Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 13:04)

Asi je na tom něco pravdy. Jen mě nasírá, jak někteří ji jen přizvukují, i kdyby udělala jakoukoliv kravinu. A že to jsou víc ženské tak to je smutné. Chlapi,ti myslí jen přes chcaní, to bych ještě pochopila, ale ty ženské jsou fakticky trapné.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 13:04)

Ale oni jí tady lezou do prdele i chlapi,podívej se na Ivana L, Ondru a některé další

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 13:04)

Ondra se zbláznil po tom, co tady Klára napsala to moc pěkné vyznání a tak snad se tím potkáním s ní dnes srovnal a dobře, že tam byl i Libor. Ivan je záhadný. Navenek slušňák, ale může to být maska jak se Kláře zavděčit. Pamatuji si ještě na Mika a Honiče. Oba z ní byly vyhonění, ale jak začala Klára víc psát Bertíkovi, tak se Mike zasekl a už se tady neobjevil. A s tím Honičem si pamatuju, že se asi muselo něco stát na té dovolené, asi po ní vyjel a ona ho odmítla nebo někam měla Klára přijít před odjezdem na setkání s ním a nepřišla. To bych musela načíst zpět , ale něco tam bylo takového.

Pozorovatel (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

To bylo poněkud jinak. Honič se měl setkat na Černém mostě v Praze s nějakou dívkou, které nabídl ten zájezd a zaplatil a nikdo tam nepřišel a nakonec jel s příbuzným. Na dovolené se sice o něco snažil na Kláře, byl odmítnut a pak se spíše opíjel a balil jiné holky z výpravy a pak už se Honič zcela odmlčel.

Simona (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

Teď jsi mne inspiroval. V rámci volna si to přečtu celé od začátku. I když jak říká "Mireček".... "To je program na celý semestr....nejradši mám ty, co nenosé...., co nenosé......, prsénky..."

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

Jo, já vím, že ty máš příběh zmapovaný a pro ostatní jen že ty do příběhu nepatříš, jen s námi hraješ. A za to dík.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 13:04)

Občas se nějaká postava dostane do slepé uličky a neví jak dál, tak je nahrazena jinou postavou. Dobrej byl Kluk, jeden z těch kluků jak přes kopírák.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

No, jestli ty jsi zastáncem " příběhu" a ne faktu, tak si už nemáme co říci. Ale děkuji, že jsi mi moje názory příliš nerozporoval.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Děkuju a taky jste to dobře napsal

Asi? (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

To tedy nevím co by to byla za blbku kdyby šla s klikem kterýho nikdy neviděla a nezná ho. Co pak Libor? Co ten by řekl, protože to by hned tady napsala.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 11:04)

Tak ono už stačí,když za cizím jede

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Tak přemýšlím jestli se už setkali. Jestli bude s Nikolou, tak to proběhne v pohodě, ale Ondra je z toho tak vyjetej, že by si ke Kláře nic nedovolil si myslim, i kdyby byla sama a na pumpě jsou kamery a na záchod by s ním čůrat asi nešla.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Taky je nejdůležitější křesťanský svátek, kdy kdo může je s rodinou. Kromě mě, opuštěnýho chudáka, kterýmu zbyl jen internet. A všemi obdivovaná šťastná Klárka jede k benzince setkat se s cizím člověkem. To taky nevyšlo.

Simona (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Ano, Klára to použila jako příměr. Lucka to používá útočně. A Mirku, já čůrání tolik neprožívám, to muj partner ano. Takže detaily by ti napsala spíš mladší holka než já ,nebo muž. A s tím příběhem vy ostatní, jste fakt trapní , jste ještě větší bezmoci než ty ,na které poukazuje Lucka nebo Klára.

Mirek (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

I tak Simono děkuji za reakci. Chápu, že některá holka nemá potřebu se o svém čůrání svěřovat. Jen jsem se zeptal. A přeji příjemný sváteční nedělní den.

Scarlett (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

To jsi vystihla přesně. Tady se budou navážete do Ondry, Kláry, Lucky a shazovat to do vymyšleneho příběhu neschopného autora. Toto jsou BEZMOZCI. A klidně se pod to podepíšu.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 11:04)

Přemýšlím,jestli nezačnu taky brečet jako chudinka Ondra a Klára pak za mnou přijede,no to je nápad

BEZMOZEK (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Ahooooj, ne ahooooj, slyšíš to, ahoooooj!

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Teda já bych asi z toho nebyl unešen,kdyby mi manželka courala za kdykým,kdo jí na ononymni vlakno napíše a ona by hned za ním jela

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Postava Ondry je typická pro ukňourané mužské postavy příběhu. Už se těším na setkání a slzy v jeho očích. A popis niky s copánkama a Kláry s malinkou pipinkou, to vlastně ještě ne :D

Reklama

Přidat komentář