Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Šišmiš (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Moc pěkný čůráníčko Klárko.

Kluk (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Klárko miluji tě. Toulal jsem se blízko vás, ale nepomohlo to . Jen si stále víc uvědomuji, že patříme k sobě.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Nech už tu holku na pokoji !!!

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Nech to na něm a na Kláře, tohle je jen mezi nimi a nikdo další by se do toho neměl plést.

Martina (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Klárko hezký večer. Taky jsme doma a pasivníme.

Klára (Po, 5. 4. 2021 - 17:04)

Tak dnes moc velký zajímavý čůrání není. Tady se opravdu ochladilo a začal i padat sníh chvílema a čáp zmizel z hnízda a asi se odletěl někam schovat. Tak čůráme jen doma a večer si dáme saunu. Jednou byl se mnou čůrat tady Libor a zavřeli jsme se a sám mi sundal kalhotky a dal mi pod pipinku na záchodě ruku a abych čůrala a tak jsem už u něj zvyklá to pustit i tak a hned to šlo a počůrala jsem mu ruku a on mě hladil pak pipinku, ale já bych se takhle úplně neuvolnila a tak si necháme pipinkování na večer. Už tady máme tu knihu Echoes of the spirit a je opravdu nádherná. Tak se ozvu víc zase příště. Hezký zbytek dne.

Ivan L. (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Klárko moc hezké. I ve všední atmosféře krásně jsi vytvořila Liborovi zážitek a mně potěšení také. Díky, že jsi a že píšeš.

Jana (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Tu knihu máme také objednanou ,to Echoes.....ale přijde asi až v úterý, tedy zítra. Myslíš,že by bylo možné Libora výhledově požádat o projekt na zahradu? Budeme kupovat takovou chatu s možností celoročního bydlení a pozemek je cca 700 m v lokalitě Zbraslavice. Docela rádi bychom i ten styl zahrady jako budete mít i vy, jestli by to bylo možné. Kdybych se ozvala tak za měsíc ,dva s tím, že realizace by byla v příštím roce? Dám ti na sebe potom kontakt na mail. Samozřejmě to chceme jako placenou službu. Díky za info a příjemný večer. Na ta čapí hnízda jsem se dívala, moc pěkné.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Také se dívám na toho čápa jak na něj sněží, ale vypadá,že je v pohodě. Zamyšleně sedí a klídek. Kláro vy jste tam v tom Hradišti nebo tam v Příšovicích jak je ten větší dům ve směru kamery nebo na té Všeni jak je ten kostel vidět z Příšovic a v tom Mokrým pod ním jsou taky čápi pod kostelem jestli jsem to správně našel v mapách.?

Ondotron (Po, 5. 4. 2021 - 18:04)

Je to znát, že dnes holky moc nepíší. Ale i tak může být Libor spokojen a může se těšit na vzrušující večer.

Sluníčko (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Já taky jen čůrám doma a na záchodě jako Klárka ale koukám se na pipinku jak to jde a jde to hezky hodně protože se mi chce hodně čůrat vždycky.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 14:04)

Před chvílí jsem se podíval na čápy. V Příšovicích bylo prázdno, ale v Hradišti byli oba a po chvilce pan Čáp šukal paní Čápovou. Ale bylo to hrozně krátké, tak jestli si to jen nenacvičoval.

Mirek (Po, 5. 4. 2021 - 14:04)

Holky, dnes spíte. Čůrejte a pochlubte se !

Ondotron (Po, 5. 4. 2021 - 13:04)

Tak Klárko ,jak ti Libor vyprášil pomlázkou zadeček ? A vyčůrala ses mu za odměnu?

Klára (Po, 5. 4. 2021 - 12:04)

Čáp nám uletěl, ale jsem ráda, že už tady je . Jinak jsme dnes doma a čůráme jen na záchodě a venku se zatahuje a asi bude zase chladno Já už nejsem tolik učůraná jako včera a byla jsem hodně jen po kafi dopoledne a teď jen tak normálně, protože jsem dávala prádlo do pračky v koupelně a trochu se mi u toho chtělo a tak jsem si stáhla kalhotky a jsem se i trochu vyčůrala do záchodu.. Volala paní Krejčová ,sousedka z Mimoně a přála nám a prý máme jet na návštěvu až to půjde a taky volal Ondra a snad ho to posunulo a snad si najde holku, ale on je takovej, že se do mně zamilovat a tak píše a to já mu nemohu nic poskytnout ,ale tak snad nějakou lásku mít bude časem. Mamča je taky v pohodě a na nic si nestěžuje a tak máme klídek a pohodu..

Lucka (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Ahojky Klárko. Taky máme klid a pohodu a venku se zkazilo počasí. Na ty čápy jsem se koukala ,ale ten v Hradišti jestli bude zima tak mu asi dobře nebude. V Mokrým tam jsou a v Příšovicích ne.

Věra (Po, 5. 4. 2021 - 12:04)

Kláro já si to přečetla jak píšeš co děláš s Liborem . To bych se styděla veřejně napsat . Jen o čůrání asi ne. My tady v Praze čápy nemáme.

Pozorovatel (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

birdlife.cz to je lepší na čapí hnízda . Mezi nejkvalitnější webcam je M.Hradiště, Příšovice, Všeň, Doubrava z té lokality Kláry.

Martin1 (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

Jak je Klára v tom Mokrém tak tam je čáp, Hradiště taky ,Příšovice není. Díky za skvělý typ!! Pozdrav Kláře !

Věra (Po, 5. 4. 2021 - 09:04)

Když potřebuju čůrat tak si někdy zatlačím rukou do pipiny a chvíli se mi ta potřeba zmírní, ale stejně musím brzy jít nebo bych to nevydržela a pak už bych se už počůrala.

Reklama

Přidat komentář