišmiš (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Tak nějaký velikonoční čůráníčko bude příště. V pohodě. Tady je taky mizerný počasí. Dejte saunu a relaxujte.

Z (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Z

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Možná má Nikola jen nějakou podrážděnou sliznici nebo kvasinky a takový věci, to tam holky někdy mívají. Ta sedací bylinka je fajnová, dává se tam nejlépe žebříček, měsíček, heřmánek a přeslička a také ta sauna je dobrá. Držím palce tatínkovi, ať to není ten blbý virus. (A.)

Ondra (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Kdybych se s tebou mohl vidět minutku, no to by bylo naopak senzační !!!!!!! Já pojedu z Byšic a od Mladé Boleslavi a poslední benzinka na Turnov je Shellka u Příšovic. Tu jsi myslela? Já tam na tebe fakticky počkám! Minutku. Jen ti dám kontakt a rád tě poznám doopravdy.

Ondra (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Klárko, pojedu tam zítra. Udělám to kolečko tvoje i Liborovo a snad se trochu srovnám. Už je mi líp i fyzicky i psychicky.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Možná bude lepší,když se zastavíš u doktora!

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Rozhodně, ale ten tam v neděli nebude a tak by měl jet až v úterý.

Klára (So, 3. 4. 2021 - 12:04)

Držíme se doma a teď tady přešla velká sněhová krupková přeháňka a tak asi nikam nepůjdeme a čůrame jen doma taky a já už byla třikrát a hodně a tak asi taky víc piju a tak mám pipinku hodně učůranou. Tak se ozvu večer. Fíťo,nožky máme hezké když ani nikam nechodím teď a opravdu si najdi holku a můžeš o její nožky pečovat a ona bude určitě ráda.

Reklama

Přidat komentář